Jump to content
GIGN Forum

Bans Cs Serverii..


m0zus
 Share

Recommended Posts

Speleju cs.gign.lv ar nicku m0zus[brood.Net]

un bans bija 2006. gada 10. apriilii, mappee de_cbble, 4 raunda 1 minuutee un ~30 sekundee

Pats varu iedomaties kapec man uzlika banu, daudzi uzreiz doma ka ir wh, bet ta nemaz nav...

1kaart - Man ir gigantiskas austinjas un es dzirdu kur kaads iet

2kaart - Ja es zinu ka kaadaa vietaa kaads var sleepties es sauju ari caur sienu

3kaart - JA ES REDZU KA KAUTKUR KAADS IET UN AIZIET AIZ KAADAS SIENAS ES ARII SHAUJU !!!

Te ir Demo

Taakaa, luudzu nonjemat banu, jo cheateris es neesmu!

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: worm

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: m0zus[brood.Net]

BAN] Iemesls banam: wh

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

Edited by m0zus
Link to comment
Share on other sites

Nekļūdīties ir vēl cilvēcīgāk. Tu tak pēdējā raundā naglākajā blenz uz džeku kas sēž aiz kastes, kuru ne tur redzēt ne dzirdēt varēja. Lai gan nevar tā droši apgalvot - tomēr wh pēc tās pēdējās epizodes diezgan labi redzams. Un džekiņ, gigantiskās austiņas tev nevar pateikt precīzu džeka galvas atrašanās vietu, pa kuru izskrienot tu momentāli šauj bez jebkādas reakcijas.

eh, un es jau cerēju ka worms būs kļūdījies sad.gif

Link to comment
Share on other sites

! izlasi manu 2 punktu !

Vaitad tu pats spelejot nevari jau iedomaties kur kads ira? Piemeram taja vieta es pats biezi slepjos kad esmu CT !

Ticiet man, es neesmu cheateris, cheaterus ienistu jo ar vinjiem spelet nav interesanti !

Man ir pDSL , ip mainas , varu nomainit nicku un raut, bet pasam nepatik kad esmu noravis kada cheatera banoto IP, un es gribetu spelet talak ar savu nicku un tiru sirdsapzinju! Neesmu es cheateris! Ludzu nonemiet banu! Vai ari jaciesh nevainigam cilvekam? sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Man ir pDSL , ip mainas , varu nomainit nicku un raut, bet pasam nepatik kad esmu noravis kada cheatera banoto IP, un es gribetu spelet talak ar savu nicku un tiru sirdsapzinju!

Te nu tu nonāc situācijā, kad pats sapisies savos vārdos, jo banu norāvi tu nevis kāds smirdīgs čiteris!

Link to comment
Share on other sites

Noskatijos demo.

Laikam jau pēc mozus domām tas nav nekas neparasts - pilnībā zināt visas vietas, kur kāds sēž. Man arī pēc aima izskatijās, jo nez kā ļoti daudzas lodes uz galvu lidoja huh.gif . Kā arī varbūt izskaidro mozus tās dīvainās situācijas, kad tu uz brīdi apstājies?

Acīm redzams wh!

smiliez.de_2428.gif

Edited by Traffic
Link to comment
Share on other sites

Da ladna... nevar jau vislaik rush, kas man tik jaskrien jaskrien un jaskrien, kas nevar apstaaties nekad un nogaidiit??!?!?.. un par to aimu.... vispar nav ko teikt... davai iedo kadu demku kur tu speelee un varu saderet ka daudzi ar redzes gan wh gan sazinko vel citu..

Link to comment
Share on other sites

davai iedo kadu demku kur tu speelee un varu saderet ka daudzi ar redzes gan wh gan sazinko vel citu..

Eu vari man vienu neskaidrību drusku izskaidrot, kāda vella pec viņam būtu jāpiepūlas un jātērē dārgais laiks meklējot demku (ar wh & aim), lai tev k-ko pieradītu!! wink.gif

Link to comment
Share on other sites

! izlasi manu 2 punktu !

Vaitad tu pats spelejot nevari jau iedomaties kur kads ira? Piemeram taja vieta es pats biezi slepjos kad esmu CT !

Kādā veidā es nonāku pretrunā ar tavu otro punktu kurā tu saki, ka zinot, ka kāds ir aiz sienas tu pa viņu šauj? Tas ir tikai loģiski - tev ir wh, tu zini ka tur kāds aiz sienas ir un šauj pa viņu.

Un nevajag mēģināt aizrunāt man ausis par vietām kur kāds varētu būt. Es lieliski zinu kā pārvietojas un uzvedas cilvēki, kuri zin kur kāds varētu sēdēt. Tu tāds neesi - tu bliez un lien tikai tur kur kāds atrodas.

Link to comment
Share on other sites

Guest blody
pag bet viņš taču ir - mnullezus !!!!

nesapratu Z? blink.gif anyway tajaa briidi biju serverii bet iisti vinju neveeroju tachu peec diezgan neadekvaataa rakstiibas stila spriezju ka m0zus pie rezultaata :

xfb m0zus

xub ID of m0zus

nenonaaks

sad.gifsad.gif

juutu liidzi

Link to comment
Share on other sites

toties dzjeks shodien ierava banu ieksh globalaa firewalla blacklista par servera fluudoshanu (citiem vaardiem - lapas darbibas trauceshana wink.gif )

vairs vinsh ne serverii tiks, ne lapu atveers... cerams ka pdsl adrese vinjam kadu gadu nenomainiisies

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...