Jump to content
GIGN Forum

Hockey Arena


Guest darek
 Share

Recommended Posts

Ir viena tāda web spēle hockey arena (līdzīga kā hatriks)

Scenārijs tāds pats, menedžmenta spēle, kur Tu vari vadīt savu hokej komandu pie uzvaras, gan trenējot tos, gan pavadot brīvajās dienās draudzības spēles. Var gan pirkt spēlētājus, gan pārdot. Pamatā notiek saucamās "Līgas spēles", pavisam ir 8as līgas Latvijā (pagaidām) un katrā ir vēl savas apakšgrupas. Piem. 7 līgā ir 74 apakšgrupas, kur katrā apakšgrupā ir pa 16 komandām. Taka var redzēt - spēle ir pieprasīta. Un protams netikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, apm. 50 valstīs.

Nu katrā ziņā, Tev, ir jāreģistrējas, lai saprastu smile.gif Bet par visiem 100% varu galvot, ka spēle ir ļoti interesanta, aizraujoša, vēl jo vairāk, ja to spēlē vēl kāds draugs, ar kuru var uzspēlēt draudzības spēles! Pats spēlēju 2. sezonu un esmu 1. vietā savā grupā ar 28 uzvarām, vienu neizšķirtu un nevienu zaudējumu smile.gif. Esmu iemetis 114 vārtus, bet savukārt ielaidis tikai 9 smile.gif Mana komanda saucas

"HC Ozollapas" esmu 7. līgas 25. apakšgrupā! Iesaku pamēģināt smile.gif

Tas īsumā arī vis! Ja kautko nesaprotat jautājiet man vai ieejot adresē ir tada izvēlne kā "Palīgs"

P.S gribeju piebilst, šī sezona tulīt beigsies un sāksies playoff'i, tādēļ naksies Jums paspēlēt draudzības spēles nedēļas divas! Neaizmirstiet uzaicināt mani ar smile.gif

Ja ir kādi jaut. droši jautājiet!

PPS. Mazs lūgums macho vai worm'am, es pie linkiem redzēju hatrika adresi, moška šo ar varētu ielikt?

Link to comment
Share on other sites

tagad Tev līdz rītdienai jāpagaida, kamēr Tev komandu iedalis!

flashback, jā, kad es zaudēju visu laiku man ar nepatika smile.gif tb. 1 sezonā, kad sāku spēlēt.

EDIT: superrembo, es Tev ieteiktu izlasīt to "palīgu", lai visu 100% saprastu!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Paspēlēju, nepatika.Nezaimo hattrick un ,lūdzu, nesalīdzini ar šito sūdu...

Link to comment
Share on other sites

Nemaz es vislaik nezaudeeju, vienkaarshi nepatika.

piekrītu! es arī kaut kad piereģistrējos, bet man nepatika tas, ka spēlē tika 'baigi spiests' uz finansēm, kas gāja nereālos apmēros. ja manai jaunajai komandai, kas loģiski sākumā spēlē zemā līgā skatītāji par vienu spēli vien samaksā 1,5 miljonu, nemaz nerunājot par nedēļas apgrozījumu un spēlētāju pārejām, tad man tas likās bišķi garām. ok, tas vēl būtu ok, bet vēl man nepatika, ka jo vairāk sarunā pārbaudes spēles, tobiš biežāk sarunā, jo tas arī man liekas 'labu piķi' ienesa, kas arī likās garām.

bet es varu kļūdīties, palabojiet, ja saku nepareizi, bet tā biju sapratis. unsure.gif

Link to comment
Share on other sites

vbyuer, sūds vai ne sūds, Tu nu nespriedīsi... man patīk, bet hatriks zato nē. kadēļ:

1. hatriksā tikai varbūt 2 spēles nedēļā, bet HA 7/7 (kā pats vēlies)

2. hatriksā netiek par reālām naudām pirkti/pārdotis/ spēlētāji, maksātas algas spēlētājiem ko nevarētu teikt par HA.

smile.gif vairāk nezinu, jo hatriku, principā. neesmu spēlējis!

EDIT: ruberoid, nē, draudzības spēlēs, var nopelnīt maz naudas, augstākais spēlētāju algas! Un ja Tev par vienu spēli maksāja 1,5 mil. tad Tu biji 4 līgā!

btw. ir arī daudzi, kas spēlē abus, jo savā ziņā viens par otru ir labāki.

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

vbyuer, sūds vai ne sūds, Tu nu nespriedīsi... man patīk, bet hatriks zato nē. kadēļ:

1. hatriksā tikai varbūt 2 spēles nedēļā, bet HA 7/7 (kā pats vēlies)

2. hatriksā netiek par reālām naudām pirkti/pārdotis/ spēlētāji, maksātas algas spēlētājiem ko nevarētu teikt par HA.

smile.gif vairāk nezinu, jo hatriku, principā. neesmu spēlējis!

EDIT: ruberoid, nē, draudzības spēlēs, var nopelnīt maz naudas, augstākais spēlētāju algas! Un ja Tev par vienu spēli maksāja 1,5 mil. tad Tu biji 4 līgā!

btw. ir arī daudzi, kas spēlē abus, jo savā ziņā viens par otru ir labāki.

Kādēļ, lai es nespriestu ?

1) HT teorētiski ir iespējamas 10 spēles nedēļā.Bet, jebkurā gadījumā, jebkāda veida sporta simulatoriem ir jābūt pēc iespējas vairāk pietuvinātiem RL, ja tu vēlies spēlēt 7 futbola spēles nedēļā, tad man par tevi prieks.Starp citu, spēles jau ir tikai tās interesantākās daļas - komandas vadīšanas - rezultāts...

2) Tu vēlies n miljonus latu pārskaitīt uz spēlētāja īpašnieka bankas kontu ?

Link to comment
Share on other sites

a cik reālajā dzīvē maksā viens normāls futbolists/hokejists?! milijonus!

reālas naudas ir tādas naudas, kuras tu vari ielikt savā telpiskajā makā, blakus papīra banknotēm.Ja tu runā par neatbilstošām cenām, tad nepiekrītu, HT spēlētāji maksā miljonus.Tas, ka labākie spēlētāji nemaksā 100 miljonus ir mikroskopisms trūkums wink.gif

Edited by vbyuer
Link to comment
Share on other sites

tas tak ir saprotams, ka hokeja fanam (jeb vel vairak hokejistam, ja pareizi sapratu, tad dareks arii speeelee hokeju) vairaak patiik kaut kaada hokeya arena nekaa futbola fanam hattricks.

atziistos, neesmu nevienu no taam speeleejis un arii negrasos.

Link to comment
Share on other sites

Guest darek

HA laikam nedeelju vai divas :>

oj jopt tik ilgi... es nez, kad es pieregojos gaidīju līdz rītdienai!

macho, tad neko. thx. smile.gif

EDIT: un btw. rīt jau pirmā playoff spēle!

Edited by darek
Link to comment
Share on other sites

Guest darek

tieši šajā brīdī nē... Jo rīt sākas playoffu, kuros noskaidrosies, kuras 2 komandas no grupas tiks uz augstāku līgu! Un tas vilksies ~ 2 nedēļas! Tāka pagaidām vari uzspēlēt draudzības spēles!

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...