Jump to content
GIGN Forum

Latvijas Rekords Longjump?


ANtye
 Share

Recommended Posts

nē, nu ir jau jēga - ir dažas kartes kurās tas noder. piemēram, inferno, ja komandā ir divi tādi čeli, kas māk to tālo lekšanu, tad var no tās kastes kas ir pie balkoniņa uzlekt uz tās nākošas kastes kas ir pretīm un tad viens var uzcelt otru augšā uz tā mazā jumptiņā? bez tās kastes lekšanas to arī var izdarīt, bet liekas, ka tur ir lielāks čakars, drošvien vēl var atrast dažādas vietiņas, kur var kko zamuķīt ar tiem longdžampiem, bet tas īpaši neuzlabo komandas sniegumu. es pat inferno tur varu uzlekt (fonā atskan jumperu izsaucieni - nūbs, kas tad to nevar!)? takā nekāds īpašais longdžamps tur nav vajadzīgs (fonā atskan jumperu izsaucienu - da tu nūb, tur tak vispār nevajag longdžampu)?

uz taa jumtinja var uzlekt viens pats!! ir tikai jamaak lekt,esmu redzejis ka viens chuvaks lec...cerams ka domaju pareizo jumtinju(nu tipo uz a spota) wink.gif

Edited by desT-
Link to comment
Share on other sites

es tajaa tevis dotajaa mapee ar pishchiku parasto aizlecu visus 260unitus. es nez vai taa ir halava vai kaa, bet es aizlecu.? unsure.gif? smiliez.de_2125.gif

Forhis ta nedaudz dir*** ? pasaukes rekords tagad ir jau tikai 252 uniti :]] un tu mums te 260 lec ne? jauki, ka tev ir tada kruta humorizjuta :/

starpcitu NEW link - 244 by ANtye

aa un :] 250 uniti ar scout rekurs vel 250 by ANtye

Edited by ANtye
Link to comment
Share on other sites

Skatoties cik tu aizlec ar scout. Ja tu aizlec mazak neka, piemeram, es ar ups tad tu skaities nuubs :] Ar scoutu nav ko lekt ~ 245 to easy ;] tapec jalec 250. un tas links uz mapi nestrada, mums sagaja sviesta datorinjs un viss aizgaja pa burbuli

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...