Jump to content
GIGN Forum

Heeeeeeeeeeeeeeeeeelp


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

kr4 vis bija brinumjauki lidz shodienai kad ievajadzejas parakaties phpmyadmin shita tad atklaju ka kads to ir uzlauzis un visu iztirijis atstajis tikai to ko nevaig neivienam

un bija ari bridinajums par root ka tas ir atverts hakeriem utt

tatad ka pasargat savu web no tadiem uzbrukumiem (fire wall on) un ka varu atgriest savu /phpmyadmin/

?

Link to comment
Share on other sites

laugh.gif tu jau laikam neesi paroli uzlicis phpmyadmin.

config.inc failaa izlabo sho

$cfg['blowfish_secret'] = 'ieraxtikaadufraazi';

$cfg['Servers'][$i]['auth_type'] = 'cookie'; // Authentication method (config, http or cookie based)?

$cfg['Servers'][$i]['user'] = 'tavsusername'; // MySQL user

$cfg['Servers'][$i]['password'] = 'parole'; // MySQL password (only needed

shaadi jaabuut smile.gif

un ja gribi lai vispaar neviens netiek klaat, tad vari phpmyadmin mapi arii paardeeveet

kaut vai par "kunfumape" laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

sk paldies meginasu

edited

samainiju tos ko iepostoji bet tagad kad rakstu loginu un pw man saka

#1045 - Access denied for user: 'Analgins@localhost' (Using password: YES)

esu kkur pw neta ierakstijis vai tadu username neesu regojis etc?

ka atgut phpmyadmin, uzmetu beckup bet vienalga regojas tikai test datubazes folderis sad.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

jau ierakstiju visas vietas kur bija kads user name un pw

bet saka to shitu

why. .... WHY ? smiliez.de_2538.gif

edited

man tas config.inc ir ne tads cfg.inc bet gan config.inc.php to php jadzesh ?

man nav wamp bet appserv...

edited (2)

(Šī lapa nestrādās korekti, ja 'Cookies' ir atslēgtas Jūsu pārlūkprogrammas konfigurācijā.)

kur lai to izmainu ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

smile.gif nja tavs title atbilst 100% tev

Kaa ? kas ? kur ? kad ? kapeec ?

Negribat uztaisiit speciaalu topiku Anal-giinam lai tur vins vareetu uzdot visus jautaajumus nevis par katru jautaajumu taisiit atsevishku topiku ?

Link to comment
Share on other sites

hofo

labak butu pateicis kurs ir vel kads kurs ir tik talu ticis ka es

cs servs

web servs

pstats

mu servs XD.gif (in old times)

esu viens no tiem kuri grib sasniegt iecereto un nepadosos tikai tapec ka dazi pidinji nodirs mani

ja nezini neposto "Malaci" mad.gif

palidzi vai tiec padzits !

Link to comment
Share on other sites

esu viens no tiem kuri grib sasniegt iecereto un nepadosos tikai tapec ka dazi pidinji nodirs mani

lol, ja gribi panaakt iecereeto tad neprasi katru jautaajumu ko nezini pameklee pats atbildi uz to jautaajumu.

Kaadeel citiem buutu tev viss jaapasaka prieksaa un tad tu lepni pateiktu ka tu esi daudz ko sasniedzis ka tu esi uztaisijis cs serveri, web lapu u.t.t ja tu pats nemaz iisti neko neesi taisijis bet tikai prasijis visiem kaa, ko, kapeec, kad.

Saprotu pasham negribaas lasiit tos garos Readme failus bet taa tik var kaut ko iemaaciities.

aceros kaa es veel nesen nemaaceeju uzinstaleet php-fusion un visu laiku vienam keksam kritu uz nerviem lai vins man paliidz uztaisiit kameer izbesiju vinu taa ka vins vispar vairs onlinee neraadijaas tongue.gif tad noleemu pats nokacaat manuaali un izlasiit visas 72 lpp un re sanaaca ar + tagad zinu ka vislabaak ir nevis prasiit citam bet uzinat pasham atbildes uz visiem jautaajumiem.

P.s tapeec pirms naac te rakstiit savu kaarteejo probleemu pameegini pats uzinaat kaa tas jaadara nevis "eu es nevaru ierakstiit pass, ko man tagad dariit ???"

Link to comment
Share on other sites

nu mēģini varbūt caur to phpmyadmin pie SQL ierakstīt komandu grant all privilegies to user....

P.S - Esmu izdarījis ko vairāk savos 13 =]

Winamp radio

DC hub

amxx pluginu veidotaajs

Webserv

PSStats

cs serveris

Mu serveris

n stuff... =]]

Link to comment
Share on other sites

1. man tas config.inc ir ne tads cfg.inc bet gan config.inc.php to php jadzesh ?

2. man nav wamp bet appserv...

1. Tadam jabut tam faila nosaukumam, nemaini tur neko.

2. Varbut pienacis laiks pariet uz wamp.

user posted image

Link to comment
Share on other sites

nu wamp bija jau pasa sakuma bet uz ta isti neiebraucu kapec nerada status

kr4 visu ieinstaleju ar wamp derigos folderus no appserv parmetu uz wamp bet kad gaju chekot status teica ka acc denied user@localhost

un kad gribeju updeitot status teica ka mysql versija neatbilst or smth zaban.gif

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...