Jump to content
GIGN Forum

Nepatiess bans


IndeM
 Share

Recommended Posts

Nebiju css spēlējis like vairāk par pusotru gadu, šodien ieinstelēju un uzmet šo, yo

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 20904

| ADMIN: 3G!L5 6!K5

| BANNED NAME: 212.93.115.116

| BANNED IP: 212.93.115.116

| REASON: wh_again

| TIME SET: 2015-01-18 20:48:03 (39 days 20 hours 16 minutes ago)

| EXPIRE: Never

| More info: http://www.gign.lv/ban/20904

+-------------------------------------------------------------

Un, ja šeit vispār kāds zina, kas es esmu, tad zinās, ka es spēlēju full time csgo. :)

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Mēs nezinām kas Tu esi, rīt palūrēšu demo.

Ja dzīvo vēl vecajā 1.6/css paaudzē, tad nezināsi. Gadījumā nebija tā, ka demo saglabājas 30 vai cik dienas? Bet bans pirms 39 dienām. Paldies.

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failuar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Demo failu arhīvi:

Link to comment
Share on other sites

Man ir bans, bet tas tika uzlikts nepamatoti

Tev ir 30 dienas, lai pierādītu savu nevainību, izveidojot sūdzību, kura satur tekstu no konsoles ar bana informāciju kā arī ar linku uz demo failuar konkrēto brīdi, kur norāvi banu. Demo faili ir pieejami iekš demo failu arhīva un parādās pēc kartes nomaiņas, kuras laikā tika saņemts bans. Lūgums norādīt precīzu raundu, kurā tiki nobanots, lai atvieglotu adminiem dzīvi...

Ja 30 dienu laikā netiek iesniegta sūdzība, tad bans tiek uzskatīts par pamatotu! Šajā gadījumā neatkarīgi no situācijas uz tevi tiek attiecināts šīs sadaļas trešais punkts.

Demo failu arhīvi:

Nav tur demo, kas bijs pirms 39 dienām, tas ir tas, par ko iepriekš minēju. Pat ja būtu, nav ne jausmas kāda bija mape un laiks, jo neesmu spēlējis.

Edited by IndeM
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...