Jump to content
GIGN Forum

Maddn


Loktar
 Share

Recommended Posts

Krch maddn mani visu laiku bano no foruma un dzesh ara postus un reportus ignorejot mani patstavigi

tas jau nekas man jau vienalga bet kad es gribu reportot visu laiku jataisa jauns forum akk kas krit uz nerviem pec tam vel tas reports tiek ignorets un es vel dabonu banu foruma

ir iespeja maddn kautka parmacit?

post-37201-0-15519500-1426737548_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bullseye, kāpēc tāds naids pret maddn? Neuzskatu, ka bez iemesla viņš šeit kādu no lietotājiem bano. Ja lietotājs taisa sūdus, tad saņem pēc nopelniem, bet to jau viņš šeit neatklāj.

Šķiet, ka 90% CSS adminu ir uzēdušies uz maddn. Maddn'am vienmēr ir pamatots viedoklis, kamēr pārējie kuļ tukšus salmus. (sūdzībās) Pieteikumus noraida loģisku iemeslu dēļ. (kādreiz taisījis sūdus vai nepietiekama aktivitāte)

Link to comment
Share on other sites

Bullseye, kāpēc tāds naids pret maddn? Neuzskatu, ka bez iemesla viņš šeit kādu no lietotājiem bano. Ja lietotājs taisa sūdus, tad saņem pēc nopelniem, bet to jau viņš šeit neatklāj.

Šķiet, ka 90% CSS adminu ir uzēdušies uz maddn. Maddn'am vienmēr ir pamatots viedoklis, kamēr pārējie kuļ tukšus salmus. (sūdzībās) Pieteikumus noraida loģisku iemeslu dēļ. (kādreiz taisījis sūdus vai nepietiekama aktivitāte)

Un tagad lūdzu izskaidro, kur ir kāds naids no manas puses pret maddn? Es tikai izskaidroju Loktaram, ka maddn`u nesodīs. To, ka maddn izskata katru un visas sūdzības, ir tikai apsveicami. Un arī tas, ka atbrīvojas no "nevajadzīgiem" foruma lietotājiem, arī ir labi.

Link to comment
Share on other sites

Ja grib kāds dzirdēt kādu neintrālu komentāru par maddn - Pats esmu jūzeris no 2006. gada. Principā ātrāk nekā maddn un visi pārējie, kas te tusē uz doto brīdi. Aktīvs forumā esmu palicis pēdējā pusgada laikā.

Ir bijušas dažas problēmas, pēc kuru risināšanas esmu griezies tieši pie maddn. Izpalīdzēja, apstāstīja. Viss cool!

Par forumu - jā, ir tiešs, ass, kodolīgs. Bet visā visumā pareizs.

Tas, ka kādam ir uzlikts bans forumā vai bans serverī,vai kādu viņš vispār neņem vērā - ne jau prikolam kāds kādam kaut ko liek (pārsvarā nē) un ne jau ir kaut kādas pēkšņas antipātijas. VIsu pats šis jūzeris arī ir nopelnījis - tici man, arī reālajā dzīvē tā ir, ne tikai forumā.

No offence - Tā tik maddn turpināt. Vienmēr būs dirsēji un shit

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...