Jump to content
GIGN Forum

Pohas


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Guest darek

Es pamozhos no rita, nodomaju "bet kur"? Uz griidas, visas dreebes mugura, galva saap, zhoklis saap, domaaju, ka esmu vakar sakavies vai ar pa muti dabujis o_0 bet neko tada neatceros, nakas zvanit draugiem, kuri vakar bija ar mani un jautat! Bet nekaa un paliku neizpratnee!

Kamer piecelos, paspeju aizskriet uz tualeti un medities podaa :/ Tad saaku domaat, ko es, pats miiljuma iemiesojums, vakar dzeeru? Shabi, brendiju?! alu o_0?! Bet neka, naakas atkal zvanit draugiem un jautat! Izradas saakumaa shnabi(lb sarkanu 0,7), peec tam brendiju(0,5 Bonapartu) tad jau cherry klubaa , atkal pa 3iem simtinjiem(krievu standartu) Un braucot majas es esot nopircis 2 alinus! Tad shodien redzemas sekas :/

Taks, bet topicks vispar ir par riita padzeramo, ko juus uz riktiigam poham lietojat?! Varbuut kada specjaala recepte?! Kaadas zaales?!

Es esmu cilveeks no dabas, tadelj r lietoju visu no dabas smile.gif t.i uudens happy.gif ebt juuutu vajag kautko po mownomu smile.gif

p.s cilveeks(jaa, tas pats, kursh spelee cs smile.gif ) es pirms braucu dzert, paarbaudiiju sev reekjinu telefonaa, man bija 23 ls, bet no riita pamozhoties man ir 33ls?! wtf?! Kam es zvaniju un vai ar mani vakar Ieva bija?!

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Aukstus 2 alinjus, man palidz 100%, lai gan tev vajadzeja izvemties, kad vakar sajuti pirmo slikto dushu (to vel sajut, velak jau vairs neko nesaprot), un tad tev poha vispar butu minimala shorit.user posted image

iisteniiba ir baigi interesanti, jo esmu cilveeks, kuram pohas vispar praktiski nav, ja ir tad ljoti reti un shii laikam bija ta reta reize! Da es izdzeeru 2 alinjus uzreiz vieglaak! Tik jusha nu poljubomu taka izvarots smile.gif Laikam jau tas labakais ar ir tas alinjsh vai nu ka macho jau teica kefirs(to ar dzeeru).

Link to comment
Share on other sites

Es pamozhos no rita, nodomaju "bet kur"? Uz griidas, visas dreebes mugura, galva saap, zhoklis saap, domaaju, ka esmu vakar sakavies vai ar pa muti dabujis o_0 bet neko tada neatceros, nakas zvanit draugiem, kuri vakar bija ar mani un jautat! Bet nekaa un paliku neizpratnee!

Kamer piecelos, paspeju aizskriet uz tualeti un medities podaa :/ Tad saaku domaat, ko es, pats miiljuma iemiesojums, vakar dzeeru? Shabi, brendiju?! alu o_0?! Bet neka, naakas atkal zvanit draugiem un jautat! Izradas saakumaa shnabi(lb sarkanu 0,7), peec tam brendiju(0,5 Bonapartu) tad jau cherry klubaa , atkal pa 3iem simtinjiem(krievu standartu) Un braucot majas es esot nopircis 2 alinus! Tad shodien redzemas sekas :/

Taks, bet topicks vispar ir par riita padzeramo, ko juus uz riktiigam poham lietojat?! Varbuut kada specjaala recepte?! Kaadas zaales?!

Es esmu cilveeks no dabas, tadelj r lietoju visu no dabas smile.gif t.i uudens happy.gif ebt juuutu vajag kautko po mownomu smile.gif

p.s cilveeks(jaa, tas pats, kursh spelee cs smile.gif ) es pirms braucu dzert, paarbaudiiju sev reekjinu telefonaa, man bija 23 ls, bet no riita pamozhoties man ir 33ls?! wtf?! Kam es zvaniju un vai ar mani vakar Ieva bija?!

nuu vispaar man kaads no foruma ieteica, ka kaadu laicinju pirms laika kad juuti, ka buus knokauts iedzert asperiinu itkaa no riita paliidzot... veel ir meegjinaata tradicionaala pagjiru zupa - skaabeetu kaapostu zupa... nezinu cik tas ir efektiigi, bet vislabaak uz pagjiraam protams ir kaadu piviiti panjemt, paarbaudiita metode entaas reizes thumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
muahaha 18.gif es tik zinu ka aizgaaju un tu tur klaniijies , prasiiji vai negribot uz stalli braukt kauties un ta tur kautkur nozudi 18.gif) bet nu kad satiku tiiri normaals izskatiijies.. un ieva.. hmm nezinu neko par taadas biggrin.gif

lol, un es aizbraucu?!

Link to comment
Share on other sites

Smagākajos gadijumos soļanka vai tā pati marinēto gurķīšu sula. A tā ar dušu+kārtīgu paēšanu vajadzētu būt visam čībā.

Parasti jav pohaas uz eeshanu ne iipashi velk dry.gif

Btw, paaris meeneshus atpakalj FHM bija raxts tieshi par liidzekljiem ko lietot uz pohaam(bija pat to liidzeklju veerteeshana un efektivitaate, nu feins raxtinjsh)! smile.gif

Cik atminos bija mineets gan alus, gan soljanka, gan pods(respektiivi, vemshanai), gan arii dazhaadas tabletes, kuras var iegaadaaties bez receptes speciaali pagjiraam and some other shits, katraa zinjaa ja tev ir pieejams FHM arhiivs tad probleemaam nevajadzeetu rasties! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
Un vispār... vajag dzert ar mēru! Tā lai nemaz nav sūdīgi. smile.gif Pašai par šo smiekli sanāca! Pret pohām vislabākais ir auksts alinjsh. Man vienmēr palīdz.

smile.gif ne vienmer sanak ta ka tu velies happy.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...