Jump to content
GIGN Forum

Hlds+hltv


ANALGINS
 Share

Recommended Posts

nu kas tev uznacis macho ? nah man piepisies, labak nodirs tos kas prasa ka uztasit cs serveri webu vai vel ko dumjaku, es tad prasu lietas kuras nav prasitas, un varu deret ir ari citi kas to gribetu zinat bet ir parak dumji lai parasitu,

so if u dont want help me just stfu.gifevilmad.gif

Link to comment
Share on other sites

Nav labi teikt stfu.gif atnākot ciemos, ko Tu esi izdarījis. Kā piemēru ņemsim Dj Erix'a imagināri izveidoto māju, kurā saimnieko GIGN. Tu atnāc ciemos, lūdz padomu, bet kad Tev saka - pietiks uzdot 10000 jautājumus, tu atcērt SHUT THE FUCK UP. Kaut kas neiet kopā. Rodas iespaids, ka citiem būtu pienākums Tev atbildēt, bet nu nez kāpēc man tā neliekas.

Link to comment
Share on other sites

da ne vis ok tikai macho saka dirsties ar mani kapec es uzdodu jautajumus un itka nemekleju atbildes/palidzibu citur tapec ta..

bet kads var pateikt vai ta var izdarit un kur dabut kkadu antichitu jo ka mes visi zinam united admins pateica ka vairs nerakstis CD prieks nelegalajiem cs serveriem, uzliekot cd ejot ieksa izkiko un saka ka nav ritiga versija..

Link to comment
Share on other sites

tads neder, vaig ta lai iesledzot hlds automatiski palaistos hltv un saktu rakstit demku dry.gif es meginaju propertijos pierakstit +hltv.exe bet tas negaja cauri

un kads varetu pateikt ka salabot status ? man radas tikai textu rindas, bet gribas lai ir ta ka norm kolonas utt

Link to comment
Share on other sites

un kads varetu pateikt ka salabot status ? man radas tikai textu rindas, bet gribas lai ir ta ka norm kolonas utt

KO ES TEICU?

pēdējie vārdi tev pirms nāves būs "eu, a kā uzlikt tā lai nebūtu..... bwlē.... zaban.gif"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...