Jump to content
GIGN Forum

Zolīdi.


MaR'z
 Share

Recommended Posts

Čau visiem, domāju ķeršos pie lietas uzreiz un nevilkšu garumā.

Tā tad.. esmu iepazinies ar dāmu, šī man patīk un viņa pēc rakstura ir nopietns cilvēks bet ar humora izjūtu.Tā tad.. drīzumā mēs domājam tikties/saskrieties, nezinu gan uz cik ilgu laiku, bet es vēlos nākt pretī kā vīrietis nevis kā vairums ar vienkāršu "sveika".

Idejas ir daudz un dažādas un nav tā kad es neko nezinu no attiecībām un no tā kā appieties ar sievietēm, bet es vēlējos piečāpot šeit un uzsist tēmu jo varbūt šeit ir kāds radošāks cilvēks un var ieteikt kko jaunu, kko tādu kas sievietei tiešām paliks sirdī un to dienu viņa tiešām atcerēsies kādu laiku.Gribēju piebilst, kad nevēlos tērēties, bet vēlos kko vienkāršu, bet ar izdomu.

Paldies jau iepriekš.

Link to comment
Share on other sites

Džentlmeņi Tev palīdzēs.

Iemet aci tēmā, kur viens jautāja par dāvanu savai mīļotajai. Doma līdzīga.

Ja nevēlies tērēties, tad atliks vien pašam atkost to, ko viņa atcerētos, jo katra dāma ir savādāka.

P.S.

Korekti ir solīdi, ne zolīdi. :D

Link to comment
Share on other sites

Džentlmeņi Tev palīdzēs.

Iemet aci tēmā, kur viens jautāja par dāvanu savai mīļotajai. Doma līdzīga.

Ja nevēlies tērēties, tad atliks vien pašam atkost to, ko viņa atcerētos, jo katra dāma ir savādāka.

P.S.

Korekti ir solīdi, ne zolīdi. :D

Apskatīšos :D .

tērēties tāpat sanāks. lai arī cik jauki un forši ietu visu dienu, uzskatu, ka vismaz vakars jānobeidz ar vakariņām un ne jau maķītī. ;)

Tāda doma ir, kāda tiešām restorānā ar rezervētu jau galdiņu, bet droši vien vel izdomāšu ko klāt :) .

Link to comment
Share on other sites

Pie sievietēm var (bet ne vienmēr vajag) vērsties sākot ar mazumiņu un pamazām pārsteidzot ar ko citādāku, īpašāku, pārsteidzošāku...

Ja tu sāksi pasākumu ar zelta ķēdīti un vakariņām šikā restorānā + pastaigu gar jūrmalu, nākošajā piegājienā var aptrūkties patronas :)

Link to comment
Share on other sites

Pie sievietēm var (bet ne vienmēr vajag) vērsties sākot ar mazumiņu un pamazām pārsteidzot ar ko citādāku, īpašāku, pārsteidzošāku...

Ja tu sāksi pasākumu ar zelta ķēdīti un vakariņām šikā restorānā + pastaigu gar jūrmalu, nākošajā piegājienā var aptrūkties patronas :)

Nevaru nepiekrist :) .

Link to comment
Share on other sites

Čau visiem, domāju ķeršos pie lietas uzreiz un nevilkšu garumā.

Tā tad.. esmu iepazinies ar dāmu, šī man patīk un viņa pēc rakstura ir nopietns cilvēks bet ar humora izjūtu.Tā tad.. drīzumā mēs domājam tikties/saskrieties, nezinu gan uz cik ilgu laiku, bet es vēlos nākt pretī kā vīrietis nevis kā vairums ar vienkāršu "sveika".

Idejas ir daudz un dažādas un nav tā kad es neko nezinu no attiecībām un no tā kā appieties ar sievietēm, bet es vēlējos piečāpot šeit un uzsist tēmu jo varbūt šeit ir kāds radošāks cilvēks un var ieteikt kko jaunu, kko tādu kas sievietei tiešām paliks sirdī un to dienu viņa tiešām atcerēsies kādu laiku.Gribēju piebilst, kad nevēlos tērēties, bet vēlos kko vienkāršu, bet ar izdomu.

Paldies jau iepriekš.

Tev jabut tiesham un uzreiz vina janoskupsta (noskupsti ka uzreiz satiecies ar vinu uz lupam vai vismaz uz vaiga)

Tev jabut seksuali agresivam, nevis japmampinam ka tipiskais latvietis.

Tev jabut ar zemu aiztures liimeni, ja saproti, ko es domaju.

Virietim VIENMER jabut dominejosham, viriskigam, izlemigam, seksualam. Protams, ari turigam, estetiskam, gara auguma, utt... Centies but taads. Ja tev ir skaista seja, tad varesi teikt pilnigu bullshit un vinai tapat patiksi.

Netēlo. Ja nederi tāds kāds esi, tad nav jēgas pat sākt jebko.

Ok, tad ja dabiski esi jampampins, daunis ar augstu aizturi, tev tadam japaliek, jo tas ir tas, kas TU ESI? LOL! Fake it til u make it

Nedavini vinai neko, ja nav bijis sekss. Seksam jabut velakais 3aja randina vai ari vina domas, ka esi neizlemigs lupata. Davanas lai davina un uzsauc smalkus restoranus beta provider luuzeri, nevis legjitiimi pussy slayers.

Edited by Kontortionists
Link to comment
Share on other sites

Ok, tad ja dabiski esi jampampins, daunis ar augstu aizturi, tev tadam japaliek, jo tas ir tas, kas TU ESI? LOL! Fake it til u make it

Ja tu esi lošara, tad tu to pat visdrīzāk neapzinies. Mainīties dabiski - tā ir viena lieta. Bet tēlot baigi kruto veci, vai kaut kādu episku romantiķi, lai vēlāk tas viss palēnām izklīstu - tas ir pavisam kaut kas cits.

Edited by b0r1ng
Link to comment
Share on other sites

Ja tu esi lošara, tad tu to pat visdrīzāk neapzinies. Mainīties dabiski - tā ir viena lieta. Bet tēlot baigi kruto veci, vai kaut kādu episku romantiķi, lai vēlāk tas viss palēnām izklīstu - tas ir pavisam kaut kas cits.

Kas nosaka, kur robezha ir - dabiski un nedabiski?

Link to comment
Share on other sites

Kas nosaka, kur robezha ir - dabiski un nedabiski?

Непринужденность и здравый разум. Если ты сам не понимаешь когда пиздишь сам себе - то у тебя проблемы.

Link to comment
Share on other sites

Ja tu melo pats sev, tad tu neesi personība. Ja tevi uztveru tādu, kāds tu esi, un arī pieņem apkātējie, tas nozīmē, ka tu esi pilnīgs garīgi. ja tu pat nespēj pats sevi nostādīt fakta priekšā - tad ar tādu lupatu man darīšanas nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Normala kartiga sieviete 3-6 menesus to4 nedos.

Par to var pastrīdēties, skatoties uz attiecību attīstības dinamiku un abu cilvēku brieduma pakāpi, kā arī vēlmi dibināt kopīgas ilglaicīgas attiecības

Link to comment
Share on other sites

Normala kartiga sieviete 3-6 menesus to4 nedos.

Vienozīmīgi.. ja attiecībās patiešām dominē jūtas- patiesas jūtas no dāmas puses, tad es domāju tas var arī notikt ātrāk, bet es nevaru nepiekrist :) .

Link to comment
Share on other sites

Normala kartiga sieviete 3-6 menesus to4 nedos.

Bļe.

Nav jau svarigi tu melo sev vai nee. Svarigi, vai citi tam notic.

Nu ja, tāpēc šeit, kur apgrozās 10 cilvēki, jāprasa kādu mašīnu pirkt, lai izbrauktu 1x nedēļā un dabūtu pussiju, bļe tāds slayers.

Runājot par tēmu - Pats izdomāsi, ja tā nebūs Tava orģinalitāte, bet cita ieteikums, tad tālāk neko neizdomāsi, bet atkal sniegsies, lai dzīvotu citu cilvēku dzīvi.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...