Jump to content
GIGN Forum

Man Jau Zb No Sita!


Thus RUDIS
 Share

Recommended Posts

Vot es CS 1.6 speleju,baigi labi iet,bet tad uzreiz dzeki sak,khem*dirst* virsu ka es chitojot(itka man wh utml),BET ES NEchitoju,ta nu man jau bani ir 2 serveros,Lvnet2 un Most_Wanted(Pedeja tadel ka viens pielidejs visu laiku muld ka es chitoju),man score 4:1,vel 2 sec pirms bumba uzsprags nosauju adminu un man Bans UZ MUZU,nu man jau vnk ZB,ko lai dara?(Nesakat tik plz muldet ka es chitoju)????? smiliez.de_2538.gif

Edited by Thus RUDIS
Link to comment
Share on other sites

Vot es CS 1.6 speleju,baigi labi iet,bet tad uzreiz dzeki sak,khem*dirst* virsu ka es chitojot(itka man wh utml),BET ES NEchitoju,ta nu man jau bani ir 2 serveros,Lvnet2 un Most_Wanted(Pedeja tadel ka viens pielidejs visu laiku muld ka es chitoju),man score 4:1,vel 2 sec pirms bumba uzsprags nosauju adminu un man Bans UZ MUZU,nu man jau vnk ZB sita turpinot neviena serveri mani nelaidis,ko lai dara?(Nesakat tik plz muldet ka es chitoju)????? smiliez.de_2538.gif

Nu ko lai saka! Tu esi ūūūberPROOOO! Tu vari spēlēt tikai cup'us, jo tavs skills ir par augstu pub līmenim! dry.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...