Jump to content
GIGN Forum

Projektu Nedeelas Darbs


DJ MUman
 Share

Recommended Posts

Gribeeju tikai pavaicaat kaadu darbu vareetu ieteikt projektu nedeelaa rolleyes.gif mums vajag izvirziit kau kaadu teoriju un tad u4ene meeginaas to apgaazt .. ideja (kaa es sapratu) taada ir ka kaartiigi jasagruzii u4ene biggrin.gif

enyvey kaadu teoriju vareetu nemt par piemeeru? btw. ja darbs buus pietiekoshi labs tas var pat tikt liidz republikai un uzvarot tur var tikt budzeta grupaa biggrin.gifbiggrin.gif

P.S. kaadi ir bijushi juusu projektu nedeelju darbi (nejeedziigi, par kuriem var pareeekt un taads shiits smile.gif ) skolas gados - rakstiet tepat

Link to comment
Share on other sites

es savu zinātnisko apvienoju ar patīkamo un lietderīgo (nu cik nu tas var būt liederīgi) - es 3 diennaktis rukāju cs no vietas, pēc katrām 3 stundām taisīju 15min pauzīti (paēdu, pačurāju, pamasēju - kāju pēdas protams un kādas 2.5 minūtes gulēju). tātad es vēlējos noskaidrot cik daudz pa šīm 3 diennaktīm cietīs mans organisms, rezultāti bija graujoši - man bija kreisās auss aizsērējums 3. pakāpē, labā roka sākot no locītavas līdz pirkstu galiem bija nejūtīga (doks pat teica, ka iespējams nāksies amputēt, paldies dievam tas nenotika - ar vienu roku cs nepaspēlēsi), vēl man tika konstatēts taisnās zarnas aizsprostojums (nav brīnums ka pēdējās 28h man negribējās uz poda), kreisajā plaušā bija iekļuvuši putekļi no kūlera un kreisā smadzēņu puslode bija nedaudz neformēta, bet tā visā visumā zinātnisko veicu nevainojami, ja neskaita to, ka pēc tam nācās 1/2gadu gulēt slimnīcā un vazāties pa visādām medicīnas iestādēm, esmu apmierināts ar paveikto smile.gif uz republiku netiku, jo kad bija jāaizstāv ZPD es biju komā (aizmirsu piebilst, ka pēc 72h cs spēlēšanas vienk. izrubijos pie galda), cik zinu, tad nevienam nebija tik oriģināls ZPD, takā padomā par to smile.gif

uzvarot tur var tikt budzeta grupaa

kādā budžeta grupā? tipo zupu pa brīvu var dabūt skolas ēdnīcā bez rindas? LOL! vai arī nedēļu braukt sabiedriskajā bez maksas un sēdēt konduktora vietā? LOL vai arī 1 dienu visu laiku sēdēt vadītāja kabīnē un vērot ceļu pa lielo logu smile.gif

ai, lol es sajaucu ZPD ar projektu nedēļu - STIENIS! ārā jau nedzēsīšu, karoče to pašu ko es darīju ZPD tu vari darī projektu nedēļas ietvaros - atceries, apvienot patīkamo ar lietderīgo!

P.S. psc stienis smile.gif

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Es aceros Vel bija pavasaris(gandriis vasara jau), bet tas bija loti sen un karo4e mums vajadzeeja vaakt tos visadus suudus mees ar labaako draugu nevaacaam davaj kaameer visi vaac mees atpuusamies palika karsti un aizgaakjam peeeldeeties un karo4e taa saakaas muuusu peldeesanas sezona....................tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

Teorija - "Bērna ekstravertualitātes apspiešana noved pie biopsihiskās konsistences stagnācijas". Lai viņa pamēģina šito apgāzt wink.gif

apstriidu, manupraat, ja es sapratu, ko tu ar to biji domaajis (un es protams sapratu), tad vienu procesu nekaadaa gadiijumaa nespeej pilniibaa vai pat daleeji izskaidrot otrs process.

10cms.gif

PS es no saakuma meeginaaju argumenteet, bet... jo vairaak es domaaju par tavu tekstinju, jo vairaak sapratu, ka tas ir tik bezjeedziigs, ka to tieshaam ir gruuti apgaast smile.gif

10cms.gif 2U

aaai - 3smu stiLiiGs sk8t3ris

Link to comment
Share on other sites

1kaart, iisti nav skaidrs, kas tev ir vajadziigs - ieteikums projektu nedeeljai vai arii smiekliigi atgadiijumi no muusu projektu darbiem?

2kaart, cik noprotu, tev ir dota nedeelja laika, lai izdomaatu vienu teikumu (nu var arii vairaakus), kuru peec tam pateikt uchenei, lai vinja sagruzaas?

Tad nu mani ieteikumi tai teorijai, kuru uchenei buus gruuti apgaazt un vinja riktiigi iegruziisies:

Pirmais, ko vajadzeetu dariit, ir izsekot ucheni 24 stundas diennaktii. Veerot visu liidz siikumam. Atrast jebkaadu traipinju vinjas privaatajaa dziive. Un taa tad buus tava/juusu teorija. Piemeeram, uchenes deels ir gejs, un vinja par to kaunaas (taa gadaas). Viss, ko vajag izdariit ir nofotografeet vinju ar vinja boyfriend (lol) kaadaa intiimaakaa momentaa un izkaart bildes ar komentaariem skolaa pie sienas (shis fakts paliidzees tajaa iegruziishanaa). Skolotaajai apgaazt juusu teoriju buus ljoti gruuti.

Veel kaa piemeeri dereetu fakti: vinja sit savu viiru, vinjas viirs sit vinju, vinja sit savu deelu, vinjas deels sit vinju (shie 4 fakti, protams, pie jums Reezeknee ir tikai normaali, bet tomeer cilveeki par vinjiem kaunaas, pie tam vienu no vinjiem var izveeleeties, ja netiek atrasts cits kleksiitis vinjas dziivee, jo gan jau buus patiesiiba (Reezekne taksh)), vinja ir alkoholikje (shitas vinjai riktiigi liks sagruziities, jo iespeejams, maksaas vinjas darbu), vinjas deels iet uz solaariju (laugh.gif), vinjas cuuka ir jau 4 gadus veca un nesver pat 100 kilo (shitas buus iipashi apkaunojoshi, jo katram reezeknietim taksh zinaams, ka 4gadiigai cuukai jaasver vairaak)...

Cerams, mani mazie padominji nodereeja

Link to comment
Share on other sites

OMG macho blink.gifhuh.gif ko tu tur izdvesi.. es to ekstra-verta-kaa-vinj-taa nevaru pat izrunaat wacko.gif .... sito teoriju vajadzeetu izvirziit laugh.giflaugh.gif

Kaut gan skolotaaja neticeetu, ka esmu to izdomaajis pats smile.gif pie tam buutu diezgan gruuti striideeties pretii vinjas argumentiem, ja es pat nezinaatu, ko taa teorija iisti noziime smile.gif

P.S. Dr.Pain .. es gribu dzirdeet gan vienu (kas dereetu par teemu) gan otru (par ko var pareekt)

Un slow hands - diezgan labs padoms wink.gif patiikamais + noderiigais .. zeel, ka esmu pats to jau sen sapratis biggrin.gif tik nezinu ko taadu iistu izveeleeties .. jo patiikamu lietu ir daudz naughty.gif

Link to comment
Share on other sites

aga, ar hotdogiem varētu labi izdomāt, piemēram - paņem un nopērc 3 hotdogus un pamēģini tos visus iebāzt sev ānī, nu labi, kādam savam draugam arī vari bāzt smile.gif teorija: vai ānī ir iespējams ievadīt vairāk par vienu hotdogu, kas patiešām būtu karsts. spriežot pēc zarnu garuma un elastīguma to var izdarīt mierīgi, bet vai tu to izdarīsi, tas ir cits jautājums. padomā par šito ideju, diez cik patīkami, tas varētu nebūt, bet zato mega ekstrēmi, ja tu to uzreiz darīsi uz vietas - aukstumā, salā un pie narvesena durvīm smile.gif

gL

Link to comment
Share on other sites

aga, ar hotdogiem varētu labi izdomāt, piemēram - paņem un nopērc 3 hotdogus un pamēģini tos visus iebāzt sev ānī, nu labi, kādam savam draugam arī vari bāzt smile.gif teorija: vai ānī ir iespējams ievadīt vairāk par vienu hotdogu, kas patiešām būtu karsts. spriežot pēc zarnu garuma un elastīguma to var izdarīt mierīgi, bet vai tu to izdarīsi, tas ir cits jautājums. padomā par šito ideju, diez cik patīkami, tas varētu nebūt, bet zato mega ekstrēmi, ja tu to uzreiz darīsi uz vietas - aukstumā, salā un pie narvesena durvīm smile.gif

gL

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...