Jump to content
GIGN Forum

Reg.


hardyu
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Rakstu sheit taapeec, ka regjistraacija ir sleegta, momentu arii nevaru nokjert juusu maajas lapaa un pieregjistreeties!

Gribēju pajautāt GIGN administrācijai, vai var mani piereģistrēt uz gign.lv pub servera ?

Agrāk tiku spēlējis ieksh gign.lv, bet tad paartraucu - maaciibu deelj! tagad esmu atpakalj un gribu atcereeties vecos, labos laikus ieksh gign.lv un bombiit atkal! wink.gif

acc neprasu, bet tikai, lai mani pieregjistree!

ceru uz atsauciibu!

p.s. gignieshiem iespeejams shis niks un vispaar es kaa cilveeks neko neizsaku, bet speeleet maaku, domaaju, ka pat labi speeleeju! daru to kopsh 1.5 versijas...

Edited by hardyu
Link to comment
Share on other sites

nu domāju, ka čali pat varētu tā pat pieeģistrēt. Atceros no seniem laikiem, ka viņš te bija, forumā laikam niks bija silversurfer, vai whitejohan ( taisnība ? ) nu aaj, nejau es regošju, bet domāju , ka varētu uztaisīt izņēmumu.

Link to comment
Share on other sites

nu domāju, ka čali pat varētu tā pat pieeģistrēt. Atceros no seniem laikiem, ka viņš te bija, forumā laikam niks bija silversurfer, vai whitejohan ( taisnība ? ) nu aaj, nejau es regosju, ebt domāj , ka varētu uztaisīt izņēmumu.

Tieshi taa kaiminj smile.gif

WhiteJohn -> SilverSurfer -> hardyu

p.s. thnx 4 recomend wink.gif

Edited by hardyu
Link to comment
Share on other sites

Attiecībā pret citiem tas nebūtu godīgi. Tikai ziedot dry.gif

edit:

Tiešām attieksme viņam pret citiem ir super. Aceros viņš te forumā arī kaut ko pirda. Niks 100% bija hardyu, bet vai šis nezinu.

Edited by Set.
Link to comment
Share on other sites

Attiecībā pret citiem tas nebūtu godīgi. Tikai ziedot dry.gif

edit:

Tiešām attieksme viņam pret citiem ir super. Aceros viņš te forumā arī kaut ko pirda. Niks 100% bija hardyu, bet vai šis nezinu.

stfu.gif es shito niku esmu regojis gign.lv forumaa 1 un vieniigo reizi! nav uz manis jaagruzij chaliit! nevar buut, ka vinjsh te ir bijis pieregots confused.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

Cilvēks zināms, spēlē normāli... itkā viss ok, bet kā jau set's teica, ja pieregos Tevi, vnk, tāpat, tas jau nebūs vairs godīgi pret citiem!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...