Jump to content
GIGN Forum

Pirms pirkt GO


Recommended Posts

Ja man source iet uz 1440x900 rezolūciju un viss pārējais ir uz high,tad ar GO nevajadzētu būt problēmu?

Vnk es nokačāju nonsteam versiju,gribēju pārbaudīt vai nebremzēs. Secināju kad uz mana pc lkm nesanāks.

Respektīvi vai pirktā šajā ziņā ar kko atšķiras?

Link to comment
Share on other sites

varbūt to GO biji nokačājis kautkādu vecu versiju kurai neviena updeita nav ..

iesaku pagaidīt līdz kādiem svētkiem kad pa pāris € varēs viņu dabūt .. tagat cena pārāk liela

būtu labāk pateicis sistēmas specifikāciju.. svarīgāk tieši videokarte

Link to comment
Share on other sites

Respektīvi vai pirktā šajā ziņā ar kko atšķiras?

Nee. Speele buus tikai legaala un viss. CSGO ir baigi procesora prasiiga. Nosauc sava datora specifikacijas un iespejams varesim noteikt ko tev vajadzetu apgreidot, ja ne pat visu kasti, lai varetu uzraut go.

Pamegini izslegt visus anti-alising un parejos + vel visu uz very low..

svarīgāk tieši videokarte

Visas valve speles ir cpu prasigas, ne videokartes.. nenoliegshu, ka go grafika ir skaista un kartes prasiga, bet tikunta galvenais ir procis.

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

Nespiid csgo uz sho pc. Vecs kaa pasaule.

Rams arii only 2gb (csgo eed virs 1gb jau)

Ar integreeto nu tochna nespiid raut :D (varbut intel hd 4000 un jaunakas only)

Procesors paaraak vaajsh.

Jasak domat par jaunas kastes iegadi. ;)

P.S. ja tev ir interese, varu tev sakomplektet variantu ar ko varesi raut csgo

Edited by Sātana advokāts
Link to comment
Share on other sites

jā,šo domu apsveru jau sen jo WoT ar uz min iet :D

ja ņemt tad ņem kautko jēdzīgu .. ir vismaz I5 proci kā pats minimums 4gb ram, un ārējo videokarti kautko sākot no GTX 460

pietiks arī citām jaunajām spēlēt uz virs vidējajiem setingiem ...

protams viss atkarīgs no budžeta ..

Edited by JEW/JITSU
Link to comment
Share on other sites

piekrītu .. nevajag nekādus ražotāju uzcenotos, sazin kā komplektētos kompjus kur viņi tev var iesmērēt dajebko ... tādā budžetā var salikt tīri baigi labo kompi, kas mierīgi pavilks arī jaunās spēles un tu pat uz CS vairs neskatīties :D drošvien BF4 mauksi ...

es domāju te forumā ir daudz cilvēku, kas ļoti labi pārzin datorkomponentes (iesk. mani) takā droši raksti

Link to comment
Share on other sites

Bet GO vsp ir tā vērts? :D

bija jau tada team kur tika apkopoti +/-

bet manuprat jau ir verta visus 10 eirikus... Protams panemu uz sale, bet spelet var gadiem tapat ka 1.6. vienigi bus baigais chakars ar cfg, un lielakais protams ar fps...

+ tajos skinos var atpelnit to visu naudu, pat neizterejot...

Iesaku varbut upgrade kompi, un panemt uz vasaras sale...

Link to comment
Share on other sites

bija jau tada team kur tika apkopoti +/-

bet manuprat jau ir verta visus 10 eirikus... Protams panemu uz sale, bet spelet var gadiem tapat ka 1.6. vienigi bus baigais chakars ar cfg, un lielakais protams ar fps...

+ tajos skinos var atpelnit to visu naudu, pat neizterejot...

Iesaku varbut upgrade kompi, un panemt uz vasaras sale...

čakars ar cfg un fps?

what?!?

Link to comment
Share on other sites

Bet GO vsp ir tā vērts? :D

Ir vērts. No 1.6 uz cs:go pārgāju apmēram pirms 2 mēnešiem, sajūtas apmēram tādas itkā tu būtu pārkāpis no automašīnas bez stūres pastiprinātāja uz auto ar elektrisko stūri - itkā pagriezties var, bet nejūti vairs tik labi ceļu, nedaudz sintētisks tas cs:go ir sanācis, bet savādāk tam nav ne vainas. Katrā ziņā, atpakaļ uz 1.6 neprasās.

Nezinu kā ar to atpelnīšanu, jo pa šo laiku man uz steam konta ir sakrājušies tik ap kādiem 3 eiro, pēc gada varbūt būs desmit, jo visi tie sūdiņi, kas krīt arā spēļu beigās, maksā pāris centus. Protams, ja paveicās vai arī ja tu māki tirgu, tad ir cita lieta.

Link to comment
Share on other sites

Īstenībā ar to pelnīšanu ir tā interesanti un man par to ir sava teorija *iz dzīves*- Pirms kādiem 2 mēnešiem iemaksāju walletā 5 eur ar domu pirkt atslēgas un dabūt nazi. Kā jau noprotat, nazi nedabūju, bet dabūju sūdus ~ 20 centu vērtībā. Nu neko, izraudos un eju spēlēt. Paiet nedēļa, spēles beigās izkrīt p2000 amber fade factory new (kādi 4eur uz to brīdi). Wow, super, spēlēju tālāk. Atkal paiet nedēļa, izkrīt nitro emka field tested (kādi 3 eur). Secinu - steams redzēja, ka godprātīgi pērku atslēgas un dabūju neko. Laikam izdomāja mazināt manu rūgtumu.

Vai arī esmu super veiksmīgs čels.

ā, paspēju arī huntsman keisu pa 7eur nogrūst, bet tas jau stāsts citai reizei.

Edited by enjoi
Link to comment
Share on other sites

par veiksmīgu čeli var nosaukt to, kuram izkrīt no pirmās kastes duncis, un es zinu dažus tādus

csgo ir viena ellīga addicted spēle, kā jau tās senči 1.6 un source. :coffee: vērtības ir savā veidā saglabātas + vēl tā visa padarīšana ar skiniem ir kaut kas spešal, kas tevi pietur pie tās spēlēšanas. csgo nebūtu tik populārs, ja tam nebūtu skini.

valve un steam ceļ uhh ti kādu summu ārā vien no tā :)

Link to comment
Share on other sites

csgo ir viena liela slimība. Sākot ar achievmentu krāšanu, ranka kačāšanu, atslēgu pirkšanu, ar domu ka nu šoreiz čista būs kkas labs, nevis magma.., skinu pirkšana, tirgošana, un tagad vēl csgolounge.. tā vismaz ir man. :D

Edited by gvaido
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...