Jump to content
GIGN Forum

Probl Ar Botiem


canon
 Share

Recommended Posts

kaut vai uz desktopa smile.gif bet ja nopeitni, ka tu nokačā botus, tad to failu atarhivē counter strike direktorijā (tam jāizskatās apmēram šādi - C:\Program Files\Valve\cstrike) un tad prasīs vai raxtīt pa virsu failus, tu atbildi "yes to all", tad ej spēlē, uztaisi jaunu mapi un konsolē ieraxti - bot_add_t vai bot_add_ct un bots pats taisīs waipointus, kas aiznems kādu brīdi (es runāju par tiem botiem, kas ir peejami gign failu sadaļā, ja nemaldos, tad tie bija zboti).

P.S. labāk spēlē pret cilvēkiem smile.gif

Link to comment
Share on other sites

nevienmer, mans kl-biedrs labs piemers. 95% esu izskaidrojis kas kur un ka ka skriet pietupties uzlekt uz kastem utt. paspelejam pa lanu kad de_box uzlika c4 vinjs pieskreja klat uz c4 skatijas apmeram shadi

o.O wtf is that ?

es saku spied "F" deuse, tad atskaneja pi pi pii pipipipipipi buuum, nakamaja diena skola kko nideja ka nesaprot kas jadara utt ar hostiem tiesi tas pats, kur nu vel ar c4 XD.gif taka boti smird un spelet gign ir labakais ko var veleties. protams ja neesi tads pidinjs ka vel dazi citi kl-biedri kuri ar whii spele bet tie jau galigie boti laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Parādi man kādu, kurš GIGNā ar wh splēlē, ja arī tādi ir bijuši, tad īslaicīgi līdz norauj banu. Canonam atvaļinājums un kā bonusu viņš dabūjis atbildi uz savu jautājumu, ko 1 minūtes laikā varēja atrast foruma meklētājā.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...