Jump to content
GIGN Forum

Ljoti Nopietna, Ieveeriibas Cieniiga Un Aktuaala


flashback
 Share

Recommended Posts

Taatad probleema ir sekojosha - speelejot gignaa, ja mani paarmet, tad es vairs nevaru paariet atpakalj uz otru komandu, tobish vispaar vairs komandas mainiit nevaru, pat ne spektos ieiet, ne auto-assign nospiest. Kaa tas izpauzhas? Es nospiezhu "m" pogu, tad atveraas visiem paziistamais chooseteam lodzinjsh un taalaak spiezhot uz jebkuras no podzinjaam man lodzinjsh aizveras un nekas nenotiek. Agraak domaaju, ka tas ir normaali un visiem taa, bet izraadaas, ka nav vis.

Luugshu gudros praatus izskatiit manu probleemu un paliidzeet nabaga izmisusham SaWlJuKzZzaM sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Taatad probleema ir sekojosha - speelejot gignaa, ja mani paarmet, tad es vairs nevaru paariet atpakalj uz otru komandu, tobish vispaar vairs komandas mainiit nevaru, pat ne spektos ieiet, ne auto-assign nospiest.

that makes me a sad, sad panda

Link to comment
Share on other sites

nez, man viss strādā, kad vajag ieiet spec kādu bomāru pastīties vienmēr bez probām tieku... mož tev kkāds cs vīruss smile.gif pamēgini pārinstalēt kontr udaru un liec pach v21, visam pēc idejas būtu jāstrādā...

P.S. atceries flash, kā tu visiem, kuriem bija kāda problēma ar pc vai cs teici - FORMAT C? smile.gif tagad ir pienācis mans laiks izdvest šos vārdus - FORMAT C! haha!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Vaitad taa probleemanava visiem ? Man irtieshi taapat , vieniigaas iespeejasi ir a) Tew nakaas taisiit Reconect , B ) Otra komanda saak zaudeet un tu vari paariet bez prob.

Iisteniibaa tas kaitina , bet var paciest ... smile.gif

stfu.gif

Edited by ecology
Link to comment
Share on other sites

Vaitad taa probleemanava visiem ? Man irtieshi taapat , vieniigaas iespeejasi ir a) Tew nakaas taisiit Reconect , B ) Otra komanda saak zaudeet un tu vari paariet bez prob.

Iisteniibaa tas kaitina , bet var paciest ... smile.gif

stfu.gif

Nu daRekam vienmeer veiksmiigi izdodas tikt tajaa komandaa, kur vinsh grib arii peec visaam paarmeshanaam (un tas nav taadeelj, ka vinsh rekonektee, vai vinju kaads paarmet atpakalj).

Ordinary smiliez.de_2428.gifpost-6-1145456783.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...