Jump to content
GIGN Forum

Ut Instagib Rekordiņš


macho
 Share

Recommended Posts

abi duraki.

UT neesat spēlējuši? Grūtības pakāpes nezinat? Novice, Average, Experienced, Skilled, Adept, Masterful, Inhuman, Godlike. Kā redzat Inhuman ir otrais no beigām. Es pieļauju ka novice botus varētu ātrāk sašaut, vispār neeesmu mēģinājis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

LOLA es agraak 2002 UT rukaaju klubaa ar chomiem , baigi normaala speele mosh jaanoveelk atkal - cik esmu redzeejis jaunie UT paaraak sarezgjiiti vecie ir pievilciigaaki

BTw macho to4na 4iteris... izsaku milziigu fui

Link to comment
Share on other sites

abi duraki.

UT neesat spēlējuši? Grūtības pakāpes nezinat? Novice, Average, Experienced, Skilled, Adept, Masterful, Inhuman, Godlike. Kā redzat Inhuman ir otrais no beigām. Es pieļauju ka novice botus varētu ātrāk sašaut, vispār neeesmu mēģinājis smile.gif

ar novice būtu grūti dabūt rezultātu mazāku par to, kas tev jau ir. man liekas uz novice tie boti ir ūberstulbi un reti kad iziet uz liandri centru, kur viņus arī varētu jauki vienu pēc otra izšaut.

Link to comment
Share on other sites

Gribetos kadreiz uzraut UT serveri, nevis tikai ar botiem.

Ir kads mo6 labs servers Latvija?

laikam apollo bija UT serveris, bet konkreeti nepateikshu kurai versijai dry.gif

principaa taadu rezuultaatu nebiju redzeejis nu PRO macho biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

DC++ bez problēmām var.

shades.gif

tur var dabuut ne to vien no visaam veesturiskajaam lietaam, bet par teemu tas score ir UNREAL, uzinstaleeju UT bet nu nekaadi nevareeju taadu laiku sasniegt pat uz novice

secinaajums

es UT esu 0 smile.gif

macho 100 smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...