Jump to content
GIGN Forum

Ick Vs Blast3r 2 (extended Edition)


Biox
 Share

Recommended Posts

nu par to speeli... nu saaksim ar to ka speeles saakumaa ICK klanam bija ff un teica ka pause...BET neviens no muusu komandas NAV teicis lai speeli turpina.. un luuk skriinshots

http://www.wazzzup.lv/~blaster/lohs.jpg

un tajaa jau redzams ka DISABLE melo.

Speelee vini muus nesalika... jo peec pirms komandas mainam bija rezultaats 12:3 muusu labaa. Kad komandas mainiijaas mums uzkaaraas Desperados un mees teicaam lai liek pauzi... bet nu protams Disable savaa gudriibaa sakaa mums kaut ko murgot.. ka neliks jo mees ar teicaam lai neliek.. un te var redzeet cik vins patiess ir... Nu un pause taa arii neuzlika un liidz speeles beigaam musu komanda atradaas mazaakuma 3 vs 4 un tad vins veel saka ka salika muus...

Var redzeet cik kruts vins juutas ka speelee vairaakuma...

Mes prasijaam lai speeli paarspeeleejam bet sis nee... nu ja nee tad lai aizrijas ar savu super uzvaru.. jo mums nevaig ar taadu idiotu chakareeties... luuk taa

post-6-1141940908.jpg

Link to comment
Share on other sites

ai da man taks vienalga.... prosta nemakat zaudet ar cienu ta ir tikai spele nekas vairak!

Ciena buutu tad ja mees speeli paarspeeleetu kas taa par speeli ja otro speles dalu bija 3 vs 4 ... taaka nemuldi te...

Link to comment
Share on other sites

a vot rekur pieraadas ka esi galiigs n00bs...

Šeit tur raksturoji sevi un savu tizlumu uztaisot nevajadzīgu postu. Vai tiešām tavuprāt PUB forumā visiem ļoti aktuāli ir lasīt vai Jānītis I bija ff un vai tiks vākti ziedojumi tavam smadzeņu donoram...

EDIT: aizvien jautājums paliek aktuāls - Kur rodas šādi dabas brīnumi!?

EDITv2: stfu.gif

Edited by bukuciS
Link to comment
Share on other sites

patieshaam beediigs staasts sad.gifsad.gifsad.gif

kauko taadu nebiju gaidiijis pat no diseiblotaa kunga. Kaa var tik zemiski riikoties? Mani tas viss tieshaam aizskaara, taapeec pieprasu, lai shii speele tiktu paarspeeleeta un rezultaats pazinjots sheit, jo tas mums TIESHAAM interesee. Ja speele netiks paarspeeleeta, tad es pat nezinu, ko dariishu. Cienja pret visiem shajaa milziigajaa, noziimiigajaa probleemaa (ne globaali noziimiigajaa, bet gan latvijas cs komuunai noziimiigajaa) iesaistiitajiem zudiis. Man vispaar ir gruuti rakstiit, jo liidz shim diseiblotais bija viens no cieniijamaakajiem cs komuunas paarstaavjiem un ne par velti bija pat teicies "Es tevi cienu gandriiz tik pat daudz kaa diseibloto"

Link to comment
Share on other sites

patieshaam beediigs staasts sad.gifsad.gifsad.gif

kauko taadu nebiju gaidiijis pat no diseiblotaa kunga. Kaa var tik zemiski riikoties? Mani tas viss tieshaam aizskaara, taapeec pieprasu, lai shii speele tiktu paarspeeleeta un rezultaats pazinjots sheit, jo tas mums TIESHAAM interesee. Ja speele netiks paarspeeleeta, tad es pat nezinu, ko dariishu. Cienja pret visiem shajaa milziigajaa, noziimiigajaa probleemaa (ne globaali noziimiigajaa, bet gan latvijas cs komuunai noziimiigajaa) iesaistiitajiem zudiis. Man vispaar ir gruuti rakstiit, jo liidz shim diseiblotais bija viens no cieniijamaakajiem cs komuunas paarstaavjiem un ne par velti bija pat teicies "Es tevi cienu gandriiz tik pat daudz kaa diseibloto"

Par sito nereali parrecos laugh.gif Biox jau man pa muti sola kruta biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

patieshaam beediigs staasts sad.gifsad.gifsad.gif

kauko taadu nebiju gaidiijis pat no diseiblotaa kunga. Kaa var tik zemiski riikoties? Mani tas viss tieshaam aizskaara, taapeec pieprasu, lai shii speele tiktu paarspeeleeta un rezultaats pazinjots sheit, jo tas mums TIESHAAM interesee. Ja speele netiks paarspeeleeta, tad es pat nezinu, ko dariishu. Cienja pret visiem shajaa milziigajaa, noziimiigajaa probleemaa (ne globaali noziimiigajaa, bet gan latvijas cs komuunai noziimiigajaa) iesaistiitajiem zudiis. Man vispaar ir gruuti rakstiit, jo liidz shim diseiblotais bija viens no cieniijamaakajiem cs komuunas paarstaavjiem un ne par velti bija pat teicies "Es tevi cienu gandriiz tik pat daudz kaa diseibloto"

laugh.giflaugh.gifsmiliez.de_2125.gifsmiliez.de_2125.gif 6is labs ... XD.gif

smiliez.de_265.gif Pain

Link to comment
Share on other sites

klau - jums nav kaada cita vieta, kur savas siinju probleemas risinaat?

man liekas, ka patiesiibaa, shis ir kaarteejais topiks "kuram lielaaks", tikai shoreiz dzeki veel topika laikaa veel papumpee (vakuumpumpi ai miin). kaut vai tagad, kuru vajadzeetu zheelot:

vinsh mani gribeeja sist. nee tu pirmais gribeeji mani sist.

shito vareetu izveerst veel taalaak:

ja tu teiksi, ka tu negribi mani sist es tevi sitiishu.

vai veel labaak:

dzeki, es vinju nesitiishu pat tad, ja vins mani sistu par to, ka esmu paarstaajis teikt, ka vinsh mani sitiis. wacko.gif

man liekas, ka juus patiesiibaa, gribat buut draugi, tikai kautreejaties to viens otram pateikt un taadeel lai tikai buutu viens otra tuvumaa esat gatavi uztureet komunikaacija par visu iespeejamo. Visi kas sheit ir, luudzu, slepus sadodaties rokaas, lai shie divi rezbainieki var izliigt un kopaa klusi treneeties dazhnedazhaadus savstarpeejo slepeno organizaaciju sveicienus.

PS man prieks, ka meeriishanaas tradiicijas ne tikai izplataas arii starp daunatni, bet arii kluust rafineetaakas... (nevar tachu meeriities tikai ar tik banaalu instrumentu kaa lineaalu)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...