Jump to content
GIGN Forum

Mx518


narkoze
 Share

Pa cik tu pirktu mx518 peli ?  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nav noziimes kaada ir pele ,ja nemak speelet tad pele neko nemainiis!

tu nēsi biki pastulbs? smile.gif davai, es tagad paņemšu un nopirkšu reālāko snovošanas aprīkojumu, nopirkšu dārgāko dēli pasaulē, labākos zābakus un kā grandmāsters nostāšos kalna galā. skatīšos uz tramplīnu un teikšu: "nu ko, laiks parādīt, kurš te ir boss, šas uzgriezīšu pieckāršo backflipu!" un metīšos lejā no kalna, protams, es nokritīšu pēc 15m pat nesasniedzis to tramplīnu, zini kapēc? tapēc, ka es nemāku braukt ar snovu, es to nekad nēsmu darījis - jā, ekipējums man nepalīdzētu uzgriezt to 5kāršo backflipu, kaut man būtu pasaulē labākais dēlis... protams, ka iesācējs ar G5 tāpat neko nevar izdarīt, tādiem "ubermega rūdītiem LL monstiem" kā tev instinkt... kko tādu izdomāt...

P.S. jautājums, kāpēc pasaules labākie pro geimeri spēlē ar tiem krutajiem padiem un pelēm? smukuma pēc ne? tak pox - aizietu uz veikalu un nopirktu lētāko peli un tāpat visus panemtu uz skillu, ne? vienkārši tās peles ir labākas ibio, kā to var nesaprast, vienkārši daudziem spēlētājiem, kas maļās pa pubu tāda pele nav vitāli nepieciešama, pietiek ar lāzernieci pa 10Ls! bet ja māk taupīt to pelīti un nedauza pret galda malu pie pirmā zaudējuma, tad ar tādu peli var nospēlēt gadiem un nav jāuztraucās par to, ka varētu pēkšņi cīņas spraigumā notikt "foršais brauciens debesīs" un neapšaubāmi nervu sabrukuma iespēju palielināšanās par 25x smile.gif tas ar labāk pelēm vienk. nenotiek!

Edited by slow hands
Link to comment
Share on other sites

Nav noziimes kaada ir pele ,ja nemak speelet tad pele neko nemainiis!

nuja, slowhands jau nokvoutoja.

Jā, ja nemāk spēlēt, tad pele tiešām neko nemainīs, bet tas nenozīmē, ka pašai pelei nav nozīmes. smiliez.de_2428.gif Teiksim es ar g5 tagad daudz krutāk spēlēju nekā pirms tam ar parasto logiteka optisko peli. Atšķirība ir ļoti jūtama.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...