Jump to content
GIGN Forum

Kreilji, Labrochi


anfisa
 Share

Ar ko Tu parasti raksti?  

70 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Rakstu ar kreiso roku visu pārējo daru ar labo roku. smile.gif

a ar kuru roku met bumbu ? un skolaa kuru roku cel/ceeli stundaas? aj vareetu veel veselu rindu ar taadiem jautaajumiem sarakstiit. vnk kkaa neliekas, ka Tu TIKAI raksti ar kreiso, bet visu paareejo ar labo.

bet iisteniibaa jau kreilji daudz ko dara ar labo, jo ir jaapielaagojas (es teiksim arii daudz ko daru arii ar labo, kaut gan teoreetiski vareetu arii ar kreiso, bet vnk esmu taa pieradusi, pielaagojusies)

p.s zinu, ka man nejautaaja, bet es turu kreisajaa rokaa parastu peli (bez kaut kaada ielociijuma). nesen, kad viens kreilis iemineejaas par pogu vietu mainiishanu, es atskaartu, ka uz labaas peles pogas nevienu pirkstu neturu, jo ir ierasts raadiitaajpirkstu tureet uz kreisaas pogas. taapeec arii izmeegjinaaju un samainiiju settingos peles pogas funkcijas vietaam. arii ir ok, tikai stulbi, jo neesmu vieniigaa, kas izmanto sho pc, taapeec palieku pie raadiitaajpirksts-uz-kreisaas-pogas varianta

p.p.s to, ka kreilji mirst videeji aatraak es ar biju dzirdeejusi

p.p.p.s koshkers lol Tu esi uuberkex

p.p.p.p.s r&r, ja interesee, iecheko shito -> http://www.linkshaenderseite.de <- lapu, Tu jau vaaciski saproti

p.p.p.p.p.s es tajaa lapaa nokachaaju bultinjas kursorus kreiljiem

p.p.p.p.p.p.s cerams, ka neko neaizmirsu pateikt happy.gif

Edited by anfisa
Link to comment
Share on other sites

R&R kaa ar peli izmanto specjaalu kreilu ?

iisti geimeri tur peli ar labo roku!

nevaru iedomaaties kaa vispaar var taa speeleet, ka pele kreisajaa rokaa, laikam jau esmu pielaagojies. laikam neesmu tik tiirs kreilis. bet tapat - kreilji uuber alles!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...