Jump to content
GIGN Forum

Klans meklē cilvēkus.


Jon4ix123
 Share

Recommended Posts

Tātad klans [bubenis.lv] meklē cilvēkus, kas normāli kapā css.

Kas vajadzīgs:

Lai būtu :

1.Mikrafons

2.Vairāk par 15 gadiem

3.Smadzenes , lai saprastu spēli.

--------------------------------------

Pieteikumu rakstiet šeit.

Edited by Jon4ix123
Link to comment
Share on other sites

Saprotams, ka topiks ir smieklīgs, bet masveidā uzbrukt jaunākam un smieties par savu circlejerku ar elitāristu formām mugurā tiešām ir stilīgi. Super stilīgi.

No offence, bet manos labākajos gados, man nevajadzēja MEKLĒT cilvēkus klaniem. (Precizēšu - komandām. Man bija pilnvērtīgas komandas) Mna pietika ieiet pubos un cilvēki paši lipa klāt. Tagad esmu vecs un nūbīgs. But still beter than BoT^a.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

No offence, bet manos labākajos gados, man nevajadzēja MEKLĒT cilvēkus klaniem. (Precizēšu - komandām. Man bija pilnvērtīgas komandas) Mna pietika ieiet pubos un cilvēki paši lipa klāt. Tagad esmu vecs un nūbīgs. But still beter than BoT^a.

Iespējams, Jon4ikam ir tieši tāpat kā Tev - publiskajos serveros visi vēlas tikt viņa klanā. Tomēr, veidojot komandu, cilvēciskās vērtības (rakstītprasme, dvēseles šķīstums, mīļākā mūzika, viedoklis politiskajos jautājumos u.c.) viņam ir svarīgākas par vienkāršu galvā šaušanu. Tāpat ir vērtīgi noskaidrot, kurš pelna vairāk vai potenciālo klana biedru nākotnes biznesa plānus. Kāpēc? Jo bagātāki klana biedri, jo bagātāks klans = lielāks respekts citu klanu aprindās un labāks cw serveris.

Atceries - tas ir klans, nevis komanda. Klans - tā ir kā ģimene un ģimenes tēlu veido tās locekļi, tāpēc ir svarīgi neuzrauties uz mantkārīgiem publisko serveru spēlmaņiem. Viņi nesaprot, kas ir garīgās vērtības!

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

No offence, bet manos labākajos gados, man nevajadzēja MEKLĒT cilvēkus klaniem. (Precizēšu - komandām. Man bija pilnvērtīgas komandas) Mna pietika ieiet pubos un cilvēki paši lipa klāt. Tagad esmu vecs un nūbīgs. But still beter than BoT^a.

Nedirs - Botam ir savs klans! Bota > all :D

Link to comment
Share on other sites

Ja vēlies klanā sev cilvēkus veido savu klana majaslapu, kautvai uz ucoz bāzes ar pieteikumu formam kautko ieinteresējošu etc shit..

Tu tiešām domāji ka šeit uzstaisot topiku cilvēki rakstīs Tev ka vēlas klanā utt?

Protams nē, vieglāk ir patroļļot un pasmieties..

Link to comment
Share on other sites

Viņi nesaprot, kas ir garīgās vērtības!

vot vot, pravoslavnosķ, deržavnosķ, duhovnosķ jepta! jo īstā klanā ir kā losandželosas turf wars - īsti džeki ar smadzenēm, kuriem pāri 15. nekādu vaļību, tikai nosprausts mērķis - saukties par labāko Latvijas (uzvēršu Latvijas!!!) klanu ar mikrafoniem.

bubenis.lv skan gandrīz vai kā evil geniuses. jo mēs jau arī tos angļu vārdus nesaprotam, toties viņi kasīs galvu domādami kas tas bubenis tāds ir amirite?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...