Jump to content
GIGN Forum

Give Acces To B.e.m.e.x


Recommended Posts

Laabdien ! Es gribu lai man iedotu accesu gignaa .

Votekick , voteban , kick , ban , votemap , map , slap , slay , csay , tsay ,amx say .

Esmu jau admins vienaa serveriii . Kuru man iedeva viens cilveeks un vin6 tagad ir loti prieciigs ,ko iedeva accesu taadam cilveekam kaa man . Es biju agraak uz cs 1.5 visos gandriiz serveros , admins . Es biju labs admins un ar visiem draudzeejos . Es varu atpaziist 4iterus .

Es darii6u

1>Bano6u 4iterus

2> Kick fluderus .

3>Kad izmainiijaas jauna mape , peec 15 min kur6 prasiis es darii6u vote .

4>NE , kiko6u parasti taa , ne bano6u parasti taa , buu6u labs admins .

5>Ne nem6u nost banus 4iteriem .

6>Es pats ne paarkaap6u notejkumus . Cheating , Flooding , Lamu vaardi , utt .

7>Es kiko6u cilveekus kuri lamaajaas , ja lamaajaaas atkal , atkal kiko6u , ja atkal lamaajaas viens un tas pats cilveeks , ban uz 20 minuuteem .

Es loti prasu lai man iedotu adminu tiesiibus kuru es uzrakstiju augstaak . Tad jums ne buus 4iteru uz juusu servera . Cilveeki ne lamaasies ,cilveeki ne fludees , un uz juusa servera dal manis varbuut veel buus daudzaak cilveeku . Un veel es meeginaa6u saukt savus draugus uz juusu Gign serveri . Tas ir viss .

Ja gribat paarunaaties ar maniim par acces tad :

Skype nick Certjonok

Email Address : [email protected]

Irc nick XEHOKC .

Veelreiz luudzu izdariit mani par adminu !

Man ir 20 gadi .

Es speeleeju cs jau kad vin6 iznaaka .

Straadaaju par ******* .

Dziivoju PLavniekos .

Niks Cs-aa : B.e.M.e.X

Visu labu jums wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Veelreiz luudzu izdariit mani par adminu !

es zinu, ka izdarīt var kko sliktu vai kaut ko labu, bet kā var izdarīt par adminu, to gan es nespēju iedoāties smile.gif pieteikums jau iespaidīgs. man tev viens jautājums, tu esi latvietis vai krievs? tam nav nekāda nozīmē, vienkārši tas ir tāds iesildīšanās jautājums pirms visiem pārējiem "es gribu kļūt par adminu" testa jautājumiem + jāiziet 2 nedēļu adminu apmācības kursi, lai kļūtu par adminu, btw kursi maksā 150Ls smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Stipri apšaubu tavu LV valodas prasmi -10CM

Kā arī stipri apšaubu to, ka tev kāds dos tiesības

Bet nekādā gadijumā neapšaubu tavu adminēšanas prasmi

Neabšaubu arī to, ka tu esi labs cilvēks(dziļi sirdi), kautgan domāju, ka katrā no mums mīt kāds enģelīts, tikai varbūt cits to negrib izrādīt un sanāk beigās galīgi nelāgi!

Katra ziņā no vienas reizes tu pat nevarēji izsecināt vai tev patīk gign serveris (ja vien nēsi supermens) Tu taču nēsi?

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau tikaj vienu reizi esmu speeleejis uz gigna . Un es jau ne paveelu jums iedot man accesu . Es parasti prasu iedodiet man acces un tad uz juusa serveri dal manis varbuut buus kautkaadi + .

Ja man ne iedoos accesu , labi lai ne iedos . Es vienalga spelee6u uz servera , ne apkaap6u servera noteikumus . Vaarbuut man naakotnee iedos taas tiesiibas ?

Jums risinaat . Dot man acces vai nee . Tas ir juusu briiva izveele !

Edited by RaZBoJnIK
Link to comment
Share on other sites

4. Padoma vai tu to vispar esi pelniijis

5. Padomaa par cilveeku atsauciibu par tevi

6. Padomaa vai neesi lohs

7. Ja juuties apmierinats ar uzskaititajiem punktiem, vari meginat, bet atceries, ka izredzes tev taapat ir nieciigas... mans ieteikums TEV - nevilcinies, bet ej uzreiz DIRST

Atļāvos iemest worma tekstu no tās vietas, kur tev tas pašam tā kā bija jāizlasa smile.gif.

Link to comment
Share on other sites

nu tad 4au,

6au6aliigi 4oins pieteikums, es pat teiktu - 6edevrs. 4ista gribas uzeest 6a6likus un mo4iit taalaak.

Esmu jau admins vienaa serveriii . Kuru man iedeva viens cilveeks un vin6 tagad ir loti prieciigs ,ko iedeva accesu taadam cilveekam kaa man .

smile.gif bet mēs jau visi esam priecīgi (redzi -> smile.gif )

Link to comment
Share on other sites

Laabdien ! Es gribu lai man iedotu accesu gignaa .

Votekick , voteban , kick , ban , votemap , map , slap , slay , csay , tsay ,amx say .

Esmu jau admins vienaa serveriii . Kuru man iedeva viens cilveeks un vin6 tagad ir loti prieciigs ,ko iedeva accesu taadam cilveekam kaa man . Es biju agraak uz cs 1.5 visos gandriiz serveros , admins . Es biju labs admins un ar visiem draudzeejos . Es varu atpaziist 4iterus .

Es darii6u

1>Bano6u 4iterus

2> Kick fluderus .

3>Kad izmainiijaas jauna mape , peec 15 min kur6 prasiis es darii6u vote .

4>NE , kiko6u parasti taa , ne bano6u parasti taa , buu6u labs admins .

5>Ne nem6u nost banus 4iteriem .

6>Es pats ne paarkaap6u notejkumus . Cheating , Flooding , Lamu vaardi , utt .

7>Es kiko6u cilveekus kuri lamaajaas , ja lamaajaaas atkal , atkal kiko6u , ja atkal lamaajaas viens un tas pats cilveeks , ban uz 20 minuuteem .

Es loti prasu lai man iedotu adminu tiesiibus kuru es uzrakstiju augstaak . Tad jums ne buus 4iteru uz juusu servera . Cilveeki ne lamaasies ,cilveeki ne fludees , un uz juusa servera dal manis varbuut veel buus daudzaak cilveeku . Un veel es meeginaa6u saukt savus draugus uz juusu Gign serveri . Tas ir viss .

Ja gribat paarunaaties ar maniim par acces tad :

Skype nick Certjonok

Email Address : [email protected]

Irc nick XEHOKC .

Veelreiz luudzu izdariit mani par adminu !

Man ir 20 gadi .

Es speeleeju cs jau kad vin6 iznaaka .

Straadaaju par ******* .

Dziivoju PLavniekos .

Niks Cs-aa : B.e.M.e.X

Visu labu jums wink.gif

nez kāpēc man par visu šo nāk smiekli ...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...