Jump to content
GIGN Forum

Nevaru izvēlēties kuru labāk pirkt.


Gacha96
 Share

Recommended Posts

Ir tāda lieta kad vēlos pirkt kādu no šīm pieminētajām konsolēm, bet pats nevaru izvēlēties tieši kuru.

Pats es sliecos pirkt Xbox one, bet draugs iesaka labāk pirkt PS 4 jo viņš ir krietni labāks.

Nāku pie jums ar lūgumu lai jūs iesakiet kuru labāk pirkt , gaidu no jums lai jūs uzrakstiet kuru labāk pirkt un kādi ir viņai labumi un kādi ir sliktumi jeb mīnusi.

Link to comment
Share on other sites

Ir tāda lieta kad vēlos pirkt kādu no šīm pieminētajām konsolēm, bet pats nevaru izvēlēties tieši kuru.

Pats es sliecos pirkt Xbox one, bet draugs iesaka labāk pirkt PS 4 jo viņš ir krietni labāks.

Nāku pie jums ar lūgumu lai jūs iesakiet kuru labāk pirkt , gaidu no jums lai jūs uzrakstiet kuru labāk pirkt un kādi ir viņai labumi un kādi ir sliktumi jeb mīnusi.

PC masterrace, protams.

Bet ja starp tiem diviem, noteikti Playstation.

Link to comment
Share on other sites

Man nepatik tas, ja gribi piem nomainit xone cieto disku, tad laizi seju, jo nav iespejams, bet ps4 var. Arii par ausiim. Ps4 vari piespraust visas ausis, kuras gribi, bet xone tikai speshal one.

Skaties uz ekskluzivajam spelem, kuras tev vairak pie sirds iet. Xone tur forzas, halo u.t.t, bet ps4 uncharted u.t.t.

Es ps4 principa njeemu delj taa izmeera un dzelzhos speeciigaaks. Vairak tur ipashi neskatijos.

Iemet aci te

http://www.ign.com/wikis/xbox-one/PS4_vs._Xbox_One_vs._Wii_U_Comparison_Chart

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ir jaunākais xbox 360 slim's, tiek izmantots tikai priekš trial hd/evolution, netflix un twitch, varbūt kādu jēdzīgu spēli 1x gadā.

Ja sistu ar bomi kamēr paņemtu vienu no jaunajām konsolēm, drošvien ņemtu ps4, bet nevēlos nevienu.

so.. PS4, mainly dēļ sātana minētajiem punktiem.

Edited by JEYRAZZ
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...