Jump to content
GIGN Forum

kapee gan ne?


Freezy
 Share

Recommended Posts

Sveiki visi lielie gariigie speeki es esmu ieviesies sinii forumaa, ka juus noprotata vai nu prasīt slote vai nu tiesiibas, mana izveele bija tiesiibas, jo slote vairs netiek izdotas sad.gif taa es pastaastiisu par sevi isaak.

Par mani

Mans niks ir Freezy un cs es speleeju diezgan reti, sakaraa ar darbu.....

Mans valas prieks ir futbols, basis, datori, muuzika, darbs kaa arii esmu ekstremāls, miilu braukaaties ar bmx, skeitu, dazreiz ar skrituleneem (bet reti)

Dzīvoju Riiga, precizaak Purcikaa speleeju no klubiem biezāk no elika, bet dazreiz iegriezos arii kvakerii, nebriinaties, ka tas ir centraa, jo purcikaa nav neviena normāla kluba sad.gif Pasam majaas ir dators, bet stulbs pieslēgums pie DSL (psc tas sux)

Agraak es speleeju krievu, somju serveros, kameer neapnika deeel lielaa pinga, un man ierekomendeeja so servi, kur ir pastuulbi cilveeki, bet reaali speleetaji, un ping lancet rulzz smile.gif

Kapee tiesiibas

Kaa nosaucu man riebjas cilvēki, kas ir pastuulbi, tadeel es veleetos tiesiibas, jo esmu pieradis TP team play, kas nemaz nav viegli, un reti notiekas uz sii servera.Vairaak playeri skrien uz savu pusi un nedomā nosegt BP bomb plant, es nezinu ko vini dariitu, bet gan jau kaut ko izdomātu .....

Vairaak es lietotu slap vai atsay komandas, jo savadaak es nevareesu dabuut cilvēkus domaat prieks kaa ir domaats TP team play.

Tiesiibas man esot bijusas uz dažiem serveriem krievijaa un somijaa, bet vinus noneema deel taa, ka bija liels paartraukums man sad.gif

Tagad neesmu istaa formaa, bet pec kaada menesa speleesu kaa zveers (I promis)

Kaa arii veel neesmu pieradis speleet cs mapes, kas man liekas paraka neintarasantas, bet ko dariit, nāksies paardziivot.

Klani

No klans (I hate klans) ,but remember maybe smile.gif

Speleesana

Sinii serverii esmu nesen iesaacis speeleet, oki vienu dienu atpakal, un tiesiibas prasīt ir paaraak nekauniigi, amoraali, bet es vismaz domaaju, ka esmu forss, maybe stiliigs, un gadiijumaa, ja juus netaisaaties mani atbalstiit es sapratiisu.

Veel luudzu sinii topick vai kaa tur nerakstiet stuulbumus, vai ne pa teemai (paldies par sapratni) Ar cienu Freezy

P.S no P.S

Link to comment
Share on other sites

hmz.. taa jau viss izklausaas labi.. tik iisti nevaru saprast.. kas tev nepatik dsl pingaa... tur ping vispar kadi 15.. labakais pieslegums csam smile.gif ...

njaa... taa ari iisti nepateica cik gadu un cik tad iisti speelee... un ko nozimee prieks tevis admin tiesiibas....

Link to comment
Share on other sites

hmz.. taa jau viss izklausaas labi.. tik iisti nevaru saprast.. kas tev nepatik dsl pingaa... tur ping vispar kadi 15.. labakais pieslegums csam smile.gif ...

njaa... taa ari iisti nepateica cik gadu un cik tad iisti speelee... un ko nozimee prieks tevis admin tiesiibas....

nez ar DSL vienmeer notiek kibeles, un ping nav vienmeer 15 man paruj pat liidz kadiem 200 sad.gif

mans vaards ir Raimonds Jakovlevs dzim/dati 07.20.1983

Diesel spried pats cik man gadu peec datiem, ja vien skaitiit proti tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

mja.... pastuulbi....

enivei - shitas atkal ir kaarteejais "tradicionaalais" pieteikums. Kh. + veel raksta kex kas tikko paraadiijies pie apvaarshnja... nu ok tu neesi siiks pidars. Nez.... neesmu es kautkaa iipashi paarliecinaats. Lai kaads cits admins ar kauko pasaka... tad jau redzees

+nezinaaju ka gadaa ir 20 meeneshi jhatka.gif

Link to comment
Share on other sites

anfis tiesi taa es uzraxtiju otradaak bija jaraxta 20.07.1983

ew macho cik saprotu tu esi te boss, nez ta padomaaju, ka mees vareetu satikties kadaa krodzinaa un izdzert pa kaadam alus kausam smiliez.de_2076.gif, ja nav nekaa pretii smile.gif

P.S sorry par uzbaazibu tas nebija pareizi no manas puses prasiit tiesiibas no servera, kuraa nesen esmu iesaacis speleet smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan. Man ir taa, ka cilveeks vai nu iepatiikas, vai arii iepuut man...

Shis kex atstaaja pusliidz nopietna cilveeka iespaidu. Tas ka speeleejis ar somiem ir labi, tur tieshaam TP ir pirmaa vietaa un fragoshana neiet cauri.

Es shim iedotu dzhentelmenja komplektu (vote, atsay, slap, slay), un tad skatiitos cik un kaadas suudziibas ienaaktos.

P.S. Mani vakar un shodiem paarsleedz uz optiku, taakaa vareeshu parulleet. Savaadaak 2-3 dienas bez CS ir kaa nedeelja bez sievietes smiliez.de_2477.gif

P.P.S. Labau speeleetaaju, iedodot vinjam tiesiibas, var piesaistiit vienam seerverim. Galu galaa mees neko nezaudeesim, ja peec nedeeljas naaksies vinjam atnjemt tiesiibas.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, taa jau ir, kaa macho saka - jauns speeleetaajs, nevienam nepaziistams - bet nu patiesiibaa pieteikums sakariigs, un imho kaadreiz jau vajag iedot tiesiibas ne tikai par paziishanos , bet dot iespeeju cilveekiem no malas, ja vini izpilda visus priekshnosaciijumus. Es arii atbalstu arr, vote, slap slay un varbuut arii kick pieskirshanu - tad jau redzees kaa buus.

Link to comment
Share on other sites

btw Surrounder, arr nez vai vajag. Paaraak biezhi sanaak, ka divi vai pat triis arr tiesiibu iipashnieki liek arr pirmaa raunda beigaas restartround, tb sanaak kopaa 2-5 arr peec kaartas. Sanaak apmeeram taa, ka shie sacenshaas, kursh nu aatraak to izdariis (mans iespaids). Reiz gadijaas, viens "p1ders" maptime beigaas uzlika 5-6 restartus, sorry, niku neatceros, gribeeju jamo nobanot uz kaadu stundu, lai padomaa ko dara, bet shis laiciigi notinaas.

Mana doma ir taada, ka tie restarti nav tik ljoti nepiecieshami, galvenais tos [censored] frager`us, basecamper`us un citus [censored] vai nu paarmaaciit, vai arii izniideet no GIGN servera.

Freezy, labam cilveekam vienmeer wellcome!

Link to comment
Share on other sites

Ja visi dod labas atsauksmes, kapee gan man neiedot

1) texts godam

2) siikais neesi

3) alu miili

4) makcereesana patiik

nez ko veel vareetu pateiks rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

eee COLE tu neesi maniijis ka tagad gignaa ir taa ja uzliek divi arr tad uzliekaas tie restarti no taa speletaaja kas vinjus uzlika peedejais... un ja vinji censhas likt vienlaicigi tad augstakais uzliksies tie arri no pedeja speletaja kas lika

Link to comment
Share on other sites

skaidrs. Man ar likaas ka pieteikums norm. Ja jau cita starpaa kaads kas ar smadzeneem arii domaa te kauko pasaka tad....

iisteniibaa tieshaam liekas ok - slap, slay un votes.... kick ar var, bet silti iesaku izmantot tikai tad kad vajag... pat ja buus suudziiba bet kiks pamatots tad viss oki.

labs i - paveicaas tev ar atbalstiitaajiem smile.gif Uzvedies labi

ak jaa atsay arii (tik nekaitini cilveekus ar n-tajiem uzrakstiem)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...