Jump to content
GIGN Forum

CS:S ranka restarts!


Keducis
 Share

Recommended Posts

Battlemans atkal pie mammas telefona būs ticis :D

Bet pa tēmu - labi, ka ir restars, 100% visi drotēs nonstopā, nekas, maitas, es ar jums rītā vakarā pievienošos,citādi jau esat normāli punktus iekrājuši, kamēr atpūšos :D

Link to comment
Share on other sites

Daudzi vismaz nedzīvo vecākiem uz kakla kā tu to dari ,un jā tas arī būtu viss. Nemetā kruto ja esi no sms credīta 50eiras paņēmis ezi ,klasē varbūt esi wannabe līderis ,bet te vnk mutes dzesētājs,ja reiz mēģini meklēt problēmas.

Lūdzu kāds no moderiem aizveriet topiku ,lai neaiziet offtopic.

Battlemans atkal pie mammas telefona būs ticis :D

Bet pa tēmu - labi, ka ir restars, 100% visi drotēs nonstopā, nekas, maitas, es ar jums rītā vakarā pievienošos,citādi jau esat normāli punktus iekrājuši, kamēr atpūšos :D

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

offftooopic

Daudzi vismaz nedzīvo vecākiem uz kakla kā tu to dari ,un jā tas arī būtu viss. Nemetā kruto ja esi no sms credīta 50eiras paņēmis ezi ,klasē varbūt esi wannabe līderis ,bet te vnk mutes dzesētājs,ja reiz mēģini meklēt problēmas.

Lūdzu kāds no moderiem aizveriet topiku ,lai neaiziet offtopic.

:D :D :D :D

Manliekas, ka klases wannebe līderis esi tu, jo to var spriest pēc tavas kultūras serverī un , ja tev ienāk doma par sms kredītiem, tad jau pašam šī lieta nav sveša :D :D

P.S. Iesaku paskatīties tev spogulī , noslaucīt savas piena ūšeles un nedirst daudz te

Link to comment
Share on other sites

es mēnesī smssku kā minimums 150€ parasti paņemu :D ti pēdējā nedēļā pirms algas .. ehh

enivej ranka rr zbis ...

runājot par to nika reģistrēšanu nesaprotu kur ir problēma caur paypalu

Jew es neredzu nekaadu paypal, jav paliidzeeja man viens admins, bet paypal man neuzrada parbaudiiju visos parluukos!!!! Tpc jaa :)

Edited by .qoodbeep.
Link to comment
Share on other sites

Manliekas, ka varēja, vismaz agrāk točna, ja noziedo kaut kādus 10-20 lvl , varēja tjipa nopirkt uz gadu, kaut kur kaut ko lasīju tamlīdzīgu topikos. Bet nu vismaz labi, ka nokārtoji to beep.

Nekas nav nokartots :D Man nav regnika, ja buutu tad diezvai speleetu CSS, jo man buutu ACC uz 1.6 Versijas ;)

Link to comment
Share on other sites

Nekas nav nokartots :D Man nav regnika, ja buutu tad diezvai speleetu CSS, jo man buutu ACC uz 1.6 Versijas ;)

lol , es nesapratu tad, kā tev admins palīdzēja. bet anyway, sazinies ar wormu un uzjautā vai ar bankas pārskaitījumu tu nevari pagarinā regniku , teiksim uz pusgadu vai gadu, ja tev ir interese. Ja būtu vnk piķis jaiedod, varētu arī tev iedot/nopirkt to regniku, bet ar telefonu nepisas, tā jau rēķinā parādīja paaugstinātas maksas sms, it kā es būtu čatojis ar prostitūtu :D

Edited by efer
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...