Jump to content
GIGN Forum

Spams Milziigos Apjomos


Guest blody
 Share

Recommended Posts

patiesiibaa es tiku informeets, un taas par baumaam diezvai nosauksi, to var arii nodeeveet par gaismas pili.

Daunis.

blody - tur vietām ir sarakstīts pilnīgs bs.Neticu, ka šo darbu vērtēs kā pilnībā pašizdomātu eseju.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Daunis.

blody - tur vietām ir sarakstīts pilnīgs bs.Neticu, ka šo darbu vērtēs kā pilnībā pašizdomātu eseju.

nu baac man riit vinja jaanodod un btw tai nebija jaabuut pasizdomaatai jo kaa gan es vispaar nodefineetu kas ir atomenergija un kas veeja generators + tu nekad neesi rakstiijis veestures esejas - tur vienmeer izmanto gadus un informaaciju ... par to tieshi paaugstina atziimi , ja nav gadu un konkreetu notikumu apraksta -2 balles or so

Link to comment
Share on other sites

nu baac man riit vinja jaanodod un btw tai nebija jaabuut pasizdomaatai jo kaa gan es vispaar nodefineetu kas ir atomenergija un kas veeja generators + tu nekad neesi rakstiijis veestures esejas - tur vienmeer izmanto gadus un informaaciju ... par to tieshi paaugstina atziimi , ja nav gadu un konkreetu notikumu apraksta -2 balles or so

Labi, jābūt papildinformācijai.Tikai lieta tāda, ka gan pamatinformācija, gan papildinformācija zināmā mērā ir aplama.Tātad vērtētājam galvenais ir pieturzīmju lietošana darbā & pareizrakstība ?

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Labi, jābūt papildinformācijai.Tikai lieta tāda, ka gan pamatinformācija, gan papildinformācija zināmā mērā ir aplama.Tātad vērtētājam galvenais ir pieturzīmju lietošana darbā & pareizrakstība ?

nee bet kaadeelj tur kaukas ir aplami?

noraadi kas un ko luudzu - informaaciju es njeemu no graamataam so nez kur vareetu kas buut nepareizi

Link to comment
Share on other sites

nee bet kaadeelj tur kaukas ir aplami?

noraadi kas un ko luudzu - informaaciju es njeemu no graamataam so nez kur vareetu kas buut nepareizi

Kodolatkritumu glabāšana nav problēma.Vēja ģeneratori ir dārgs enerģijas avots un tas ir pieejams un izdevīgs tikai nelielā daļā valstu.AES ir viens no drošākajiem no enerģijas iegūšanas veidiem.Ja tu uztraucies par Latvijas "iznīcināšanu" kādas avārijas Ignalinā dēļ, tad tev vajadzētu uztraukties arī par Latvijas "iznīcināšanu" kāda milzīga meteorīta sadursmes ar Zemi rezultātā.Tas ir gandrīz neiespējami.Kāda Vācija, kādas 1kk darbavietas, BS.

Link to comment
Share on other sites

"Un, vai mēs šodien vispār par šadu katastrofu zinātu, ja Černobiļas AES vietā būtu pāris tūkstoši vēja ģeneratoru?"

->

"Vai mēs šodien vispār par šadu katastrofu zinātu, ja Černobiļas AES vietā būtu pāris tūkstoši vēja ģeneratoru?".

To "un" vispār tur nevajag, bet ja arī liek, tad komata tur nav.

"Sava radioaktīvā starojuma dēļ, apdraud kodolatkritumi cilvēces dzīvību."

->

"Sava radioaktīvā starojuma dēļ apdraud kodolatkritumi cilvēces dzīvību."

Komatu tur nevajag arī šādā izkārtojumā.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Kodolatkritumu glabāšana nav problēma.Vēja ģeneratori ir dārgs enerģijas avots un tas ir pieejams un izdevīgs tikai nelielā daļā valstu.AES ir viens no drošākajiem no enerģijas iegūšanas veidiem.Ja tu uztraucies par Latvijas "iznīcināšanu" kādas avārijas Ignalinā dēļ, tad tev vajadzētu uztraukties arī par Latvijas "iznīcināšanu" kāda milzīga meteorīta sadursmes ar Zemi rezultātā.Tas ir gandrīz neiespējami.Kāda Vācija, kādas 1kk darbavietas, BS.

?ja AES ir droshaakais no energijas ieguushanas veidiem tad pamato ... man tukshi vaardi neko nedod shai situaacijaa

veelviens jautaajums vbuyer - mans pirmspeedeejais teikums:

Tik daudz cilvēkiem būtu vieglāk ap sirdi, ja blakus viņu mājai atrastos 10 balti vēja ģenerātori nevis viena atomelektrostacija.

Tu neesi viens no vinjiem? Tev patiktos ja maajas pagalmaa, nee pohuj kautvai 20km attalumaa buutu kaada AES ar jaudu kaadi 800megavati ? Buutu pilniigi pohuj ne?

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Kāpēc ne? Es dzīvoju ~1 km no Salaspils reaktora. Jams gan labu laiciņu izrubīts, bet visādi radioaktīvie sūdi tur vēl stāv.

Vēja ģeneratori apdzīvotu vietu tuvumā gan bojā skatu, gan ir trokšņaini.

Vari sapļurkstēt, ka reaktors ir drošs un labs, jo tam vajag maz degvielas, tas darba procesā nemet atmosfērā visādu huiņu un aizņem maz vietas.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
Kāpēc ne? Es dzīvoju ~1 km no Salaspils reaktora. Jams gan labu laiciņu izrubīts, bet visādi radioaktīvie sūdi tur vēl stāv.

Vēja ģeneratori apdzīvotu vietu tuvumā gan bojā skatu, gan ir trokšņaini.

Vari sapļurkstēt, ka reaktors ir drošs un labs, jo tam vajag maz degvielas, tas darba procesā nemet atmosfērā visādu huiņu un aizņem maz vietas.

lola kopsh kura laika salaspilii ir kaukaads reaktors blink.gifblink.gifblink.gif

psc .... zajebal man taa eseja - neko nezinu kaugan esmu salasijies visaadu huinju gan internetaa gan no jums te linkos mad.gifmad.gifmad.gif

nekas ar to eseju laikam nesanaaks.... naakamnedeelj informeeshu par atziimi - augsheejais ir beidzamais varinats un thats busted

thx to all who helped un arii tiem kas tureeja par mani iikskji (ordinary_)

10cms.gif everyone

Link to comment
Share on other sites

Vispār jau ir tā - cilvēki ir pārmīzuši jēgu dēļ tās Černobiļas, tajā pašā laikā aizmirstot, ka tas bija visādu tizlu rīcību rezultāts un pamatā ir vienīgā nopietnā avārija visu AES pastāvēšanas laikā (ja nekļūdos, vismaz neesmu neko dzirdējis par citām nopietnām avārijām).

Jā, noteikti - 10 vēja ģenerātori... Pffst

Ģeneratori:

+ videi draudzīgi

- maz enerģijas, vajag būvēt daudz = dabas skati tādi, ka slikti metās, iedomājies to pašu visu krasta līniju nosētu ar tiem sūdiem... Nez, man patīk kā tagad izskatās...

- atkarība no vēja esamības / neesamības

- un vispār citēju vienu pazīstamu meiteni: "Īsāk sakot, man nepatīk vēja ģeneratori. Zini, kāpēc? JO TIE NAV VĒJA ĢENERATORI! TIE DRAŅĶI MELO! Viņi NEKAD nav ģenerējuši vēju! Tikai izmantojuši jau ESOŠU vēju savtīgiem nolūkiem!" biggrin.gif

AES:

+ daudz, labi un vienā vietā

- kodolatkritumi (risinājums - bunkuri / novietnes utt.)

- vēl kaut kas ko neatceros (dzesēšanas čakars?)

Nu, mans secinājums: ģeneratori sux. AES rulez.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

nu psc... man gan liekas ka AES sux... buuuvee arvien lielaakus un apjomiigaakus aes - shaada uzspraagshana nebuutu 4ernobilja taa buutu hirosima...

un tas jau vairs nav joks un kapeec nee - kalifornijaa ir 7000 veeja gen. kas razo tikpat cik viena aes un vienaa vietaa... Latvija ir kalifornijas lielumaa - viens tads parks un no problem...

Link to comment
Share on other sites

vispaar latvijaa tie veeja gheneraatori neko nedotu, jo, lai vinji vareetu normaali darboties ir nepiecieshams tiiri stiprs veeja aatrums (piedo, zinu, ka vajag faktus, bet man slinkums mekleet) , kaads latvijaa ir reti kad sastopams + vel vinjiem ir saliidzinaajumaa ar AES ljoti nieciiga jauda, vinji ir skalji kaa jau mineeja un pie tam daargi.

piemeeram taadaa valstii kaa niiderlande, kur nudie gandriiz uz katra stuura ir pa veeja gheneraatoram, kopaa veeja gheneraatori sarazho tikai mazu dalju no visas pateereetaas energhijas.

un par AES droshiibu nebuutu neviens uztraucies, ja nebuutu bijis shis negadiijums ar chernobilju, muusdienaas ir ljoti nereaali, ka atkaartotos kaut kas taads, jo droshiiba reaktoros ir pastiprinaata daudzas reizes, kaa arii taadi reaktori kaa chernobiljaa ir ljoti reti sastopami, un vinjus sleedz vislaik.

laikam jau par veelu to rakstiit, tikai es nesaprotu, prieksh kam tu te prasi, lai labo gramatiskaas kljuudas, ja jau reiz taa ir eseja gheograafijaa, tad parasti (vismaz mums taa ir) grammatiskaas kljuudas ignoree (ok, ja nu ir nopietni kljuudu juura, tad to njem veeraa).

bet saprotams arii , ka esejaa ir jaaizveelas viedoklis, kuru tu gribi aizstaaveet, un ja jau reiz tu gribi aizstaaveet veeju gheneraatoru viedokli , tad tik uz priekshu.

[edit] tikko ieveeroju grenadiera postu, gribeeju sho piemest klaat

- kodolatkritumi (risinājums - bunkuri / novietnes utt.)

tu piemirsi piemineet nabadziigaas valstis, uz kuraam shos kodolatkritumus vareetu teikt, ka deportee, bet par attieciigi lielu samaksu wink.gif

aj tikko izlasiiju vel blody tekstu.

smiekliigi, latviju paarveerst par kaut kaadu veeja gheneraatoru parku, tas ir tik nejeedziigi, ka pat nav speeka nolikt to tavu ideju. saproti - 7000! tev tas neliekas liels skaits? zini cik taadi maksaa? iedomaajies, ka taadi ir jaauzstaada 7000, vinji ir cik tur metrus augsti un vinji nav saliekami, vinji ir vienaa gabalaa (vismaz atceros, ka mums kaadreiz to kaads staastiija). un vinji ir nezheeliigi daargi. iedomaajies vienu dienu, kad latvijaa ir beezveejshs - visai valstij nav elektriibas.

Edited by r&r
Link to comment
Share on other sites

Tavs variants arii ir pareizs. Bet maneejaa aizmirsu ielikt komatu.

"Sava radioaktīvā starojuma dēļ, apdraud kodolatkritumi cilvēces dzīvību."

Neesi maaciijies teikumus apgriezt otraadi? smile.gif

anfisa tu neesi pārāk izglītota.

"Sava radioaktīvā starojuma dēļ, apdraud kodolatkritumi cilvēces dzīvību."

Šis teikums 2ās vietās ir gramatiski nepareizs - 1) komats tur ir lieks (tikai duraks tur izdomātu, ka jāliek komats wink.gif) 2) apdraud kodolatkritumi cilvēces dzīvību - šādu teikumu spēj uzbūvēt, manuprāt, tikai cittautietis. Pareizi ir

1) Sava radioaktīvā starojuma dēļ kodolatkritumi apdraud cilvēces dzīvību.

vai

2) Sava radioaktīvā starojuma dēļ cilvēces dzīvību apdraud kodolatkritumi. (esmu par kādiem 90% drošs ka šis teikums arī nav īsti pareizs, jebkura latviešu valodas skolotāja tev pateiks, ka tā vienkārši nav pareiza latviešu valoda), līdz ar to skat variantu 1

Link to comment
Share on other sites

Černobiļas katastrofa vispār notika nepareizas transportācijas dēļ, kā radās tvertnē plaisa 0.0000001 mm platumā kas izraisīja kaut kādu herņu ... tālākais jau bija laika jautājums, kad radīsies kādas problēmas ar sistēmu .. tās radās un notika katastrofa ...

lai arī AES ir bīstamākais no enerģijas ieguves veidiem, bet tomēr viens no praktiskākajiem - jo tas spēj dot daudz enerģiju, aizņem maz "vietas" biggrin.gif (šis te man patīk) un rada Latvijas esošajam darba tirgum daudz jaunu darba vietu un iespēju!

Salaspils AES tika slēgts laikam 1988.g. drīz pēc Černobiļas katastrofas ...

Ja nemaldos - tad vispār tām ēkām jau sen nebūtu jābūt - jo cik atceros, tad pat panorāmā rādīja pirms gadiem 10 kā tā ēka tiek uzspridzināta un radioaktīvie atkritumi tiek aprakti zem gruvešiem ...

Link to comment
Share on other sites

Tur jau tā lieta blody, ka tev liekas. Tiem zinātniekiem Černobiļā arī likās. Un viņi tā likās, ka pēc tam sasitās. Nevajag mīzt, viss būs kulē. Pasaulē ir nezin cik daudz tie AES un kaut kā neviena kodolziema vēl nav iestājusies. Bet enerģija dakuja un darbavietas un piķis un utt. Risks attaisnojas, ja viņš vispār ir vērā ņemams (iespējamība, tieši).

Nu, jā, Anfisa ieberzās, tas teikums ir aplams, lv valodā nav tādas kontrukcijas, sit mani nost.

Un, ffs, Černobiļa notika nolaidības dēļ + vēl šis tas, bet transportācija? Come-ON.

Nekāda transportācija, tāda veida reaktori vienkārši ir nestabili noteiktās situācijās.

Nu, jā, arī nabadzīgās valstis ir labas izgāztuves.

Link to comment
Share on other sites

fuj1 nejauc skrundas lokatoru ar salapili biggrin.gif Par salaspili pa laikam vides faktos ir raadiits, gribeetos pasham kaadreiz aizbraukt paluureet kaa tur ir. Un Ignalinaa ir tipo taada pasha veida reaktors kaa chernobiljaa taa kaa.. smile.gif

P.S. Ejot uz molu katru reizi iedomaajos, kaa buutu ja tas propelleris no taa gjeneratora norautos un aizietu griezdamies pa zemi smiliez.de_956.gif

Link to comment
Share on other sites

taa vaacija mani samaitaajusi ir. nu tieshaam likaas, ka taa ir pareizi. pietam es veel jautaaju samuray (kaa mees visi zinaam, vinjam latvieshu valodaa bija 8 smile.gif ) un vinjsh teica, ka mans teikums ir pareizs. nu eniivei, atvainojiet, kljuudiijos.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...