Jump to content
GIGN Forum

Kautinsh


ojaars
 Share

Recommended Posts

visvairaak man shitajaa patika viirs, kas vienkaarshi beigaas slido rinkii un visiem draud ar nuuju...

tas bija riktīgais VECIS smile.gif

Man vēl patika tas baltais čalis (iespējams tas tas pats VECIS bija) kurš sākumā var redzēt ka baigi kauties grib - ar visiem sarkanajiem pēc kārtas mēģina sabīdīt - tad viens viņu noguldīja uz ledus un jāteniski uzsēdās un normāli atštaukāja smile.gif Pats drošvien pēc tam no baltajiem atrāvās, bet nu tas nekas.

Tas viens PUNISHERS kas tur ar nūju sākumā slānīja vienu arī bija megaLOL - divi kaujās un šis tur sānos klapē ar nūju vienam pa kāju laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

tas bija riktīgais VECIS smile.gif

Man vēl patika tas baltais čalis (iespējams tas tas pats VECIS bija) kurš sākumā var redzēt ka baigi kauties grib - ar visiem sarkanajiem pēc kārtas mēģina sabīdīt - tad viens viņu noguldīja uz ledus un jāteniski uzsēdās un normāli atštaukāja smile.gif Pats drošvien pēc tam no baltajiem atrāvās, bet nu tas nekas.

Tas viens PUNISHERS kas tur ar nūju sākumā slānīja vienu arī bija megaLOL - divi kaujās un šis tur sānos klapē ar nūju vienam pa kāju laugh.gif

4.gif lol , bet video bija labi jaatziist

man personiigi slowhanda labaak patika... tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...