Jump to content
GIGN Forum

Banned


XekToR
 Share

Recommended Posts

man itkaa uz mdls ip bija jau bans,bet uz nick xektor- tika nokartots ka varu tikt iekshaa lai arii bans uz ip,jo apollo kaa jau zinaams mainaas.

speleju shon ar mixu pret lunatics,pec kkaada 5 round banned laikam atkal .. iisti nesapratu.luudzu demo ieliec BIJAAAAACH un tad luudzu domas !

Link to comment
Share on other sites

demo sheit

tu speeleeji ar mixu pret mixu wink.gif

luudzu, noskataties demo un izsakat savu viedokli.

atgaadinaashu vien faktu, ka xEq GIGN PUB serverii 3x ir dabuujis permanent banu. visas 3 reizes gan bans ir ticis arii nonjemts, pieraadijumu truukuma deelj, bet cilveekus taa vienkaarshi nebano .. wink.gif

p.s. pat dzekiem no vinja komandas dazreiz ir bijushas aizdomas par to vai puisis speelee tiiri..

Link to comment
Share on other sites

Sikret Adzhents ' dzhii uulMan > liekas ka parliecinosh WH es paskatiijos to demo ar CD hacku un tas Sikret Adzhents ' dzhii uulMan shaava tieshi pa kubikiem un kautkaa jociigi daudz ko zinaaja, kur nemaz peec skanjas arii nevar pateikt taa. Es saku ka ir chiiti.

edit:Piem 2ajaa raundaa ljoti aizdomiigs vinjsh bija (laikam otrajaa)

edit2: paveerojiet 5 raunda beigaas to >Sikret Adzhents ' dzhii uulMan liekas ka neparprotami chiito.

Edited by kantoris004
Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka... bijach kartejo reizi pieradija ka ir mazsmadzenju radijums... un nevis tapec ka vinsh kadu nobanoja, bet tapec ka NERVI netur lai pagaiditu ilgak un lai varetu demo paskatities ne tikai vienu aizdomigu raundu, bet gan vairaakus...

jebkura gadijumaa, vienigais kas man krita aciis bija sestais raunds, kur xeq NEnoshava dzjeku pie sarkanaas kastes... tur drusku pec aimbota izskatijaas cool2.gif parejie divi bija TIIRI uz reakciju... izsledzam, miiliishi, walhackus un paskatamies to raundu velreiz cauri uz 1/2 palelinajuma... pretinieki IR redzami un tur nekadu skanju nevajag

parejie raundi ir tiiri kaa zidainja pakalja...

taa kaa es sheit vairak saskatu labu reakciju (erekciju?) nekaa walhacku, banaanu nonjemu liidz kads cits naaks klajaa ar labaaku piedavajumu

p.s.

bijach - sanjemies, tu uzvedies kaa maza kuce sad.gif

Link to comment
Share on other sites

nu ko lai saka... bijach kartejo reizi pieradija ka ir mazsmadzenju radijums... un nevis tapec ka vinsh kadu nobanoja, bet tapec ka NERVI netur lai pagaiditu ilgak un lai varetu demo paskatities ne tikai vienu aizdomigu raundu, bet gan vairaakus...

saaksim jau ar to, ka ofic ir visiem jaaparaada, kaads vecis tu esi dirshot citiem virsuu, es buushu gudraaks un savu personiigo viedokli par tevi un tavu smadzenju daudzumu patureeshu pie sevis.

speele tajaa vietaa beigtos arii bez bana, taakaa demo garums nemainiitos.

jebkura gadijumaa, vienigais kas man krita aciis bija sestais raunds, kur xeq NEnoshava dzjeku pie sarkanaas kastes... tur drusku pec aimbota izskatijaas  parejie divi bija TIIRI uz reakciju... izsledzam, miiliishi, walhackus un paskatamies to raundu velreiz cauri uz 1/2 palelinajuma... pretinieki IR redzami un tur nekadu skanju nevajag

neviens, jau negalvo, ka tur kaut kas ir(wh), demo ir ielikts, lai cilveeki izsaka savu viedokli.

taa kaa es sheit vairak saskatu labu reakciju (erekciju?) nekaa walhacku, banaanu nonjemu liidz kads cits naaks klajaa ar labaaku piedavajumu

arii pats bans neko nemaina, jo kaa jau xeqtors teica, tad vinsh tiek iekshaa arii caur banu.

kaarteejo reizi vienkaarshi ir pacelta gaismaa teema par xeq'u un to cik godiigi vinsh speelee un varbuut beidzot pieraadiisies, ka vinsh nav iisti "tiirs" un tam arii sekos attieciigas sankcijas.

gribu tik atgadinaat, ka shis nebuut nav "parastaa" chiitera gadijums, te puisis ljoti labi apzinas, ko dara.

Link to comment
Share on other sites

bljedj Bijach ja tev gribas kadu nomelnot, tad vispirms savaac pieradijumus nevis nobano un tad gudri pasaki "oo shitas kex jau vairakkart ir ticis banots, noteikti nav tiirs"... ja vel kads cits to butu izdarijis, bet no tavas rokas likts shaads bans man ir nepienjemams...

un padomaa kadreiz kad tu kaut ko saki - kam tu to saki

Link to comment
Share on other sites

es gribu uzprasīt kurš no jums redzēja to viņa pēdējo fragu budkā?

vispār jau grūti teikt, bet pēc tā kā viņš spēlē izskatās ka viņam drīzāk ir wh nekā nav. Tāpat, apgalvot neko nevaru. Nu es nez, moš tiešām varēja dzirdēt to džeku, kas nāca ar deagle, kad viņš lejā lika bumbu, bet es viņu nedzirdēju. To keksu pie CT lodziņiem viņš arī maģiski zināja. Tas pie sarkanās kastes arī tāds aizdomīgs frags.

bet es tiešām gribu zināt kurš redzēja to pēdējo džeku budkā? Visi tie aizdomīgie fragi tāpat par neko neliecina, neko viennozīmīgi pateikt nevar, bet tas pēdējais frags budkā... nez, es nevaru pateikt ir/nav wh, bet drīzāk liekas ka tomēr ir.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, es redzeeju diezgan skaidri.. es to demo noskatijos 4x un man vairak izskatijas pec normala skila nevis pec wh... kaa jau teicu, vienigais normalais kadrs uzpeldeja ar dzjeku pie sarkanaas kastes, kur meerkjis taa jauki vilkaas liidzi kexam... to vietu laikam 10x noskatijos liidz man nelabi palika...

ir zinamas metodes peec kaa es verteju wh iespejamiibu un shaja demo es neko TAAAAADU neredzeeju...

Link to comment
Share on other sites

To pēdējo butkā varēja redzēt, vairākas reizes skatoties to momentu bija kā tādi gluki, brīžiem pat varēja pistoli redzēt, bet screenshoot sanāca tāds vājš, bet tomēr viņu varēja redzēt smile.gif

Es teiktu, ka wh nav

post-10-1142684171.jpg

Link to comment
Share on other sites

neesmu profinjsh, bet tieshi taa vieta kuru juus te aprunaajat ari man likaas, ka tev ir tas WH, varbuut tieshaam baigaa reakcija, bet nez... to vienu durviis redzeet vareeja bet bija veelviens (taja screenaa kas augstaak pievienots) pa kreisi bija dzhekinjsh un tur nu gan nez vai iipashi labi vareeja kautko saskatiit... +veel peec tam xektors nesaas taalaak un dabuuja veel vienu haljavniju fragu kopaa tajaa raundaa bija 3 taadas vietas kur kautkas(chiiti) vareetu buut.

Link to comment
Share on other sites

nezinu, es redzeeju diezgan skaidri.. es to demo noskatijos 4x un man vairak izskatijas pec normala skila nevis pec wh... kaa jau teicu, vienigais normalais kadrs uzpeldeja ar dzjeku pie sarkanaas kastes, kur meerkjis taa jauki vilkaas liidzi kexam... to vietu laikam 10x noskatijos liidz man nelabi palika...

ir zinamas metodes peec kaa es verteju wh iespejamiibu un shaja demo es neko TAAAAADU neredzeeju...

tu gribi teikt tu normālā ātrumā skatoties demku to čali ievēroji? 4x palēlinājumā, jā vēsi.

nu jebkurā gadījumā no šitā demo neko izspriest nevar.

Link to comment
Share on other sites

Ta neko izspriest nevar, tad bans ir nevietā.

Līdzīgas situācijas notiek kad spēlējām cw un spēlējot uz sava servera, tam kam tiesības saka "Davai es viņu nobanošu". Es pasaku izspēlējām līdz beigām, tad pasties demku un pārliecinies. Pēdējo reizi kad tā bija, tad tiešām pretinieks čītoja.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...