Jump to content
GIGN Forum

fps maz :(


Recommended Posts

cipa moshk cilvji zin komandas kaa var norubiit visas liekaas grafiskaas fiichas smile.gif piem no granaataam lai nepaliek melni pleki tas patC arii ar patronaam utt...

nu labi tas buutu izdaraams ar cs configu ko var novilkt uz gign .. prieksh fps palielinaashanas ..

izmantoju refreshlock [reaala proga biggrin.gif ]

nju a tjipa grafonu nevar norubiit veel shvakaaku?

Nav runa par izskjirtspeeju.. bet kvalitaati .

piem grafons kaa q2 .

bija kaut kaaC tur gl_picmic aai nee tas q2 (:

karo4 saprataat ko es gribu smile.gif cerams

Link to comment
Share on other sites

man arii ir probleema ar fps, LIELA PROBLEEMA, jo videeji kadri svaarstaas no 20 liidz 30 sekundee (tas ir atkariigs no kartes, kaada tiek speeleeta) . par duumiem nemaz neprasiet... taadeelj daudz maz normaali var paspeeleet tikai serveros, kuri lago, jo speeki mazliet izliidzinaas.

shiis ir komandas, kuras es zinu, lai paaugstinaatu fps raadiitaajus:

max_shells 0

max_smokepuffs 0

cl_minmodels 1

cl_corpsestay 0

izshkjirtspeeja ir 640x480

4tus'aa vareeja veel nokachaat high fps player models

vai kaads nezin to komandu, kura ljaava sienu tekstuuras pataisiit viendabiigas? meegjinaaju cl_picmic 1 , bet nekas nesanaaca.

luugums cilveekiem, kuri zin veidus, kaa veel var paaugstinaat fps, daliities ar savu pieredzi.

cs man griezhas (velkas) uz celeron 433Mhz, ram 98, GeForce2 MX200 64mb.

jociigi ir tas, kad sen sen atpakalj to cpu iegaadaajos, cs vinsh njeema uz nebeedu.

Link to comment
Share on other sites

hmm...

Man maajaas ir 99 .

Ja viens purns priekshaa tad 99 , ja ccertri tad 40.

cs.4tus.lv , tur man visu laiku stabiili 99.

Vispaar nezinu kas par "huinjaam". Var buut man vainiigs platekraana 15" monis ?

Po , par to tavu probleemu hmm... , tipa es redzeeju kaa 4f'aa dzheks no 70 fps uztaisiija 99 fps !

Nezinu kaa , bet vispaar laba lieta , meeginaasu uzzinaat .

Link to comment
Share on other sites

Man P4 1.6, MB Intel, GF2 (MX400) 64Mb, 512Mb SDRAM, uz 800x600 fps 80-99). Ja uzlieku 1024x768, tad fps 60-80.

Njemot veeraa, ka prastajaam videokarteem nav sava procha, tad taas "rij" CPU resursus, no taa izriet, ja diviem vienaadiem datoriem (MB, Video, RAM, etc.) tikai mainaas prochi, attieciigi Celeron un P4, tad uz datora ar Cel bus sakains fps, bet at P4 +/- normaals.

Peerkot datoru, es iesaku neekonomeet naudu uz CPU, njemat P4, jo Celeron suukaa, veel jo vairaak, ja keshatminja tikai 128Kb. Videokarti var njemt atkariibaa no naudas, jo to ir vieglaak "upgreidot".

P.S. Kopsh kaada nesena laika (~1 meen) man saakaas taads gljuks, ka, piemeeram, streifoju saanjus - spiezhu skriet uz priekshu vai streifs uz preteejo pusi, bet es veel mirkli sliidu saanjus un tikai tad uz priekshu vai preteejaa virzienaa (attieciigi)... No saakuma domaaju, ka man kompis gljuko, bet Intel speeleejot no 4F bija tieshi tas pats, un, ja nemaldos, tas veel dazhiem ir taa.

Link to comment
Share on other sites

hm.

par taam sienas tekstuuraam tev ir jaaprasa kvitam (vinsh meedz tupeet #gign kanaalaa) bija tur kaukaads gl_ ....

man tipa fps no 20 (retos gadiijumos) uz 99 leekaa... parasti 60-70. Var dziivot. Vairaak traucee tie fakinie net prikoli ka man visa speele iekjeras uz kaadu mazu briitinju (parasti tad kad es ar kaadu ciinos...)

Link to comment
Share on other sites

gl_max_size <veertiiba> la nemaldos (konsolee ieraxti gl_max un nost\pied tab, tad paraadiisies) darbojas ja uzlikts openGL grafons.. citos serveros tiek uzskatiits par neatljautu deelj taa, ka vieglaak enemy ieraudziit.... veertiibaam jaabuut 2pakaapee (piem 1,2,4,8,16, utt) - jo mazaaka veertiiba, jo mazaak textuuras...

+ ja lago deelj connect'a nevis PC, tad iesaku uzlikt veel

cl_allowupload 0

cl_allowdownload 0

shiis 2 komandas saistiitas ar papildus skanjaam un spraylogo..

veel bija komanda, kas ljaava apreekjinaat visas lozhu trajektorijas, utt uz klienta, kas juutami samazina lagonetu, jo serveris atsuuta tikai citu playeru atrashanaas vietas, shaushanas virzienu utt. meegjinaashu kaadreiz pastaastiit siikaak, ja interesee...

Link to comment
Share on other sites

P.S. Kopsh kaada nesena laika (~1 meen) man saakaas taads gljuks, ka, piemeeram, streifoju saanjus - spiezhu skriet uz priekshu vai streifs uz preteejo pusi, bet es veel mirkli sliidu saanjus un tikai tad uz priekshu vai preteejaa virzienaa (attieciigi)... No saakuma domaaju, ka man kompis gljuko, bet Intel speeleejot no 4F bija tieshi tas pats, un, ja nemaldos, tas veel dazhiem ir taa.

esmu arii to pashu noveerojis, jo lielaaks pings, jo biezhaak shitas gljuks gadaas.

Link to comment
Share on other sites

Macho 60- 70 fps smile.gif)

Klausi vecaakus un aizej uz www.times.lv pameklee refreshlock progu .

uzinstalee un priecaajies rolleyes.gif

cik tev monjikam max hz -85-100-150 ? tik tev buus fps cs wink.gif

Es jau staraa .. cipa parasti cs defaultaa 60 hz - 60 fps ..acis arii nebojaasies.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...