Jump to content
GIGN Forum

Blody


bLizaRd
 Share

Recommended Posts

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: blody

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: dIvX | kachok.com

BAN] Iemesls banam: admin_abuse_bez_iemesla

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 18 stundam 44 minutem 34 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec 45 dienam 12 stundam 16 minutem 26 sekundeem

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] --------------------------------------------------------------

ko tik skarbi pa vaardu kuce ? O_O

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Bija karte ofiss es pa ct skreeju rashaa augshaa pa kaapniiteem ar m4a1 un ieshauju vinjam galvaa - peec raunda atskan fraazes "Jobanais 4iiteris, davai kaa var taa ieshaut utt. arii paaris lamuvaardi " Taakaa es nomiru un nebija ko dariit uzliku banu uz 6666 vai so minuuteem" Peec 10 minuteem kachoks atkal ir klaat (laikam mdsl vadu izraava) un turpina kautko dirst tip :" blody tu esi stulbs" kaukas taads - taakaa man ir miiksta sirds otreiz banu neliku(gribeeju jau uzlikt bet mees ar allworth un x.con kautko saakaam reekt pa mic un aizmirsu) taakaa saki vien paldies un es joprojaam nesaprotu kaadeelj ir jaaraksta suudziibas par kaukaadiem slay, slap, kick, mazterminja ban ja lieliski apzinas ka pashi vainiigi ... zaban.gif

<edit> btw es nesapratu kaapeec tu naac suudzeeties ja jau pats nomainiiji ip un veel peectam speeleeji??? blink.gifblink.gifblink.gif

wtf?

<edit2> peec noskatiishanaas biki atvainojos es sajaucu divus dazaadus momentus tajaa par ko runaaju x.con nebija un ari allworth ne. Bija aldis un ecology ?un ti-8x silver , tas ko domaaju bija cits bans de_italy biki veelaak par TA bet lietas buutiiba no taa nemainaas

post-10-1144503257.jpg

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

o, jā! šie nūbi ir paši krutākie - nomirst un tad uzreiz izrāda savu negatīvo attieksmi... da lol, ja nervi netur tad nemaz neej iekšā spēlē vai ja tevi novāc, tad vienk ātri nospied konsoli un /quit un ENTER! nebūs jābojā sev nervi un citiem! smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

Sociopāts: tieši tāpat kā idioti, ko parasti satiec čatos, sociopāts ir nikns un skābs bērns, kurš maskējas par sīkstu veci, kas nevilcināsies spert tev pa pakaļu, gadījumā ja tu uz viņu nepareizi paskatīsies vai izmantosi nepareizu smaidiņu. Šis var izlikties par relatīvi nekaitīgas Counterstrike spēlētāju sugas pārstāvi, taču grupās viņi spēj radīt letālu apgrūtinājumu. Sociopāts ienīst Counterstrike kā arī visus, kas to spēle (un arī visus, kas nespēlē), bet spēlē spēlē šo spēli, jo tas ir vienīgais veids kā viņš var tikt vaļā no savas agresijas pret citiem cilvēkiem nesaplēšot savas brilles.

Tipiskais gājiens: apmētāt citus spēlētājus ar neiedomājami skanīgiem un asprātīgiem apvainojumiem kā "pimpis", "pImPiS" un "PIMPIS".

Stratēģija: sāc apvainot grupu Slipknot. Ar nelielu veiksmi Sociopāta naida brēcieni uzmodinās otrā istabā gulošos vecākus un viņam būs jāizslēdz dators un jādodas gulēt.

vai sitais:

Nekad neakceptē faktu, ka esi miris. Katrai nāvei vajadzētu sekot frāze 'WTF' vai 'BS'. Tas ļauj parējiem spēlētājiem nojaust, ka tu neesi laimīgs mirt, kas kliedētu viņu iepriekšējās aizdomas, ka esi atmetis ļaunā terorista dabu un meties ugunslīnijā, lai apskautu savus jaunos anti-teroristu brāļus. Vienmēr paturi prātā, ka spēle tevi specifiski ienīst, un ir pilnīgi nereāli, ka 7 .50-kalibra lodes galvā tevi nogalinās vai izraisīs kādu citu efektu neskaitot varbūt vieglu dūkšanu tavā kreisajā ausī

biki no http://www.roze.lv/guide/cs/

peec taa ko slow hands pateica atcereejos par shito sviestu - nebiju kaadu gadu lasiijis - tad redz no kurienes visi tie dirsiigie krievinji u.c. peec katras naaves samaacijushies paust savas aizdomas par 4iitoshanu

Edited by blody
Link to comment
Share on other sites

Šitādos gadījumos bana termiņi ir atkarīgi no admina garastāvokļa. Dažiem paveicas pēc mutes palaišanas, dažiem nē. Vispār 45 dienas ir konkrēti sātīgi smile.gif Vienīgais kas man nāk prātā ir - ja vari mēģināt sarunāt ar blody, atvainoties, tad viņš varbūt (es atkārtoju varbūt) kaut ko izdarīs lietas labā - citi jau banu nost neņems.

Link to comment
Share on other sites

man ar traucee tie, kas izmet pieziimes, nomirstot no kaada rokas. vai tik tieshaam driikst vinjus gagot, kikot ? vai veelaak nesanaaks probleemas, ja es taa dariishu ? smiliez.de_1343.gif

Eee, mani neaiztiec smile.gif Es meedzu nahaljavu jautriibai saukaat par chiiteriem tos, kas mani atshauj. Protams, visi zin, ka aakstos... bet ja nu Tu nezini... sad.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...