Jump to content
GIGN Forum

Klaviatūra


Traffic
 Share

Recommended Posts

Nu tā. šodien raxtot darbu uz datora radās nepiecīešamība uzlikt klaviatūrai ķepiņas zemāk. Runāju par tām ķepiņām ar kurām klaviatūru var pacelt augstāk/zemāk. Tākā tās bija diezgan grūti atvērt klaviatūra no 3 pirkstu augstuma nokrita augšpēdus uz galda. Sāku to vāji dauzīt ar pogām uz leju pret galdu. Dauziju, dauziju. Un ar laiku es jau biju gandrīz kā miskastē. Pilns galds sākot no maziem puteklīšiem, līdz pat kādam stieples gabalam. Vēl tur bija mazi smilšu graudiņi, drupačas, semeņu atlieku gabaliņi etc. Ātri paķeru fotokameru un nobildēju divas bildes. Vienu, kur viss galds noklāts ar plānu kārtiņu visu to drazu. Otru, kur jau biju to visu saslaucijis palielā čupiņā. Likdams jau fočuku klāt kompim atcērējos, ka vajag izdzēst vecās bildes, tikai izdarot muļķīgu kļūdu es netīšām izdzēsu pilnīgi visas bildes. smiliez.de_2538.gif Un viss pārsteigums jau bija miskastē.

Varbūt jums klaviatūrā slēpjas tas pats? eusa_think.gifthumbsup.gif

Link to comment
Share on other sites

Heh's mana klaviatuura jaatiira katru nedeelju , apgrieszhu sho rinkji izkratu un noslaiku , bet tur taadas lietas , kkaadas spalvas , mati un kkaadas drupachas , btw. mansgalds izskataas shaadi Te pec taas tiiriishanas , taadelj arii pie datora vairaak censhos neeest , un nedzert colu smile.gif

Liels paldies macho confused.gif

Edited by ekalogija
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...