Jump to content
GIGN Forum

Orginalais Steam


Recommended Posts

@636

aga - es iegaaju tajā 636 veikalā

es prasu jums ir steems priekš kontrastraika 1.6

aptaurēta vecene sāk rakāties pa diskiem un rādot man saka - net u nas toka kontrastraik surce - kontrastraik zero - a takova stīīīma netu, net takoi versiji

Es kā normāls cilvēks viņai saku, ka man vajag steemu - "CD keju" priekš 1.6 tā nav versija

Viņa purpinādama liekot atpakaļ tik grūti sameklētos diskus no CS:S un CSZ

turpināja purpināt, ka ŅET U NAS TAKOI VERSIJI

LAbi ka es vēl nepaprasīju 256 RAMU cetrsimtnieci, vai kādu konkrētu klaviatūru, vai peli - viņai drošvien smadzene nokūpētu...

Tākā lūdzu neiesakiet tādus veikalus cilvēkiem

Labāk tad spēlēt ar krakotu 4.gif

Edited by Dj_erix
Link to comment
Share on other sites

orginalais steam tas ir kad var spelet uz orginalaiem serveriem kur nav 4iteru cool2.gif

Iedodiet kads saitu kur neta varu iegadaties orginalo steam velams LV saitu

Edited by Powercel
Link to comment
Share on other sites

baac man jau pirksti saap es to google esmu izjajis visos caurumos neko neatrod es jau visu dienu mekleju wacko.gif nu vai tad tiesham neviens nezin kur nopirkt to stema pofig nevajag interneta var ari realos veikalos tikai pasakat kur LUDZU PLZZZZZZZZZ LLLOTI LUDZU PASAKAT MAN blink.gif

Es samekleju naughty.gif

Edited by Powercel
Link to comment
Share on other sites

nu lol kosmosaa tu 100 punkti nedabuusi NEKO orgjinalu smile.gif Citym @ baltic data...

nu jaa es zinu ka kosmos ir piraatu paradiize un kaadreiz diskus arii bija viegli nochiept laugh.gif Nu jaa balticaa dataa dzhekiem jaaiet parasiit riitaa thumbsup.gif

-Powercel- ja buus viniem es tew padoshu zinju, un vareesi uz liepaaju braukt pirkt new_silly.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...