Jump to content
GIGN Forum

Ekrānu remonts


Friendly Cannibal
 Share

Recommended Posts

Monitors visticamāk (95%) nodega dēļ strāvas kontakta(?), tb vieta kur sprauž strāvas vadu iekšā. Viņš tur šprakstinājas, šprakstinājas un vienu dienu aizgāja. Gribētu zināt kur vispār Rīgā remontē šādas ierīces un uz cik tas man varētu izmaksāt.

Negribās atdot 50 eur par diagnostiku un tad vēl 50 eur par remontu.

Link to comment
Share on other sites

Jā, vecīt, un iedomājies, arī citu vadu izmēģināju. Savas jēlības nākamreiz paturi pie sevis.

Nu piedod protams, bet ja kaut kas sprakshkina ar elektribu, tad tada lieta ir obviously biistama, un vajag UZREIZ risnat problemu, nevic ceret ka pats paries. 99%, ka kadu stabilizatoru parpisa. Remontet monitorus latvijaa nav izdevigi, ja nav garatijas. Perc jaunu. Pie vinju cenam no 60 eiro nav tik saaliiti.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sveiks, es samaksāju par savu ACER ekrānu (portatīvā) 99eiro, ielika 40minūšu laikā, esmu dzirdēji ka var arī lētāk pa 65eiro, bet nu jāskatās pašam cik drošs esi, man iedeva vēl 3 mēnešu garantiju!

Tā arī nesapratu, stacionārā monitors vai portatīvā ekrāns?

Link to comment
Share on other sites

Sveiks, es samaksāju par savu ACER ekrānu (portatīvā) 99eiro, ielika 40minūšu laikā, esmu dzirdēji ka var arī lētāk pa 65eiro, bet nu jāskatās pašam cik drošs esi, man iedeva vēl 3 mēnešu garantiju!

Tā arī nesapratu, stacionārā monitors vai portatīvā ekrāns?

Тему не читай, сразу отвечай.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...