Jump to content
GIGN Forum

Movies


Recommended Posts

skat titros!

Lielaako ties visi lieto - Sony Video Vegas 6.0

Efektiem - Adobe Aftereffects; Particle illusion

Bmp2avi - Videomach, vieglaak ar Fraps

muļķības smile.gif

pedējo all star mūviku taisiju ar:

Sony Vegas 5

Fraps

Paint shop pro 7 (melnais overlay) smile.gif

un viss cool2.gif

p.s.

protams labāk ir ar videomach, bet es esmu pārāk slinks lai tā filmētu un liktu kopā 100 klipus.

p.p.s. superīgo rembo themed all star overlay taisija macho smile.gif cepums viņam smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Fraps smird.

manupraat, ar fraps labak neka caur consoli tur chakareties! + pec tam, nav caur videomach jataisa uz .avi!

aa. btw. gribeeju atrast to superrembo topicku, kur viss tik smuki un viegli aprakstiits, kaa taisiit muvikus, bet lieta tada, ka dabas teevs - superrembo, to vienkarshi bija partulkojis no krievu uz latvieshu valodu, kuru iisteniba bija sarakstijis "hola" sad.gif

click here

Link to comment
Share on other sites

manupraat, ar fraps labak neka caur consoli tur chakareties! + pec tam, nav caur videomach jataisa uz .avi!

aa. btw. gribeeju atrast to superrembo topicku, kur viss tik smuki un viegli aprakstiits, kaa taisiit muvikus, bet lieta tada, ka dabas teevs - superrembo, to vienkarshi bija partulkojis no krievu uz latvieshu valodu, kuru iisteniba bija sarakstijis "hola" sad.gif

click here

1) Man liekas, ka es to esmu teicis jau reizes 5.

2) Superrembo pats to netulkoja.

Link to comment
Share on other sites

Man ir jautaajums visiem aks taisa super duper muuvikus! Cik FPS juus liekat gan tam fraps kursh no saakuma man likaas meesls, un caur konoli arii!

visi spicie muuviimeikeri taisa ar 90 fps. Ideaals slowmotion, utt.

Bet man pasham liekas, ka pilniigi pietiek ar 30-60 fps.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
d00h , jaunaakos muuvikus taisa uz 60, lai aatraak sarautos temeklis un etc fii4as , un vnk aatrumu palielina 2x, nekam LENAAKAM nevajadzeetu notikt .. wink.gif

nu es nez, es taisu uz 30 un man viss ir bumbas smile.gif Nu ok, buus jaapameegjina!

Link to comment
Share on other sites

n00ke ar 90 tur nekas labs nenotiek , tici man ! grafiks saak gljukot , pat www.moviemakers.nu vareeja redzeet movie ar atkjiriibaam no 30 - 90 fps , vislabaakis arii tur (PRO moviemakers saits) bija mineets 60 , nekaadi 90 .! wink.gif

nekas tur negljuko. Moviemakers.nu tutos ir visur teikts, ka ar 90 fps. tikai vajag lielu HDD.

Link to comment
Share on other sites

Skanu var dabuut tikai tad ja taisa muuviku ar FRAPS savaadaak nevar! Bet probleema ar fraps cik nu probleema ierakstaas arii blakus skanas! Tapee viss ir jaatsleedz MIC; Line in utt!

ne tikai ar fraps...

jāatslēdz skaņas (mic jāpārliek uz mixer) un tad caur soundforge.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...