Jump to content
GIGN Forum

4akars Ar Latnecy


MaDe
 Share

Recommended Posts

Kaadzs nezin kas taa vareetu buut pa vainu.Nu karo4 man nesen saaka latency vislaik tureeties pie 300 ne no kaa internets ir taadzs pats kaa vislaik bet ne no kaa saaka latency buut ap 250~300. sad.gif

tev droshivien ir apollo internets. taisniiba?

Link to comment
Share on other sites

nau apollo bet ja kas nets es skatiijos man vis ir taadzs kaa vislaik biijis tikai agraak nebiija laagi es veel saprastu ja vis tagad baigi mainiitos nu aaytrums taa mainiitos bet nee vislaik vienmeeriigs zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Iztīri reģistru. Ir ļoti daudz tādu progu, piemēram windows registry. Ja nelīdz iesaku noskenēt ar vairākiem scanneriem. Vai aizved uz kādu dator remonta salonu. Un ja nu kas tad formatē cieto.

Link to comment
Share on other sites

paarinstaleee windowsu ja nepaliidz format cd thumbsup.gif

confused.gif mhm nevaru iedomaaties kaa paarinstaleejot windu par izust augstais pings kursh ir deelj provaidera

visdriizaak pachakaree provaideri ar nepaartrauktiem telefona zvaniem sakaraa ar pingoshanu, bet tevi tik un taa paarmetiispaari ja neuzdosies par FBI agjentu un nepiedraudeesi vinjus uzspridzinaat

Link to comment
Share on other sites

Nee tnx nu jau vairs nau tas ytrakais latency smile.gif vieniigi tagad 4akars ka norm speelee a te peeksni lec reklaamas no neta un izlec no speeles baigi tracina mad.gif esmu izmeeginaajies ar antispaywere un visaadaam hujnaam a nepaliidz mozn veel kaadzs risinaajums ?? zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Nee tnx nu jau vairs nau tas ytrakais latency smile.gif vieniigi tagad 4akars ka norm speelee a te peeksni lec reklaamas no neta un izlec no speeles baigi tracina mad.gif esmu izmeeginaajies ar antispaywere un visaadaam hujnaam a nepaliidz mozn veel kaadzs risinaajums ?? zaban.gif

Nokačā POP UP blocker un miers! slap.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu Man it kaa ir vis patrs automaatiski aizver taas reklaamas jeb kas taas pa hujnaam tacu tas notiek peec kaadas 1 sec kad aizver tikameer arii taa vai taa paspeej izmest no csaa sad.gif Bet tnx par to pa$u smile.gif

Edited by MaDe
Link to comment
Share on other sites

Nju man ar ta ir bijis..

Man ir mDSL neko labu nevaru teikt pa sho netu... 76.gif

Karo4 shtelle ir tada,neta kvalitate ir atkariga, kura vieta tu dzivo,piem mans dzivo saldu,un nets man kadu pusgadu jau iegluko,turklat netalu no manis dzivo labs draugs,kuram ar ir mDSL..

Bet vinjam nekadas problemas nava....(viss bumbas 4alim)

A es taka mulkis te njemos un zvanos uz Latelekom centrali,kur mani pasuta tris majas talak... ------->jums droshvien ir virus kompi,jus nemakat apieties ar sho internetu....Piedodiet man ,bet ar netu shijos laikus prot apieties 4gadigs berns....

so ,jalien vien ir tiem Latelekom viriem pakala un jagaida kad kko salabos ,vai daris lietas laba!!!!!

Mes mirstigie neko tur nevaram padarit.... smiliez.de_2090.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...