Jump to content
GIGN Forum

Plzz Palidzat


Recommended Posts

Plzz palidzat  es gribu zinat ka var savam serverim ip vieta gribu nosaukumu piemeram  cs.global-dj.lv vai ko tadu

sad.gif  sad.gif  sad.gif  smiliez.de_2477.gif

Es domaju lai vienalga varetu kaut ka savam serverim uzlikt global-dj.no-ip.org vai ko tamlidzigu jo man ta ip besi piemeram ka friends.no-ip.org kur jaiet un serverim jaieraksta lai tadas paraditos.... zaban.gifzaban.gif

Link to comment
Share on other sites

tev jau viens te teica, ieej www.no-ip.com, pieregistreejies, un tad spied tur Add, izveelies kaadu tu tur gribi to vaardu peectam veel nokacaa progu(taa ir arii tajaa pasaa www.no-ip.com pie downloads sekcijas) Taa vajadziiga, ja tev ip mainaas, tad vnk taa tev atjauno.

Link to comment
Share on other sites

tev jau viens te teica, ieej www.no-ip.com, pieregistreejies, un tad spied tur Add, izveelies kaadu tu tur gribi to vaardu peectam veel nokacaa progu(taa ir arii tajaa pasaa www.no-ip.com pie downloads sekcijas) Taa vajadziiga, ja tev ip mainaas, tad vnk taa tev atjauno.

Kada proga vajag lai vinu konfiguretu.... un lai uzliktu ka serveri var atrast uz tada domena........ smiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...