Jump to content
GIGN Forum

hmhm


Recommended Posts

man shodien bija kaut kaads baigi lielais gljuks..... iegaaju csaa un kamer vinjsh gaja serverii es izgaaju ar alt +tab laukaa lai izsleegtu chatu. iegaju atpakalj saladeju cfg un skatos ka man diivaini kaut kaadi gljuki ar grafikiem... un izradas ka tas ir taads neizdevies wh biggrin.gif nu es vienkarshi vareju redzet cauri sienaam.... hm.... kaa tas var buut? smile.gif nekaadus chiitus protams neesmu licis un cfg arii neesmu kaut kaa speciaali uz chiitiem mainiijis biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Ну да крута. Ты типа не думал, что есть такая команда gl_pollyoffset ставиш gl_pollyoffset "800" и всё видиш через стены, только вот ты людей таким образом через стены не видиш, а всё остальное дым взрывы, кровь всё видеш. Вот так посмотри в конфиге. Ну, а вдруг cs лаганул и тебе повезло. jhatka.giftongue.gifsmiliez.de_2524.gif

Link to comment
Share on other sites

Kam ir no bijusaa deeptown davilktais cs tiem visu laiku taa ir.... speelee cs, nospied alt +tab, izej araa, tad atkal ieej cs un caur visaam sienaam redz. Tas viss ir bez jeb kaadaam hernaam. Bet ja tas iesleedzas , tad parasti pazuud skana. BET visstulbaakais ur tas, ja peeksni kaada cita proga saak darboties, cs pats izsleedzas uz briidi araa, un kad ieiet , taa figna saak darboties. Bet atskiriiba no wh ir taa, ka ar wh var redzeet visu pretiniekus, a ar to tikai kas ir nospeepusies kaut kur. Ja tiesi priekssaa kaads ir to gandriiz neredz...

Link to comment
Share on other sites

ak dievs radler devil.gif

Link to comment
Share on other sites

lietoju 3d tapec ka lietojot opengl man ir taada lieta ka fps ir visu laiku 60.

ieej video opcijaas ieksh (caur control paneli) un ieksh Advanced atrodi fisku par Vertical sync vai isaak pierakstot vsync... ieliec Always off vai choto vtom vrode un buus tev fps 100

a prikols tads ka man ar d3d fps virs 40 nepaceljas smile.gif tapec lietoju visu laiku opengl

Link to comment
Share on other sites

blink.gif Karo4e hernja vienkaarsha piespied [alt]+[tab] veelreiz un paraadaas arii skanja un iepriekshmineeta extra - 4eets, ka var redzeet caur sienaam, lai gan tas taapat ir huh.gif tizli... smiliez.de_2477.gif

biggrin.gif ...jo vislabaak ir toties uzskruuveet skanju, nekaa izmantot shos gljukus!!! smiliez.de_2551.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...