Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Rekords Longjump?


ANtye
 Share

Recommended Posts

kur var redzēt to pasaules rekordu un vai tu netaisies to pārspēt? šitas leciens izskās baigi viegls, bet patiesībā nemaz tā nav - esmu pats tur mēginājis pārlekt tos attālumus, ja nemaldos līdz kādam 3 tikai tiku un tālāk gribot nevarēju pārlekt smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Izskatas patiesam viegli, bet kad izpilda lecienu tehniski pareizi :] Pasaules rekordu var redzet movie'ā Potatismos tur dzex 250 aizlec ar usp, es nedomaju parlekt 250 :]] domaju man lidz tam vel talu, bet ~247 domaju varetu. 250 ir vnk nereali 18.gif

246 ar scoutu jau aizlec, tagad tikai atliek ar usp

Link to comment
Share on other sites

un kāda jēga no tā staffa neskaitot to ka tev savās acīs

nē, nu ir jau jēga - ir dažas kartes kurās tas noder. piemēram, inferno, ja komandā ir divi tādi čeli, kas māk to tālo lekšanu, tad var no tās kastes kas ir pie balkoniņa uzlekt uz tās nākošas kastes kas ir pretīm un tad viens var uzcelt otru augšā uz tā mazā jumptiņā smile.gif bez tās kastes lekšanas to arī var izdarīt, bet liekas, ka tur ir lielāks čakars, drošvien vēl var atrast dažādas vietiņas, kur var kko zamuķīt ar tiem longdžampiem, bet tas īpaši neuzlabo komandas sniegumu. es pat inferno tur varu uzlekt (fonā atskan jumperu izsaucieni - nūbs, kas tad to nevar!) smile.gif takā nekāds īpašais longdžamps tur nav vajadzīgs (fonā atskan jumperu izsaucienu - da tu nūb, tur tak vispār nevajag longdžampu) smile.gif

jamēgina būs pārsist tas 250 junitu rekords!

PSC, tikko izmēģināju inferno tajā vietā pārlekt, toč tur bez tā longdžampa var, prosta jālec un tad pirms kastes malas gaisā jāpietupjās, sanāca pat pārlekt tur atmuguriski smile.gif atvainojos par tautas maldināšanu! kaut gan tajā liecienā neliels džamping skills ir vajadzīgs...

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Krāns tur aug varbūt tikai uz to, ka pubā vari tad nobliezt kādu no vietas, kur tevi negaida.

Šeit arī locekļa pagarinājuma formula: Δl = U / 2g * n^2 cm, kur U ir aizlektie uniti, g - brīvās krišanas paātrinājums ( ~9,81 m/s^2 ) un n ir piegājienu skaits, cik vidēji nepieciešams, lai veiksmīgi aizlektu ( jo vairāk mudies, jo pieaugums īsāks ).

Link to comment
Share on other sites

Krāns tur aug varbūt tikai uz to, ka pubā vari tad nobliezt kādu no vietas, kur tevi negaida.

Šeit arī locekļa pagarinājuma formula: Δl = U / 2g * n^2 cm, kur U ir aizlektie uniti, g  - brīvās krišanas paātrinājums ( ~9,81 m/s^2 ) un n ir piegājienu skaits, cik vidēji nepieciešams, lai veiksmīgi aizlektu ( jo vairāk mudies, jo pieaugums īsāks ).

Oo

Link to comment
Share on other sites

Šeit arī locekļa pagarinājuma formula: Δl = U / 2g * n^2 cm, kur U ir aizlektie uniti, g - brīvās krišanas paātrinājums ( ~9,81 m/s^2 ) un n ir piegājienu skaits, cik vidēji nepieciešams, lai veiksmīgi aizlektu ( jo vairāk mudies, jo pieaugums īsāks ).

shitaa formula nav pareiza sad.gif variet par to paarliecinaaties kaut vai saliidzinot meervieniibas

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...