Jump to content
GIGN Forum

hmmzzz


Barclay
 Share

Recommended Posts

Laikam jau nekaads domraksts sheit nesanaaks ar izciliem paskaidrojumiem, kaapeec kaadu buutu nepiecieshams izmest no cs.gign.lv. Lieta ir taada, ka peedeejaa laikaa esmu saacis diezgan biezhi speleet shajaa serverii un ir sameeraa gruuti tikt iekshaa. Varbuut vareetu izsniegt man lietoshanaa "Reserved slot" ?

Link to comment
Share on other sites

notworthy.gif Kaut arii slot-useru ir padaudz, tomeer shis cilveeks noteikti buutu taadu pelniijis, par savu adveceeto galvu skaidiishanu

Un par cik es shobriid nevaru speeleet cs.gign.lv, es vareetu vinjam atdot savu access, ar kuru es domaaju vinsh pratiis riikoties

eusa_whistle.gif

Link to comment
Share on other sites

Mans noveerojums par sho cilvinju ir taads: speelee ar galvu, teemee uz galvu, traapa pa galvu... notworthy.gif

Link to comment
Share on other sites

1kaart - man nav vajadziigas admina tiesiibas cs.gign.lv, tikai slots (protams, ja tas ir iespeejams).

2kaart - vai tas, ka esmu admins cs.apollo.lv noziimee to, ka man ir jaaspeelee tikai apollo ?????

3kaart - varbuut kaads no galvenaijiem adminiem (nezinu kursh, worm vai macho) vareetu sniegt konkreetu atbildi - vai ir iespeejams ieguut reserved slot serverii cs.gign.lv ?

Link to comment
Share on other sites

rezerveetu slotu likshanaa visi ir iipashi slinki, jo daudziem taadi jau ir. Vieniigais kura pakalja ir atveerta visiem ir fya, kuram maigi pieejot no mugurpuses ir iespeejams dabuut kaaroto.

They don't call him a free-slot slut for nuttin'... evil6.gif

Link to comment
Share on other sites

smiliez.de_2538.gif

njaa..ka vienmer kaukadi izcilie - " ja tu esi apollo admins " kapec tu te speelee...

nu bet - kas man tagad kaa LIKUMS ir tas, ka man buutu apollo jaspele ?

es zem ljevajiem nikiem ieksh gign diezgan esmu paspeleejis, un diezgan reala situacija redzama, tie kas nau dabujushi accessu uz apollo, kautvai to pashu slotu, mochii uz gign.. redz tur gan acc iedod, gan arii stati ir!

betnu - taa jau ir vinju probleema..

a slotu ... mmz.. dereetu gan...pat votes nevaig...

un ta veel, tagadeejie "gign" teetuki grib uz cs apollo pirti braukt, kjipa peeksnji acereejjaas ka ir apollo un tur smiliez.de_2076.gifsmiliez.de_2433.gif

new_321.gifuser posted image nekaa nebuus!

shitas user posted image ar nepalidzes!

© [bOFH]doubled

slinkums logoties laukaa no kymina logina user posted image

Link to comment
Share on other sites

Nu itkaa taa jau nav mana dariishana, bet nu atlaushos izteikties. Nu tiiri taadas personiskas paardomas.

Nu nav jau slots admin tiesiibas, bet tik un taa ta ir privileegija :/. Un par cs.apollo.lv kaa serveri, savs viedoklis ir izveidojies visiem. Nezinu, kaads izskataas cs.apollo.lv no "priviligeeto" speeleetaaju skatpunkta, bet man kaa parastam speeleetaajam cs.apollo.lv asocieejas kaa serveris, kuraa visvieglaak ir noraut kick/ban par taadiem reasoniem kaa "nespeelee kaa vajag" "a man draugs netiek iekshaa" "a tu man besii x3 kaapeec" "ja kaukas nepatiik, ej suudzies, tik diez vai kaads tevii klausiisies", un kuraa valda pilniiga un absoluuta adminu visatlautiiba. Atlaushos apgalvot, ka vaina ir ne jau servera dzelzhos, bet laikam jau pashos adminos. Vai GIGN`am ir nepiecieshamiiba atkaartot apollo kljuudas ? :/

Link to comment
Share on other sites

Surrounder ir taisnība. Lai arī GIGN ik pa laikam gadās, kad kāds no adminiem izkicko spēlētāju ar komentāru "aaa", bet tās ir retas reizes un ir piedodamas. Kam gan negribas čomu ielaist bez rezervētā slota, ja serveris ir pilns utt.

Bet tāds bezpriģels kāds ir uz apollo, man liekas nekur citur nav. Un tas viss ir tāpēc, ka apollo tēvi tā uzvedas, tad nu arī pārējie admini līdzi lec. To, ka doubled ir zaudējis realitātes sajūtu parāda kaut vai augstāk redzamā atbilde.

Link to comment
Share on other sites

Nezinu kas tas dubuultotais ir, bet peedeejo reizi, kad speeleeju uz apollo, atraavu BAN jau otrajaa raundaa - frags ar nazi. Kick+(temp)Ban pamatojums - mistiska HS mode, tjipa ar nazi nedriikst etc.

So, shaa gadiijuma un dazhu citu epizozhu deelj uz apollo neeju principiaali. Par apollo adminiem un serveri kaa tadu, sorry, mans priekshstats ir ne visai labs.

Tas nu par apollo.

Bet par free slotu exchange... Kam gan GIGNiem vajadzeetu free slotus uz apollo, ja vinjiem ir pashiem savs serveris?

Un tas viss smiliez.de_2523.gif

P.S. Konkreeti par Barclay es savas domas izteicu jau ieprieksh.

Link to comment
Share on other sites

Nu nez, banam par diezgan paziistama admina noshaushana 3 raundus pec kaartas, ar nebij ne vainas, it seviski jauku akcentu deva reasons - "niks no 3 burtiem ir kreisais niks un kam gan ir vajadziigi speeleetaaji ar kreisajiem nikiem" (blablabla speeleet uz servera ir privileegija nevis tiesiibas blablabla)

Link to comment
Share on other sites

It kaa jau vareetu dot Barclay reserved slot , normaals dzeks.

Bet ,Bet ja vins dabuu reserved slot , tad jau arii citi to gribees

Barclay nav admins , nav Gign memebers , no vienas puses kaapeec buutu jaadod dzekam , kas atnaak un uzreiz prasa (nav uzbrauciens smile.gif )

It kaa tas nebuutu godiigi pret citiem speeleetaajiem un it iipashi adminiem ...

Par Barclay nav pretenziju , bet par to vai visi nesaaks prasiit ...

Viss ir juusu rokaas godaatie GIGN , sekas jums buus "jaastreebj" . smile.gif

Link to comment
Share on other sites

To evilwarrior:

Man ir seerkokkastiite, kuraa dziivo skudras. Es vienai no vinjaam ljauju uzraapties sev uz pirksta (man taa patiik), ja citas meigjina dariit to pashu (man ats nepatiik) - es vinjas nospiezhu.

Ceru, ka sapratiisi par ko iet runa. Mana smilshkaste, ko gribu, to daru, protams, ja nav slinkums rolleyes.gif Un, galvenais, man nekas nebuus jaastrebj.

P.S. Vieniigais, par ko jaauztraucas, lai nekad nepietruuktu "rotaljbiedru".

Link to comment
Share on other sites

To evilwarrior:

Man ir seerkokkastiite, kuraa dziivo skudras. Es vienai no vinjaam ljauju uzraapties sev uz pirksta (man taa patiik), ja citas meigjina dariit to pashu (man ats nepatiik) - es vinjas nospiezhu.

Ceru, ka sapratiisi par ko iet runa. Mana smilshkaste, ko gribu, to daru, protams, ja nav slinkums rolleyes.gif Un, galvenais, man nekas nebuus jaastrebj.

P.S. Vieniigais, par ko jaauztraucas, lai nekad nepietruuktu "rotaljbiedru".

COLE o.k.

Es mineeju tikai sekas un taas buus "jaastreebj GIGN " , savi nervi jaabojaa

Maybe iedos vienam un otram un paareejiem pateikts : " Apklusti vai vispaar dabuusi banu... " rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

juus nau bikinj - "diivaini" ?

runa ir par "SLOT" just a slot - ienaac un geimo... ko juus uzreiz par visadiem accessiem ,kickiem u.tt

simple "slot" saprast nevarat!? un ja jums neiedeva, nau jau uzreiz citi jaakritizee, wot nedodiet jo vinsh te nepieder u.tt! a ja tu prasiitu tad jau ne tikai user posted image ietu valjaa...- bikinj sakat domat ko runaajaT!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...