Jump to content
GIGN Forum

CSS Ļaunprātīga servera karināšana (Lagi, Player nick changeri, utt.)


KrjuksAizLupas
 Share

Recommended Posts

Sveicināti!

Rodas liela problēma spēlē, kad atnāk serverī kāds spēlētājs un to speciāli karina, vai pat arī

izmanto aizliegtos paņēmienus kā wh, aim, bhop, nicku maiņu un vēl nezin kādus citus...

Vai ir iespēja update uzlikt serverim vai kaut kādu cfg uz to visu?

UN

Vai ir kāda iespēja, ka serveri var kaut kā uzlabot, lai tos scriptus neņem pretī?

Paldies!

Link to comment
Share on other sites

Nu es jau ar ieietu, patiiriitu bardaku, ja man peec parvakshanaas, nebuutu uz taa ip bans :D

takshto serverii es netieku

tev jau prātā neienāk man to banu ielinkot, ne?

būtu orangebox būtu atkal bimbāšana, aizmirsāt jau ka vienreiz bija uzlikts un serveris stāvēja tukš 24/7?

Link to comment
Share on other sites

aizmirsāt jau ka vienreiz bija uzlikts un serveris stāvēja tukš 24/7?

Tas bija 2 gadus atpakaļ,varbūt tagad situācija ir labāka. Es pieņemsim neredzu jēgu atstāt serveri tādā kārtībā,kāda viņš ir tagad,labak lai stāv tukšs,nekā lagains un piedirsts ar čīteriem. Plus mīnus 50% no spēles laika ir kāds, kas karina serveri,vai nenobanojams čīteris.

Link to comment
Share on other sites

Tas bija 2 gadus atpakaļ,varbūt tagad situācija ir labāka. Es pieņemsim neredzu jēgu atstāt serveri tādā kārtībā,kāda viņš ir tagad,labak lai stāv tukšs,nekā lagains un piedirsts ar čīteriem. Plus mīnus 50% no spēles laika ir kāds, kas karina serveri,vai nenobanojams čīteris.

gluži vienkārši divi jautājumi.

1. Vai tev ir CS:S nopirkts?

2. Vai tu tērēsi 20 eirikus par vecu spēli?

tīri salīdzināšanai CSGO - 10 eiriki, CSS - 20.

Link to comment
Share on other sites

Jā, man ir css,gan csgo. Nezinu cik tas css tagad maksā,bet kas spēlēja,tas arī ir nopircis,jaunus spēlētājus jau nedabūsi ar css.

Manis pēc, atstājat kā ir tagad. Cik ilgi cilvēkiem neapniks tāds bezparjadaks? nedēļa,mēnesis,katrā ziņā tauta kkad pazudīs. Šodien pa dienu iegāju cssā kādas 3 reizes, ik pēc pāris stundām, nereizi tur nebija spēlējams. Vairāk tur netaisos iegriezties,lai jau mirst nost!

Link to comment
Share on other sites

es piekristu par css steamoto .. pašam ir un es domāju, ka daudziem citiem arī ir ... man ja godīgi pilnīgi vienalga, ka tie sīkie kuri nevar sev saldējumu nopirkt nespēlē te zinu ļoti daudzus cilvēkus kam ir uz steam css, bet viņi vnk spēlē citos serveros

UN uz katrām pārmaiņām vienmēr ir kāds kas čīkst un pīkst, reāli nevajag neko ņemt vērā izvērtēt situāciju un likt .. es nez uztaisat webā voti reģistrētajiem lietotājiem lai kautcik redzētu kuriem ir stīmotā versija...

p.s uz atlaidēm steamā tas css maksā parasti zem 5€ tākā es tur arī problēmu neredzu .. iztiks kāds bez saldējuma nedēļu

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan par to steamoto,jo steamotais css arī ir tikpat kā miris,vismaz Latvijā,jo lielākā daļa ir pārgājuši uz GO.

Pats arī tieši tāpēc pārgāju uz v34,jo steamed css vairs nebija ko darīt,jo pat pilnu serveri nevarēja dabūt (runāju par Latviešu serveri-DGA)

Tāpēc šito iedeju tiešām vajag labi apdomāt!

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu gan par to steamoto,jo steamotais css arī ir tikpat kā miris,vismaz Latvijā,jo lielākā daļa ir pārgājuši uz GO.

Pats arī tieši tāpēc pārgāju uz v34,jo steamed css vairs nebija ko darīt,jo pat pilnu serveri nevarēja dabūt (runāju par Latviešu serveri-DGA)

Tāpēc šito iedeju tiešām vajag labi apdomāt!

citas izvēles jau nebūs, tikuntā es spēlēšu steamotājā un diezgan daudz citi arī spēlēs, tākā chill... nespēlēs varbūt tie kuri čītus nevarēs atrast :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...