Jump to content
GIGN Forum

Kā Es Tiecos Pie Debesīm


meniks
 Share

Recommended Posts

Tātad šodien skolā bija forši happy.gif Visi pidiņi aizbrauca ekskursijā uz Rīgu, un tādēļ skolā bijām tikai mēs divi - es un flovers ( ok, tas neko jums neizsaka došu ieskatu nākamā posta pielikumā ). tātad mēs aizgājām augšā uz zāli un tur tas notika, viņš, aiz nav ko darīt, sāka mētāt savu maku, kuru kā gadījās kā ne uzmeta tieši uz lustras. Bet tā kā mūsu skola senāk bija slimnīca, tad bez piecmetrīgiem ( vai pat vairāk ) griestiem neiztikt, un tad mēs taiījām stalažas, pa kurām es rāpos pakaļ viņa makam. nu tātad to visu jūs varat vērot ši posta pielikumā:

pārsauciet to .zar par .wmv

lol.zar

Link to comment
Share on other sites

tajā brīdi mani fotogrāfēja no visām pusēm un es biju galvenais varonis un arī cilvēks, kas filmēja pārslēdza fočukam no video režīma un foto un iemūžināja mani, bet nu varu teikt ka diezko ērti nejutos tur augšā, galdi ar ta kautkādi lētie un 1 kāja garāka par otru, bet ok, kājas gan trīcēja tur augšā smile.gif

Link to comment
Share on other sites

biggrin.gif žēl ka neredzēju šito dzīvajā... flowers kā flowers mūžam debīls! smile.gif Ne mazākas smakas no smadzenēm. Es man sķiet būtu atradis veidu kā nokrist zemē (par video), bet menik`am cepums. tease.gif

P.S. šitā bija 2x kad taisa torni.. viendien sipojām žalē un es tur pat uz tās pašas lustras uzsitu sipu.. to kā noņēma es arī palaidu garām. nav lemts

Edited by HoLLow_LiFe
Link to comment
Share on other sites

Vienreiz Saulkrastos spēlejām futbolu mežā un pēc kārtīga sitiena bumba palika zarā ~25m augstumā. smile.gif Tā nu visi pēc kārtas metām līdzpaņemto 2l ūdens pudeli, lai nosistu bumbu lejā, bet par milzīgu uzjautrinājumu visiem pudele drīz atradās zarā blakus bumbai. laugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz Saulkrastos spēlejām futbolu mežā un pēc kārtīga sitiena bumba palika zarā ~25m augstumā. smile.gif Tā nu visi pēc kārtas metām līdzpaņemto 2l ūdens pudeli, lai nosistu bumbu lejā, bet par milzīgu uzjautrinājumu visiem pudele drīz atradās zarā blakus bumbai. laugh.gif

un kāds ir turpinājums ?

Link to comment
Share on other sites

Vienreiz Saulkrastos spēlejām futbolu mežā un pēc kārtīga sitiena bumba palika zarā ~25m augstumā. smile.gif Tā nu visi pēc kārtas metām līdzpaņemto 2l ūdens pudeli, lai nosistu bumbu lejā, bet par milzīgu uzjautrinājumu visiem pudele drīz atradās zarā blakus bumbai. laugh.gif

Tas tā vienmēr notiek! (manā gadijumā ar botu) dry.gif

Link to comment
Share on other sites

kevl, es tur būtu ar aizsietām acīm uzlīdis augšā, bet tas tā smile.gif ai lol, runājot par tiem gadījumiem, ka priekšmeti kkur uzkrīt - vienreiz sporta stundā galīgi negāja basketa spēlē un vienā jaukā momentā pēc kārtēja kāsiena (parasti mēs dalījāmies 3 komandās pa 4-5, jo sports bija kopā ar paralēlklasi) es no visas sirds iespēru pa basketbola bumbu smile.gif bumba ar nenormālu ātrumu traucās pretīm grieztiem, atļaušos minēt, ka sitiens bija spēcīgāks kā roberto karlosam ( smile.gif ) un bumba iesprūda pie pašiem griestiem (tur bija tāda slīpa dzels konstrukcija), atļaušos (2x) pieminēt, ka mums (RHV) ir pamatīga zāle un jumta segums no grīdās ir apmēram... nu karoče ļoti augstu smile.gif nebūtu es bijis lielos draugos ar sporta učuku, varētu pats līst augšā (iespējams nāktos mani kā plācenīti nolipināt nost no grīdas pēc tās atrakcijas) un ķeksēt to mjačiku lejā... učuks jau ar nebija vakarējais, uzkāpa komentētāja kabīnē un ar slotas kātu tur kādu laiciņu makarējās, kamēr boolz nokrita lejā, mēs (protams mani priekšgalā) uzgavilējām skolotājam, he's da man! pēc tam speciāli pārbaudīju vai bumba nav kantaina, lieki piebilst, ka bumba nebija manējā, ja būtu manēja, būtu sitis 5x spēcīgām smile.gif

P.S. Pain, tas anfisa "ovotorā" nav Intars smile.gif

Link to comment
Share on other sites

njaa... runājot par bumbu padiršanu tiešām skaidri atceros gadījumu klases ekskursijā, kad dauzijām toreiz jauno Nike buceni, un iznāca, ka nebiju kārtīgi visu aprēķinājis un bumba aizlidoja līdzi straumei un kādas 10 min skrējām pa straumes virzienu, bet tā arī neiznāca velreiz vaigu vaigā tikties ar sudraboto princesi....

Ņemot piemēru no slow varu piebilst, ka ar beisbola bumbu ir nācies izsist lielos sporta zāles stiklus (RCHV) lidz griestiem (vismaz 10m), bet nu tas citai reizei smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Galdi jau nu čista ļevākie no ļevākajiem! (kas tā par skolu vsp ir?)

Kas attiecas uz kāpienu - Es jau čista būtu nomīzis. Nezinu cik naudai tur būtu jābūt lai kāptu!

flovers smiliez.de_2428.gif

Tā ir mūsu superīgā, baltā, satriecošā Gulbenes ģimnāzija. naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...