Jump to content
GIGN Forum

Velisopeedi


blygnis
 Share

Recommended Posts

1.Sudraba+Zils Tiko no remonta aizmuguree juana riepa viss ideallnnikaa.

Cena 75-100

2.Zalls Nav tik ideaals kaa 1. bet var iztikt viss arii stradaa ir dubllusargi nav astonnieki 1. ari nav

Cena 45

3.Zils Arii tiko no remonta viss ideallnikaa drusku krutaaks par 2.

Cena 60

Zinu ka cenas liekas augstas, tirgu jua ir labaakas cenas bet tur tie ritenni iet nedeelu, bet es jums dodu veel garantiju 2.men kaa minimums.

post-6-1146576232.jpg

Edited by blygnis
Link to comment
Share on other sites

Veel ir lloti labs piedaavaajums

Mocis - Suzuki - DR-650 - 1850,- Ls - Tehniskaaa-Ja - Veikta apkope

Un tādi arī miskastēs mētājās? Nez vai ir garantija, kaut ko tādu pirkt, labāk piemet pāris desmitus latus un nopērc jaunu, labu riteni!

Link to comment
Share on other sites

Sitos dampjus nevairaak kaa pa 40 ls,

Tad jau labaak, nopeerk FUJI pa 200 ls ar XT

,Vai arii MERIDA pa 100 ls ar deori,

p.s. Tavi ritenji galiiigi shiti!!!

Edited by Hazzer
Link to comment
Share on other sites

Ja mani suudi ....Tad taveejie vispaar nestaav klaat Ja nepeerc tad arii nedirs.

Piemetot paaris desmit latus vispirms dabuun pamata naudu un tad runaa par piemessanu

Par cenu veel var vienoties takaa zvaniet, raxtiet un vienosimies

Talr. 6020001

Link to comment
Share on other sites

Ieteiktu labāk aizbraukt uz ogri tur ir angāri kur ved velosipēdus no Vācijas un tur pa 50ls es dabūju veļuku ar Shimano Lx pārslēdzējiem + tur tu vari pateikt cenu un viņi tev saliks pēc iespējas labāku pa to cenu, pats drīz tur ņemšu MTB, kad būšu pārdevis Xu!

Link to comment
Share on other sites

Ja mani suudi ....Tad taveejie vispaar nestaav klaat Ja nepeerc tad arii nedirs.

Piemetot paaris desmit latus vispirms dabuun pamata naudu un tad runaa par piemessanu

Par cenu veel var vienoties takaa zvaniet, raxtiet un vienosimies

Talr. 6020001

Man nekas nav jaakraj vai japiemet, vai kko tur tur mineeji, man ir baigaakais dampis - ritenis, Corrotec, XT seeldzi un XTR parsleedzeejs,

un nesen iegadaajos jaunus kalosus ( KSYRIUM ELITE )

Tie kalosi vien maksaa vairaak neka tavi ritenji kopa...

Neapvainojies, aada veida ritenjus var maxima nopirkt pa kadiem ~ 30 liidz 40 ls amperam.

Ali, tur tajaa noliktavaa ir iespejams arii detaljas iepirkt?

Link to comment
Share on other sites

šitie velīši, lai neiteiktu vairāk izskatās kkādi "paršivie" smile.gif a btw, ja es no tevīm nopērku vienu velīti un man tas kājminamais dambis saplīst jau 2. dienā, tad tu naudu dod atpakaļ? ie4ekojiet pēdējo velīti, ja tā firma būtu nevis SODA, bet SOAD, tad mož ar' paņemtu smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...