Jump to content
GIGN Forum

TIESIBAS A kategoriju!


Robons
 Share

Recommended Posts

/me zviedz

kas i ko roboninj? 4U paroli vairs nezini jo es uzliku kauko liidziigu "robonsirbaigaispidars" (neaceros) un vairs netiec ar slotu iekshaa?

bez tam slapot gignus tu nevari - imunitaate pank. Taa ka tev nespiid.

Vot stuulbais cilveeku piekaaseejs biggrin.gif

Burkaans...

Link to comment
Share on other sites

HHHmm... Laiks paardomam! Bleg jus manliekas te 70 % esat ononisti, kas sezh visu dienu pie PC ar lieliem okolariem un tuznam uz rokam! Ble tirlinu bars mosh vel jums vajadzetu svitrainas bikses, hmm... DORK tadus jau esmu redzejis atbrauc uz chempi ar saviem datro cimdiniem LOL!

Var jau padirsties, bleg nahujam tas COLE tur vispar dirsh kaut ko? Cole ir kaut kada 21. gs jauna botu programmma? arprac cilveki pa ko jus domajat?

<<<< Paprikaloties nedrikst?>>>>>

Macho, bet tomer blin nafig tu nomainiji <4U> paroli? smiliez.de_2538.gif

Link to comment
Share on other sites

Robons, any action cause reaction. Tobish, pats uzprasiijies.

Un par taviem prikoliem - U tje shutki kak u pjanogo mishutki.

Njaa, un veel

Anfisa es jau nevienam personigi neuzbraucu!
Bet kas tas?
Cole ir kaut kada 21. gs jauna botu programmma?
... smiliez.de_2428.gif
Atkariibaa, kaadaa staavoklii tu esi kad to lasi.
Ja es buutu zaali sapiipeejies, varbuut arii pasmietos, kaut gan driizaak apsmietu.
Link to comment
Share on other sites

Nu ko lai saka dzeks uztaisija prikolu, btw man patika. laugh.gif

un citi to parprata nekas, bet tas ka sakas dirsanas vienam uz otru ir nepatikams atgadijums dry.gif

Jaa runajot par to 4U tas nav venigais gadijums ka visi boti kam nav slinkums izmanto citu paroli lai tiktu spele. Tas nav tikai cs.gign.lv bet ir ari citur pat tada serveri ka cs.4tus.lv kur nezkapec daudz botini spele zem bro nika smiliez.de_2524.gif vienreiz pat bija gadijums ka speleja veseli 2 bro tas bija nirdzigi itseviski kad ienaca BJ

Ar cienu!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...