Jump to content
GIGN Forum

Probza Ar Cs Un Fps..


cilveeks
 Share

Recommended Posts

manaa pc staav radiators 9600pro, lietoju Omega drivers, fps pamataa 100, pie plashaakaam telpaam vai lielaaka ljautinju skaita ekraanaa fps nokriitas uz 60-70. bez jebkaadiem tur tjuuningiem. pati sisteema man nav no jaunaakajaam - Athlon XP 1600+ @1.5 ghz ar 1gb PC3200, monitors Hansol P900. speeleeju ar 1024x7ciktur lielu rezoluuciju

par lcd monitoru frekvenceem:

bljadj nahuj gudriishi, lcd monitoriem NAV NEKAADU FREKVENCHU, liidz ar to nav arii hercu. tieshi deelj shiis bez-mirgoshanas tehnologjijas tie skaitaas aciim ne tik kaitiigi. to pikseljiem kraasas (attieciigi arii atteels) mainaas, mainot uz kristaalu padotaas straavas stiprumu (ja es neko nejaucu). liidz ar to arii pirmajiem lcd ekraaniem bija raksturiigs tas "paarejas efekts", kad jaunie kadri itkaa uzklaajaas virsuu vecajiem. veel kas - pikselji, kas jaunajaa bildee paliek taadi pashi - netiek aiztikti.

aber tas nolaadeetais flickerings, kura aatrums tiek meeriits hercos, rodas CRT monitoriem, kad tiek paarziimeets viss ekraans. tieshi taadeelj arii rodas fotograafijaas un filmaas redzamaas striipas uz monitoriem.

kaadeelj es sho visu rakstiju? hz. aa vo, atcereejos - nekaadiigi nevaru ieponjiit, ko vareetu noziimeet tas fps cipars csaa, ja lieto lcd moni.

p.s. aa vo, paarlasot pasha sarakstiito sviestu, radaas doma - tie fps vareetu noziimeet pikseljiem padotaas straavas stipruma mainjas biezhumu. o blja, kas par terminu

Link to comment
Share on other sites

cilveeks risinaajums tieshi tev, ieej kkur nezinu kur, visticamaak google un sameklee pergu "reforce", kura tev ljaus pamaniit hercus uz attieciigaas izshkjirtspeejas, gribi fps 99 tad liec 100 hercus uz attieciigas rezoluucijas kaadas speelee, bet reaali vairak par fps 99 nedabuusi, un ja fps nebuus stabils tad varu iedot savu cfg speciaali prieksh fps

Link to comment
Share on other sites

es ieteiktu tev nedirsties un vienkaarshi aizstiept PC uz apkopi / remontu

vai arii paprasi lai atbrauc pie teviim tas nebuutu paaraak daargi (protams skatoties ko vinsh tev sataisiis). Vaina var buut daudz dziljaak kkas mosh nodedzis or smthn wink.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...