Jump to content
GIGN Forum

Neraada Sho Un To


Recommended Posts

zinu ka daudziem besiju ara ka te postoju un prasu daudzko, bet labak paris x palidzet neka lasit jaunus postus par vienu un to pasu

tatad 1 problema esu aizmirsis kura faila bija jaieraksta lai raditu kurs admins ko saka piem amx_csay red test un paradas tikai test nerada ANALGINS: test

kur tas bija jalabo ?

ka lai atvieno skrina redzamos status kuri apvilkti? tie haotiski uz 1 sekundi paradas pa visu ekranu

sarkana un balta linija nav wh vai kas cits, bet admin esp ...

lietoju amxmodx 1.70

btw nesaprotu kapec nerada status victims atakers un most dmg un kills

esu visu aktivizejis plugins.ini bet vienalga nerada

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

1. Probleemas atrisinaajums - amxx.cfg failaa izmaini sho

// Show admins activity

// 0 - disabled

// 1 - show without admin name

// 2 - show with name

amx_show_activity 2

un paareejas funkcijas ar laikam tur pat tai failaa var labot wink.gif

Edited by Norkizz
Link to comment
Share on other sites

hmm nu to izlaboju, bet nevar bezmazvai pludod kadas 5x paraksta ta un vis neradas vairs, bet servera konsule radas itka teiktu, bet neviens to neredz=/

un ja ka var atvienot to joku ka automatiski kad tevi noliek me un hp komandas ?

Edited:

atadu pluginu kurs atbild par most dmg un kills, bet kurs plugins atbild par victims un atakers ? huh.gif

editots

hmm jocigi, kad liku statu pluginus no amxmodX tad nebija nekas bet kad uzlieku defultos vis ok tikai nerada to ko es gribu sad.gif

kads zin kas tie pa dabasu breenumiem ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

opaa kas par jaunumiem, ejot ar no serveri 0.1 sekundi pirms dc paradijas visi stati bet tie ari ilga 0.1 sekundi kur lai to izregule ? ari visi scroll msg etc ir tik pat ilgi uz 0.1 sekundi paradas un mazuud

KUR TO LAI ES IZMAINU ?

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

pfff, par briivu shaja valstii neko nedod, ja gribi admin esp etc pluginus, ja iedosu np bet pasaki kapec man nerada status tie pa bridim paradas un ari nevis uzreiz un to ko gribu

vienu raundu piefikseju ka paradijas victims, citu most dmg un atakers un tikai admin esp shits kurs leka pa ekraanu

Link to comment
Share on other sites

noobiks yeah dude piekriitu, tadam cirvim ka elans serveri turet nebutu nekadas jegas, ja jau es mocos gadu + - lai upgreidotu etc savu serveri tadu ka gribu, tad elanam nav nemazako izredzu XD.gif

elans ritīgs cirvis, bet tu gada laikā esi tālu ticis! thumbsup.giffrench_blank.gif slut!

Analgina stats:

Total Cumulative Posts 173

( 0.18% of total forum posts )

Posts per day 0.3

Joined 24-July 04

Most active in Counter-Strike & server mods/plugins

105 posts in this forum

( 60% of this member's active posts )

User's local time Mar 23 2006, 08:23

āāā, nu varbūt es piemirsu ka tu vairāk palīdzi nekā prasi jautājumus! sleep.gif

Link to comment
Share on other sites

jurko nu ja es daudz prasu, bet ja zinu kaut aptuvenu atbildi pasaku .

luudzu pasakiet ka nokonfiguret tos status un tas butu vis ko man vaig , nu lidz protams izdomasu vandities azremju forumos etc lai noskaidrotu ka uzlikt pstatus

labi piekritu macho ka uzlika banu foruma uz nedelu, bet redz kas ir noticis ir saradushies lerums ar problemam, un uzskatu ka te ir vis zinoshakiem kuriem uzprasiit, tas taks nav gruti pateikt kur kas japieraksta janodzes

Link to comment
Share on other sites

ieksh cstrike/addons/amxmodx/configs uztaisi/editee failu stats.ini kuraa ieraxti:

ShowAttackers

ShowVictims

ShowTeamScore

ShowTotalStats

ShowBestScore

ShowMostDisruptive

ShowStats

SayHP

SayRank

SayTop15

MultiKill

MultiKillSound

un neaizmirsti ieksh plugins.ini pievienot:

statscfg.amxx

Link to comment
Share on other sites

hmm nu cik nu daudz defultais atac un atac jail (naca lidzi 1.70)

man ir tikai

atac_jail.amxx

hpk.amxx

ultimate_sound.amxx

cash_transfer.amxx

admin_llama.amxx

admin_spec_esp.amxx

tas ir daudz ?

un ja worm liels paldies, vismaz kads paliidz nevis dirshas ka dazs labs cits rolleyes.gif

Editots

btw ka tas ir iespejams ar amx kas ir piejams manuaalee serverim fps bija ~60 - 80 bet ar jauno amx tas ir ~150 - 200 (+ - 50) smiliez.de_2538.gif

P.S. vis ne aizgaja mad.gif

itka stati ruka bet vienu raundu nav nekadi stati paradijusies

cita tikai most kills/dmg

nakamaja victims attackers un tas kreisais augsejais sturis

man liekas ka durtation ir uzlikts uz 1 sekundi jo ka paradas ta tie ari pazuud

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

liels liels paldies worm. ...

vis ko man vaidzeja aizgaja, diemzhel ari tas ko nevaig man, tas ir stati kreisaja augseja sturii un me hp stati kuri AUTOMATISKI paradas kad mani vai kadu citu es nolieku

kur tos atvienot ? ta ir pedeja lieta ko man vaig zinaat

atbildat un piepildisies Macho lielaka velme: es vairs neko neprasisu, kadu laiku, un ja ari prasisu sakuma lietosu mati gugli un citus forumus smile.gif

Edited by ANAL-GINS
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...