Jump to content
GIGN Forum

Valsts atsaka dzīvībai svarīgu palīdzību deviņus gadus vecam bērnam


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Vo, vo.

Es to pašu nesapratu, sīkais reāli knapi dzīvs, vairs daudz nav atlicis, viena operācija, šim jau izņem drenes un viss štokos, noticis brīnums, laižam mājās... Vai nu avīžotāji kaut kādu pilnīgu sviestu dzen, vai tiešām tur kaut kas nav tīrs.

Link to comment
Share on other sites

Nejaucam PUIKU ar viņu vecākiem, viņš nav vainīgs, ja vecāki ir aizbraukuši pelnīt citur. Tāpat arī nejauksim tos debīlos latviešus, kuriem visur citur ir labi, tikai ne Latvijā! Paldies!

+ nauda nevienam uz rokām netiek dota, visa nauda tiek nosūtīta no ziedojuma vācēja kontu uz konkrēto klīniku!

p.s. Ik viens kurš kaut kādā veidā aizskars puiku, tiks bargi sodīts. Par vecākiem man ir vienalga.

Link to comment
Share on other sites

Elementāri viņam nav saucamais social insurancy number (vai kā tur bija) un tāpēc UK nevar saņemt medicīnisko palīdzību, kur nu vēl savākt 300k operācijai... tāpēc tika lūgta palīdzība, lai saziedo jo latvieši ir naski uz šādu ziedojumu vākšanu. UK es šaubos vai tiktu summa saziedota nepilsonim, kas ir iebraucēja dēls

Link to comment
Share on other sites

Nav jau jautājums, kāpēc UK neārstējās. tas pat zilonim skaidrs, ka tur naudu nesavāktu. Bet zilonim ar skaidrs, ka naudu ar nesavāktu, ja LV pirms vākšanas būtu pateikt šis UK fakts. Drusku besī tā melošana un informācijas slēpšanas/neizpaušana.

Un protams + man iepriekšējais posta visi neatbildētie jautājumi.

.

Link to comment
Share on other sites

wow, wow, wow... te tiesham visi ir tik lieli patrioti?! Ja nav latvietis tad nav cilveks un neziedojam? bik nesaprotu shito logiku...

Diivaini tie letinji...

du bist debilen? tu vispār lasīt māki vai tikai randomā savus suņu murgus kkur iespamo?

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...