Jump to content
GIGN Forum

Gign Ja Jus Velaties Mes Jums Atvieglosim Darbu


Recommended Posts

amm tur ir up visu dienu panakti neviens neatbildes starpcitu tur vairak zin neka gign tur pat jums var palidzet uztaisit status majas lapa vai ari amxbans es gign uzdevu vienu jautajumi vini neatbild jo nezina laikam tongue.gif taka ejat uz turieni un rakstat drosi tur ir daudz zinosaki par gign, jov iens man labs 4oms zini foruma palidzeja cilvekiem vairak ka gign visiem palidzeja un vinam par to ban iemesls tu par daudz zini taka nakat uz turieni devil.gif

Link to comment
Share on other sites

Ta nav kopija registrejies no sakuma smiliez.de_2551.gif un tad ieej ieksa izlasi visu tur daudz vairak paskaidro neka gign un par daudz vairakam lieta gign neko nejedz no windows vai ari daudzko citu taka musu laba strada cilveki kas ar serveriem nodarbojas jau kops iznaca pirmais cs ieej taja foruma lol

Link to comment
Share on other sites

amm tur ir up visu dienu panakti neviens neatbildes starpcitu tur vairak zin neka gign tur pat jums var palidzet uztaisit status majas lapa vai ari amxbans es gign uzdevu vienu jautajumi vini neatbild jo nezina laikam tongue.gif taka ejat uz turieni un rakstat drosi tur ir daudz zinosaki par gign, jov iens man labs 4oms zini foruma palidzeja cilvekiem vairak ka gign visiem palidzeja un vinam par to ban iemesls tu par daudz zini taka nakat uz turieni devil.gif

neviens nepalīdz tāpēc(uzmini kāpēc)

katru dienu šeit tiek uzdoti idiotiski jautājumi.

pastāv tāda lieta kā google un foruma "Meklētājs"(augšā ir tāda podziņa)

Padomā loģiski.... tev neapniktu ja kautkādi idioti, kas pat readme nespēj izlasīt,

prasa jautājumus?

un tu vel kautkādu smirdīgu voti esi uztaisijis(tēlošu kad neredzēju tavu 2tro topiku)

būtu vismaz savā ūūūberpro lapā salicis gatavus turojāļus.

Nu pazīmējies citu acīs esi veiksmīgi

es saprotu ja vel tu būtu normāli uzrakstijis, bet ka nē tad nē.

GL

P.S. es domāju kad sadaļu Counter-Strike & server mods/plugins

vajag aizklopēt. te ir tik daudz informācijas..... manliekas kad problēmas nerastos

tiem kas taisa serverus. vismaz tas mācītu cilvēkiem izmantot googli un

''Meklētāju"

Link to comment
Share on other sites

da kur vins tev spamo vins tikai izdarija gign sudaino darbu ko pasi slinko

negribeeju te neko rakstiit, bet... iebrauci suudos! nav muusu pienaakums visiem paliidzeet. mums kaukaa piedirst, vai kaadam ir probleemas vai nav. un tagad paskatiisimies, ko t te esi izdariijis:

1kaart, tu atnaac un saac reklameet savu saitu

2kaart, tu saac braukt augumaa mums, kas "nepilda savu suudaino darbu"

saakumaa es gribeeju tevi vienkaarshi nobanot un aizveert shito suudu ciet, bet... sapratu, ka jaadod tev iespeeja - iespeeja pateikt, kaapeec man tevi nevajadzeetu banot un kaapeec nevajadzeetu veert shito topiku ciet. GAIDU!

Link to comment
Share on other sites

1 kartam tev reals logo

2 kartam mes varam palidzet cilvekiem tapat ka jus taka never ciet lai iet diskusijas

3 jus ar visu nepalidzet piemeram pasaki man amxbans ka izlabot lai bans neiet uz steam_id_lan bet uz ip ?? to jus neatbildat tev ir daudz cilveki kuriem vaig palidzibu ar serveriem un viskautko taka mes gribam palidzet taka izlam pats vai slegsi ciet vai ne jo mes palidzm ja jus nepalidzet tautai uztaisit realus serverus

post-2-1143375399.jpg

Link to comment
Share on other sites

1kaart, nav jaaliek pie katra pousta taa smirdiigaa bilde

2kaart, nu nav vajadziigi simtiem viendieniigie serveri

3kaart, es neko neteicu liidz briidim, kad saaki dirst virsuu gignam. man ir piedirst, vai tu reklamee savu saitu vai nee, bet nevari atnaakt te ciemos un saakt mums dirst. taa kaa man nepatika tava iztureeshanaas, tad dziishu tevi prom.

p.s. diezvai tu veeleetos, lai kaads atnaak pie tevis ciemos un saak dirst virsuu smile.gif

p.p.s. bb

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...