Jump to content
GIGN Forum

Virtuve


Pensionars
 Share

Recommended Posts

Sveiki, taisu sev virtuvi un mēģinu atrast sev virtuves komplektu! Atradu kāda stila es vēlos, bet diemžēl ar tehniku, kas man neder! Lūk tādu http://www.optimus.l...santehniku-17/#

Svarīgi lai ir šī te saucamā "lete", kas ir redzama bildes kriesajā pusē. Krāsu vajadzētu melnu vai miksēts ar vēl kādu krāsu!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

7,4k par paris skaiduplaksnem? Es laikam esmu kaut ko palaidis garam... Pa tadu cenu no koka tev galdnieks uztaisis. Oh wait, tur tak eklsizuvaa virtuves tehnika liela daudzuma :D

Vienkarsak un daudz letak tev bus atrast kadu kantoriti kas izgatavo pec pasutijuma. Uztaisis tev tiesi tadu pasu par puscenu. Ta ka vina ari izskatas diezgan simple, tad nemekle nekadu ekskluzivo firminu, jo sadu sameistaros gandriz jebkurs kas ar to nodarbojas.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas gan - 7k izmesti par relatīvu mazu virtuves iekārtu.

Ir pazīstams kas taisa mēbeles. Nomēra, no tevis izvēlēta varianta izgatavo un vēl visādus interesantus risinājumus var piedāvāt.

Es domāju, ka tas tik tiešām neizmaksās tik dārgi...

Link to comment
Share on other sites

Es tak netaisos 7k izmest, tak tā cena ir uzpūsta vājprātā, es vienkārši lūzu palīdzību atrast tādas virtuves iekārtojumu ar to leti. Iekārtas es pats sakomplektēšu kādas man vajadzēs!

Edited by Pensionars
Link to comment
Share on other sites

Tā cena nav nemaz tik ļoti pārspīlēta, jo viņā ir iekļauta arī sadzīves tehnika un santehnika.

EDIT: Nu tas jau ir loģiski, ka uz katru lietu ir peļņa.

EDIT 2: Nē, es ņemu savus vārdus atpakaļ, jo tā tehnika ir pēdējais mēsls.

Edited by *jancis38*
Link to comment
Share on other sites

Neesi naivs, tur gan jau uz katru lietu ir uzlikta pelņa! Vēlreiz atkārtošos es vēlos tikai karkasu, kaut ko līzīgu linkā minētajam! Paldies

Es saku vēlreiz - paņem izdrukā bildīti un aizej aprunāties ar meistaru lai viņš uztaisa tādu pašu. Tas būs daudz vienkāršāk un lētāk kā mēģināt atrasti šādu pašu karkasu vēl pec tev vajadzīgajiem izmēriem...

Link to comment
Share on other sites

Man virtuvi taisīja šie - http://www.sauleskokaamatnieks.lv/

Ļoti kvalitatīvi un ~ mēneša laikā bija gatava... Virtuve ap 14 kv.m. Ar visu uzstādīšanu un izlietni/krānu/tvaika nosūcēju no viņu puses izmaksas zem 4k.

Atrast gatavo iekārtu, kurai kvalitāte ir ok ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts pasākums un tas cipars nav nemaz diži saldāks par pasūtīto variantu.

Link to comment
Share on other sites

Man virtuvi taisīja šie - http://www.sauleskokaamatnieks.lv/

Ļoti kvalitatīvi un ~ mēneša laikā bija gatava... Virtuve ap 14 kv.m. Ar visu uzstādīšanu un izlietni/krānu/tvaika nosūcēju no viņu puses izmaksas zem 4k.

Atrast gatavo iekārtu, kurai kvalitāte ir ok ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts pasākums un tas cipars nav nemaz diži saldāks par pasūtīto variantu.

Man liekās beigās tas cipars vēl dārgāks sanāk.

Link to comment
Share on other sites

Šis ir mans lauciņš, bet baigais alnis k-ko rakstīt :D

un jā, dari kā visi iesaka, mekle cilvēku/firmu, kas individuāli uzmontēs tev visu. Firmā kurā strādāju tieši ar šo nodarbojamies, bet es atbildu par citu lietu, ne konkrēti mēbeļu ražošanu. Esmu sētnieks. Varu tik iedot salona adresi, kur satiksi dizaineri un tad jau tālāk.

Vai, ja ar nenormāli nedeg termiņi varu iedot sava tēva kontaktus, viņš kā privātpersona visu to dara (tb kā tajā iepriekšējā linkā)

Link to comment
Share on other sites

Kādās beigās, kāds cipars lielāks sanāk? Btw, tas cipars bija latos vēl, pagājušogad taisīja... Bet nu katra santīma vērts pasākums, ražošanas defektu reāli nav...

Es domāju cipars lielāks sanāk šajā gadījumā: "Atrast gatavo iekārtu, kurai kvalitāte ir ok ir ļoti laikietilpīgs un sarežģīts pasākums"

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...