Jump to content
GIGN Forum

Wow Nekad Nebuutu To Gaidiijis


kalbaca
 Share

Recommended Posts

vol /y killed =-BaRiGi-=|D}|{A with deagle

*** vol /y killed slava.ogre with a headshot from deagle ***

Spalva (RADIO): Sector clear.

Spalva (RADIO): Need backup.

*** vol /y killed [NO-SS]Ziouas with a headshot from deagle ***

*** Spalva killed kefy- with a headshot from ak47 ***

BAN] ----------------------------------------------------------------------

BAN] Tu esi izbanots no shii servera!!!

BAN] Izbanojis tevi ir: AllwOrth

BAN] Nobanotaa speletaja niks ir: vol /y

BAN] Iemesls banam: aim

BAN] Bans uzlikts pirms 0 dienam 0 stundam 0 minutem 0 sekundeem

BAN] Bana terminsh ir peec nenoteikta laika

BAN] Par jautajumiem shai sakara griezties www.gign.lv forumaa sudzibu sadaljaa

BAN] ----------------------------------------------------------------------

DOCTOR (RADIO): Go go go!

Kicked by Console: TEV IR BANS. Iemesls: aim. Vairak info konsolee

Kicked :TEV IR BANS. Iemesls: aim. Vai

Jaa tie bija 2 smuki hs + ar vienu lodi +1 lieks kills 31.gif

Ko noziimee kad desa speleee ne ar savu niku, ja var luugt tad nonemiet man banu un Banotaaju sodiet.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

iedod demku lai kads admins var izskatit:) allworths bija ljooti parslodzits shovakar:) eh zhel ka jau ir nakama diena, savadak varetu redzet ka tika izbanoti kaut kaadi 20 playeri...taakaa visi skatijas hokji serverii uztureejaas visaadi aarzemnieki un chiiteri:)

Link to comment
Share on other sites

maza infa ko vinsh saka vienam mana draugam kursh nobanoja mani:

<xxx> vinsh teica

<xxx> ka nenems nost lai raksti suudzibu

<xxx> forumaa

<kalbaca> haha

<xxx> teica lai caur forumu iet

<xxx> biggrin.gif

Allow... vai kaa tevi tur, ja tu nezinaaji tad es arii biju admins, mans setinfo veel ir saglabaajies, bet diemzheel admina tiesiibas kautkur nojuka ;D

Link to comment
Share on other sites

nu tad sanaak ka tu biji un izbiji admins. taka kaut ko ne taa dariiji. es biju serveri un ali teica ka kaut kadam draugam esot uzlikts bans.un allworths neko neatbildeja jo gaja hokeja pedeja minute. un kapec lai vinjsh nonjemtu vienkarshi tapat banu tikai tapec ka kads vinjam saka ka nechito? tapec ari pareizi vien ir ka iet caur forumu.

Link to comment
Share on other sites

Nu jaa man jau ali teica, ka tas no vinja lantiima dzheks, bet nu es teicu lai raksta suudziibu un iet parasto celju, jo bija tik nereaali killi un shovakar hokja laikaa kaa jau radlers mineeja izbanoju kaadus padsmit dzhekus, taapeec likaas, ka shitais ir kaarteejais. Bet nu tomeer es gribeetu, lai kaads uzmet aci demkai, jo killi bija mega aimiigi. Viss n manas puses.

To kalbaca: ja tev bans tiks nonjemts, tad turpmaak iesaku speeleet ar realniku, tad man buutu kaut kaada ticiiba tam, ka taa ir skillotaaka playera haljava. Shinii situaacijaa taa tava prasiiba sodiit tavu banotaaju ir vispaar smiekliiga, noskatoties demku tas buus pavisam skaidrs smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Bija izbija tas tev man nav jaasaka!

Gribaas rupji nolamaaties par shitu bullshit, kaads sakars hokejam ar cs, ja nevari dariit divas lietas vienlaiciigi tad nedari, par savu riiciibu ir jaatbild. Ja nemaaki atshirt divas lietas tad liekas pusiit tu netur traapiiji!

Link to comment
Share on other sites

Alll vai kaa tevi tur biggrin.gif Pateikshu vienu tu manaas aciis esi zems, ja tu speej apvainot vai kautkaa mani nodirst par kautkaadaam sharaam vai kaa savaadaam. Kam tev admina tiesiibas ja tu nemaaki atshirt skilled player no cheatera? Es tieshaam esmu taads Dievs, ka neko nesaprotu? Naakamreiz pirms kaadu bano uzprasi savam maajdziivniekam vai vinsh, domaaju ja arii nezinaas tad uzminees, taapeec so so...

Link to comment
Share on other sites

Alll vai kaa tevi tur biggrin.gif Pateikshu vienu tu manaas aciis esi zems, ja tu speej apvainot vai kautkaa mani nodirst par kautkaadaam sharaam vai kaa savaadaam. Kam tev admina tiesiibas ja tu nemaaki atshirt skilled player no cheatera? Es tieshaam esmu taads Dievs, ka neko nesaprotu? Naakamreiz pirms kaadu bano uzprasi savam maajdziivniekam vai vinsh, domaaju ja arii nezinaas tad uzminees, taapeec so so...

Zini shitie tavi pousti vispaar noraada uz tavu daunisma pakaapi.

EDITED: nestriideeshos ar beernu

Edited by AllwOrth
Link to comment
Share on other sites

mr.desa takā varētu ielikt demo failu smile.gif mr.desa, tu tak sevi neuzskati par priviliģētāku personu par pārējām? ieliec demo, admini noskatīsies - pārliecināsies par to, ka es nevainīgs (tu tak esi, ne? smile.gif ) un bans tiks noņemts. besī šitie - c'mon es spēlēju cs 15 gadus, c'mon es esmu bijis admins uz 25 sērveriem, c'mon man nav jāpierāda, ka spēlēju ar čītiem, c'mon man vienalga vai man noņem banu! smile.gif

btw, Allworth ir viens no sakarīgākājiem adminiem uz gign sērvera, takā - The Von Bondies - C'mon C'mon un dzīvojam visi laimīgi!

Link to comment
Share on other sites

gy, gy smile.gif

tie visi c' moc protams rlz biggrin.gif

Jaa protams neshaubos es par vina sapraatiibu, banu var noraut 3sekundees, 1,2 hs, nee droshi cheaters varam likt banu! Paskatiities nextround kaa vinsh speelee nav laika, paraadiishu visiem kursh te ir galvenais! Admin All vai kaa vinu tur has banned player, visi Ye yeeee vinsh ir the best, beidzot kaads nokeeris BANU!

Nedomaaju kad man vajadzeetu likt kautkaadu demku, ja cilveeks nevar atbildeet par savu riiciibu tad ko tur veel vairaak prasiit.

Viens no maniem draugiem, arii admins uz cs.gign.lv var banot/atbanot karoche Big papa biggrin.gif teica ka vinsh (es) neesmu chetaers, vinam vienalga to ko saka paareejie! Vienam otru jaarespektee, bet te... smile.gif Juus manu poziiciju saprataat.

T.b man pox uz to banu, bans ir = 0 saliidzinaajumaa ar taadu adminu biggrin.gif

Link to comment
Share on other sites

Hofo cik daudz tu zini par mani lai spriestu to ?

Peec tava teksta izejot var spriest

Ka tev ir no 15-16 gadi

Tev ir briles

Un patiik Hip-Hops

veel daudz ko var spriest bet tas taa.

P.s No saakuma jaaredz demka peec tam var runaat taalaak.

Link to comment
Share on other sites

smile.gif kaapeec man buutu kaadam jaaprasa to ko es zinu? : DDDD Es neesmu teicis, ka nezinu. Saproti, maybe es esmu agresiivi noskanots, bet ja ar mani normaali runaa tad es pat peliiti neapvainoshos, es nekad nelamaashos ja man kaads kautko dirsiis es vienkaarshi pagaidiishu un tad jau redzees ;D

man ir 19gadi, brilles neneesaaju, dazas dziesmas no hip-hopa ir normaalas, vienvaardsakot tu esi suudos. Nekad nespried par cilveeku peec vina rakstiitaa, varbuut tas buus pasmagu lai tu to saprastu.

btw. guys ar jums tieshaam ir jautri, bet man tas viss nav vajadziigs, es ierados uz forumu lai noskaidrotu dazas lietas kuri cilveeki pat neapzinas, ka vini to dara! Vai arii kautkas tamliidziigs ~~~

Link to comment
Share on other sites

kalbaca tu gadiijumaa neesi biku nervozs??? 20.gif

kaads sakars hokejam ar cs, ja nevari dariit divas lietas vienlaiciigi tad nedari, par savu riiciibu ir jaatbild.

ja buutu lasiijis tad tur bij RAXTIITS ka kameer gaaja hokejs, tikmeer Allwort speeleeja cs un tanii laikaa(kameer gaaja hokejs - tas speciaali lai tu saprastu) serverii bij diezgan chiiteru.

un allworth ne reizi tevi nenodirsa vismaz cik es te lasiiju nu nekur neatradu ka vinjsh nodirstu tevi par kaut kaadaam sharaam(fantaazija labi tev straadaa)

un kapeec tu nevari normaali kaa cilveeks ielikt demku un lai visi paarliecinas ka tur nekas nav bijis?? 20.gif Ja nav bijis

Link to comment
Share on other sites

macho visi meedz kaadreiz paarspiileet.

HHH nezinu esmu apjucis, varbuut kautko pateicu netaa, bet tomeer uzkatu, ka neesmu vainiigs savaa teiktajaa.

Ok hokejs lai paliek pie malas. Pirms bano nevareeja paarliecinaaties par to, ka vinsh(es) tieshaam esmu chetaers ar aimu, kas tik gruuti bija paveeroot veel piecas, liekas minuutes! Tas tieshaam nav nemaz tik gruuti, bet jebkuraa gadiijumaa bans bija vieglaakaa izeja, tas ir no cilveeka viedoklja nevis no admina!

demka: http://www.gign.lv:81/demos/weekly-0602160003-de_dust2.zip

niks: nov /y

raunds kad dabuuju banu ~ 4/5

Ar visu savu postu gribeeju panaakt tikai vienu lai admini ir uzmaniigaaki pirms bano, nekaa vairaak!

Ar to, ka es tur pateicu kautko vairaak - mazaak, apvainoju vai kaa savaadaak vari iet noshauties smiliez.de_2125.gif

Edited by kalbaca
Link to comment
Share on other sites

Mnja juus nedaudz mani nesaprataat, man nav nekas pret, es neesmu nekaads... taads pats kaa juus, es sevi neuzkatu augstaaku par kaadu un, ka man ir kautkaadas privileegijas, azimirstiet par kalbaca, situaacija ir taada, ka nobanoja playeri zem kautkaada nika, nobanoja nemaz nepaarliecinoties, vadoties peec viena rauda redzeetaa.

macho godiigi sakot man ir vienalga pa ko tu mani uzkati, tikai paturi to pie sevis.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share


×
×
  • Create New...