Jump to content
GIGN Forum

Acc


camdeN
 Share

Recommended Posts

1.Miks

2.Uz doto momentu admineeju uz cs.h2.lv

3.Redzeeju pirms tam postu par "nakts" adminu...principaa speeleeju darbadienaas tikai pa naktiim un tikai uz GIGN(vieniigais serveris kur tauta ir wink.gif )

Taapeec vareetu buut noderiigs ... speeleju cs jau pietiekoshi ilgi, tur probleemu nav cool2.gif

pS: neraxtiiju meemos memuaarus par FF , spec , chiiteriem ,TK un TA = pashsaprotama lieta (ceru wink.gif )

Link to comment
Share on other sites

Guest blody

speelee norm , par admineeshanu nezinu itkaa galva ir uz pleciem utt.

domaaju ka var dot tik nesapratu ko vinjam vaig tikai xb, vai votes vai veel hz ko...

Link to comment
Share on other sites

man liekas, ka uz nakts adminu parsvara attiecas - xk, xslap, xslay, xb.

taa kaa camdeNam patik visas kartes - votenes nevajag tongue.gif

man domat varetu dot, neskatoties uz to, ka 1 posts. cik atceros vins uz GIGN pailgi spele.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek
nju es domaaju ka vareetu dot.. 18.gif

Bišk neesi pa zaļu, lai varētu kādu rekomendēt?

Camdens, spēlē daudz uz gign, zināms cilvēks, spēlē arī pa lanu... neko sliktu nevaru pateikt! Nu ar tiesībām aplami neapiesies un cik zinu, nakts admini jau gign'am noderētu!

Link to comment
Share on other sites

Bišk neesi pa zaļu, lai varētu kādu rekomendēt?

viņš jau pirms tava posta dabūja 7dienu atpūtu smile.gif vari nesatraukties, viss notiek

par camden - nēsmu saskāries ar viņu - esmu neitrāls, bet ja tik tiešām naktīs šo adminu ir par maz tad var jau iešķiebt

Link to comment
Share on other sites

tad to varētu izdzēst un šito varētu pieregistrēt? smile.gif

atblastu šo spēlētaju, admina pieredze ir - adminē uz h2 + spēlē pa naktīm (tikko arī spēlēju un viņš bija, es eju gulēt, bet viņš vēl tur ir un hz cik ilgi vēl būs, manjaks!), organismam tas nenāk par labu, bet gign sērverim gan, jo tiek ķerti čītoki, kas iziet nakts patruļā smile.gif

gL

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...