Jump to content
GIGN Forum

Admin Tiesiibas


L0ad1nq
 Share

Recommended Posts

Sveiki atkal!

Uzraxtishu mazu info par sevi ...

Informacija:

Raivis Karzons

28.07.1988

Liepaja Dzintaru ......

CS speleju gadriiz kopsh "CS" iznakshanas!

Tiesiibas ir bijushas tikai uz cs.x3d.lv [ slap , kick ]

Serveri kuros speleju: cs.gign.lv cs.4tus.lv cs.kompakts.lv cs.apollo.lv ....

[vinj ir sarindoti pec speleshanas biezhuma!]

Pieteikums:

Gribeetu "asay" un arii "atsay"! Jo dazhi iesaceeji nesaprot, kas vinjiem jadara! Bet paskaidrojot un sakot priekshaa vinji saprot! smile.gif

Nebutu par sliktu arii "slap"! Extremalos gadijumos!

Un arii "vote map" [maz tautas, grib spelet mazu map,, admini nava ]

Tas arii laikam viss!

p.s. Dazhi mutes bruukjeetaji [ brauceeji augumaa ] netiks uzklausiiti un njemti veera.

p.s.2 daudzi no adminiem mani paziist [ne jau personiski ] un vinji mani arii vareetu ieteikt

[ kuri tieshi nemineshu [ lai pazhi izdomaa kush atbalstiis kursh nea ] ]

Link to comment
Share on other sites

Un arii "vote map" [maz tautas, grib spelet mazu map,, admini nava ] (?????????) deelj shitaa

teikuma vari iet eest kuukas

p.s.2 (?)

*<[:c) mazu map laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Loading atceros ka tu nesen spelejot inferno h0wleram karies kaklan un bljaustijies pa visu mapu "Kick to vinja lame neka nesajeedz" & "slay shito tas neiet bombu atminet" es domaju ja paliek viens pret 4 teroriem diez ko lielas izredzes nav ka tu pa tam sekundem paspesi aiziet nodhaut vinjus + atminet ! Taka nedomaju ka tu butu tas kas ari isti un pareizi zinat kad, kur un kad vajag slap/slay.

Link to comment
Share on other sites

dEus biggrin.gif atceros un kaa vel! man tajaa dienaa [ vispar nedeeljaa] viss izbesiijaas!

Kapec neteikshu! pat nobesiijas PC kad iesleedzaas! kr4 taa nedeelja bija slikta!

Bet citas reizes!!? esi mani paveerojis ?!?

Es esmu arii tagad gudraaks! jo izlasiiju jaunumu sadaljaa ":: GIGN servera admini ::"!

Un kljuvu dauudz gudraaks! [ tas papildinaaja jau esosho gudriibu! biggrin.gif [ tas taa joka pee ]]

vbyuer un tas bija viss ko vareeji pateikt? NU nekas paldies par to pashu!

pienjemsim: cs.gign.lv spele 2 speletaaji! map de_storm! ej un atrodi vinju pa 3 min!

vai arii tas pats cs_747 [ sorry ka pieminu tik tizlu karti! wink.gif ]

nu varetu nomainiit kaut vai uz to pashu de_aztec vai arii uz kadu fy....!

Un plz visiem kas grib postot apdomaat to postu jeegu!

[ piemeers "vbyuer" pirmais posts shijaa sadaljaa! ko vinjsh izsaka ? ]

Link to comment
Share on other sites

dEus biggrin.gif atceros un kaa vel! man tajaa dienaa [ vispar nedeeljaa] viss izbesiijaas!

Kapec neteikshu! pat nobesiijas PC kad iesleedzaas! kr4 taa nedeelja bija slikta!

Bet citas reizes!!? esi mani paveerojis ?!?

Es esmu arii tagad gudraaks! jo izlasiiju jaunumu sadaljaa ":: GIGN servera admini ::"!

Un kljuvu dauudz gudraaks! [ tas papildinaaja jau esosho gudriibu! biggrin.gif [ tas taa joka pee ]]

vbyuer un tas bija viss ko vareeji pateikt? NU nekas paldies par to pashu!

pienjemsim: cs.gign.lv spele 2 speletaaji! map de_storm! ej un atrodi vinju pa 3 min!

vai arii tas pats cs_747 [ sorry ka pieminu tik tizlu karti! wink.gif ]

nu varetu nomainiit kaut vai uz to pashu de_aztec vai arii uz kadu fy....!

Un plz visiem kas grib postot apdomaat to postu jeegu!

[ piemeers "vbyuer" pirmais posts shijaa sadaljaa! ko vinjsh izsaka ? ]

man patiik shaadi cilveeki.man tieshaam taadi patiiik.ljoti.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

kursh noticees tam ,ka tu savas tiesiibas izmantosi tikai tad( praktiski nekad) kad uz gign buus 2 cilveeki? peec paaris dienaam redzeesim cik

leetticiigu cilveeku grozaas gign servaa wink.gif

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

P.S shodien no riita forshi dirsaa liidi , man patiik taadi cilveeki ,shaadi cilveeki ir tik inteligjenti smiliez.de_2428.gif

Link to comment
Share on other sites

Dream - ieteikums! vari man pateik lai nebazareeju! un es nebazareshu tik daudz! Un nospied "tab" uz manu nick! buus "mute" man! [nedzirdesi mani!]

vbyuer - nosauc kaut vienu vietu un textu kaa es braucu "d*r*aa"!!?

ja tev nava nekas sakaams vai man dot vai nedot tad labak paklusee! Tagad centiishos tevi ignoret!

Link to comment
Share on other sites

apzveeri,ka izmantosi savas tiesiibas tikai tad kad serverii nebuus vairaak par 2 cilveekiem tad ok piekriitu,uz priek6u.piedraazt ,ka tu mani ignoreesi.

P.S taa tava lieliiskaa liishana notika ap 10 no riita shodien uz gign serva

Link to comment
Share on other sites

blood blood blood.

loading tu esi stulbenis. tu neesi speejiigs buut par adminu ja tu visus kickotu un slayotu tikai tapec ka tev slikts gariigais.. ko tu dariitu ja buutu armijaa pakjertu kaadu m4a1 un ietu shaudiities pa ielaam..

manupraat taadas stulbas izrunas "a man bija slikts gariigais" juus varat aizmirst...

Link to comment
Share on other sites

HTH.Betuska kaa tu zini ko es varu vai nevaru!? tu esi DIEVS ?

No pasha saakuma domaja ka HTH.Betuska jeb Radler var izbesiities! Ar savu runashanu! Bet nu esmu dzilji maldiijies! tas ir vbyuer!

Link to comment
Share on other sites

personiigi es tiesiibas shim subjektam likt negrasos.

Neieshu te skaidrot kaapeec citaadi kaukaadas atmazkas forshas tiks izdomaatas tik rekomendeeshu GIGN-iem nelikt vinjam tiesiibas.

+

Nebutu par sliktu arii "slap"! Extremalos gadijumos!

miilu shaadus teikumus pieteikumos. GL ar tiesiibaam dzheki. Taa vien gribas kaadam pidaram izpatikt un uzlikt kaut ko lai tik shim nebuutu par sliktu. ...aabrami.

eusa_doh.gif

Link to comment
Share on other sites

mjaa... besiigi kad kaads muld pa mikrofonu. NEsen bija gadijums visu raundu :"Eu vi menja slishite? Raz, dva? Halljooooo!.." utm. Nu besii aaraa. Mutes gadijumos tu vairs arii neredzi ko vinjsh chataa raxta.

Nu un macho tu ar... Tas nav smuki adminam lamaaties chatinjaa. Prikoliigi skatiities kaa Macho Maen ar Atoss, izmantojot atsay dirshaas visu laiku: "Tu taads, tu shitaads, paskaties uz seviim spogulii!..."utm.

Es vienreiz jautaajumu uzdevu macho vai vinja tiesiibas buutu vienliidziigas ar worm tiesiibaam. Paiet paaris raundi es jautaaju kaapeec shis neatbildot. Tas atbild: "A man poxuj!" gussa.gif

zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...